|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas ( 302.nadaljevanje )
17.12.2007 22:50:53   
Pia73
Tega nisem naredila že ne vem kako dolgo,..... pa sem se odločila, da danes odprem novo poglavje, ki bo upajmo srečnejše kot prejšnje,... tako za našo user posted image  Piko74 user posted image  kot morda tudi zame,.....

Sem žalostna,... letos se kar ne morem in ne morem znebiti tega občutka. Nekatere veste kako se mi je začelo to leto,... končuje pa se še slabše,.... user posted image user posted image user posted image

Mah, ne bom več težila,..... user posted image

_____________________________

Ja, ja,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
17.12.2007 22:55:54   
Anitka
Pia dobro si storila, da si odprla novo nadaljevanje. Tudi sama sem razmišljala, da bi ga odprla pa si me prehitelauser posted image Upam, da bo 302. srečna števila za vaju s PIko.

Pia jaz ti privoščim vso srečo tega sveta in nikoli, amapk res nikoli nam ne težiš. Le oglasi se, izpovej se nam, saj verjamem, da je takrat vsaj malce lažje. Sem se zadnjič spomnila na nekoga, ki bi ti morda lahko pomagal. Se ti oglasim preko ZS in ti kaj več povem o tem, če boš za.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 8:56:48   
ZARA
Pia. Končuje se, ja. In začenja. Spet. Saj vem, da ti je grozno glede na nezavidljivo stanje v kakršnem se nahajaš, ampak saj si borka, stara moja.

Big hug za vse!!! Javi se kaj na privat.

Z.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 9:39:23   
koala
Bravo Pia, ekstremno dobra ideja, da si odprla novo nadaljevanje.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 10:04:06   
biba77
Pia73, kaj bi dala, da bi te razbremenila in olajsala tvoje breme in zalost!user posted image Javi se kaj na ZS ali preko poste.user posted image

Pika74, tudi tebe obcudujem. Res! Kako se boris... ...si vsem za vzgled! Oba z dragim sta!

Koala in Anitka, kako?
Koala, si zrihtala pri svojem G? Je resno?? user posted image
Anitka, kdaj prides na nas konec?

Jaz bom pa naslednji teden sla malo naso bambi pogledat. Pa njeni dve princeski. Baje pogresa odraslo druzbo.user posted image

Nimam kaj dosti casa za RR, ko je v sluzbi pestro...


Lp,
b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 10:08:23   
emaa
Lepo, da si odprla, bom kopirala svoj post od drugje nimam časa pisat. Smo bili pa rpvič pri dr. v nedeljo ob pol petih zjutraj, pa včeraj, pa danes bomo še šli celo k svojemu P, tako da bo kar nekaj dela. Mislim na vse vas punce, upam, da se do božiča tudi mi pozdravimo.

Smo imeli pestro noč. Baje je pa to bakterija (imata vneta ušesa), ki je nalezljiva (kot angina prva dva dni jemanja AB) in si seveda lahko podata, isto kot prehlajene oči, itd. Ponoči ob polnoči je bilo treba dat AB, ne vprašat, David ni hotel in je vse pokozlal, samo da ni bilo treba AB pojest, oz. ga je pojedel in izločil. Luka tudi ni bil navdušen, samo je pozneje vse zbruhal. Pol pa ker seveda sta dosti pila, sta se posrala, čez poscala in je seveda prišlo čez plenico vse skupaj. Potem pa mi je Luka spet izbruhal AB (spala sta pa od 19:15 do 7:40, razen vmes, ko sva ju midva zbudila za AB). Potem sta bila pa koma, Luku sem bodi preoblekla, ker se je kasneje na rob pokakal in sta šla po 1,5 ure nazaj spat. Stroj pere pokakano, pobruhano, pol moram pa še enega zalaufat. In jaz sem se dol usedla komaj 5 minut nazaj in pijem prvi kozarec tekočine danes. Zajtrk sta jedla bogo, še skute jima ne pašejo, za ostalo   (sadje) mi je pa Klemen spotoma, ko je šel v MB prinesel. Bo probal prej pridet. Popoldne se gremo itak pokazat (sem zmenjena že zaradi Luke), je pa včeraj P (ne naša) rekla za Davida, a to si ti (očitno vsi vedo za njega), si pa fejst fant, no švoh pa res ni.
Zdaj pa pomislit ali bi kaj jedla, preden bo spet treba prat, preoblačit, brisat.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 10:24:46   
lana38
Pia73!user posted image user posted image user posted image

emamair, upam, da se tvoja dva sončka čimprej pozdravita. Je pa grozno, če ti AB zbruhajo. Potem še dlje časa traja, preden je bolje. Držim pesti, da bosta čimprej zdrava.
LLP

_____________________________

lana38

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 10:49:57   
emaa
Jaz upam, da bo boljš kmalu, ker tudi driskata, sem probala dat davidu linex, pa mi ga je zbruhal. 

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 13:20:15   
GoYa
Oh, ja, nekam žalosten je ta december user posted image user posted image user posted image .

Pia73, tu smo, da se nam izpoveš in če ti bomo lahko le za kanček pomagale z besedam ali kako drugače, veš da bomo to z največjim veseljem naredileuser posted image .

Pikica, upam, da je hudo že za tabo...kar se fizičnega dela tiče. Psihično bo bolelo še nekaj časa user posted image .

Koala, kaj je pa s tabo? Upam, da nič takega za skrbeti user posted image .

Emamair, naj se tvoja sončka čimprej pozdravita. Tole z AB so pa res muke user posted image . Pri nas je bil tudi cel hudič AB vzeti. Smo pa hvala bogu dobili vedno takega, da smo ga na 12 ur dajali. Zbujanje ponoči za zdravilo je res hudič. V parih mesecih smo imeli že 3x vneta ušesa user posted image . Ravno prejšnji teden smo konačali z AB in pri tej zadnji bolezni se je kar nekaj obrnilo. Lina je začela sama odpirat usta za sirup in ga celo lepo pogoltne. Kar nisem mogla verjeti preobratu. Kar od enkrat, na lepem...user posted image  Ne vem, kaj jo je pičilo.

Punce moje, kaj naj še rečem, razen tega, da vsem želim zdravja, zdravja in še 1x zdravja. To je res najpomembnejše.

Lep pozdravček.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 13:29:13   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: emamair
Jaz upam, da bo boljš kmalu, ker tudi driskata, sem probala dat davidu linex, pa mi ga je zbruhal. 
Ema, daj jima borovnice in medicinsko oglje. Zara je tudi bruhala 12 ur skupaj, vsake 20 minut, da nisem spala cca 40 ur skupaj. Pol sem pa še jst fasala tisto sranje in sem poleg bruhanja še 3 dni imela ultra drisko.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 13:32:55   
emaa
Bom vidla kaj bo rekla P, gremo, ko se zbudita. pri Davidu je pa itak driska in bruhanje zelo tvegana, zaradi sindroma kratkega črevesja, jest nočeta nič, na srečo vsaj malo čaja spijeta. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
18.12.2007 13:37:21   
ZARA
Ja, to je zoprno, jst se najbolj te dehidracije bojim. Zara še zdaj ne je, oziroma ful malo. Ampak se popravlja. Fajn opravite!



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 11:26:23   
pika74
evo mene...

jaz sem že mal boljš. Sem pa včeraj letala kot slepa kura od vrat do vrat user posted image . Najprej do leonišča (stara porodnišnica), pol so me pa tam poslal na urgenco v KC.. pol sem pa še falila in šla najprej kar na polikliniko... (jst kura zmešanauser posted image ). In pol še tam neki zidajo... sm šla čist okol rit u varžet da sem pršla do urgentnega blokauser posted image .

Ob 9h sem bla po vseh birokracijah v postli... in pol ob 12h v operacijski sobi, kjer so mi vbrizgal narkozo. Pol sm pa mal spala... popoldne še mal župce pa prepečenca... in pol ob 18.30h domov. Med potjo domov sem vsa sestradana zmazala 2 hamburgerjauser posted image user posted image . Doma spila še ene par kozarcev fruca in med poročili (ob pol osmih) zaspala kot top... ponoč sm bla žejna in sm mogla še mal dotankat primanjkljajuser posted image . Dons zjutraj pa mal poležavam... mal spim... zdele mi je mami prnesla fuuuuuuuuul njami štrudl... kaj bi jest brez njeuser posted image . In valjda sm mogla še mal na RR smuknit user posted image .

Zunaj je pa dons tak LEP SONČEN dan user posted image user posted image user posted image .

In jaz... nisem več žalostna. Res. Včeraj zjutraj je padla še kaka solzica na poti do KC... pismu sm bla kot dead man walking user posted image . Pol je bla pa v sobi zraven mene ena taka cmera... da sm kr gledala... pišuka... in valjda sm jo "vzela v roke" in potolažla... ful jo je blo strah narkoze... pismu .... glih na tapravo je naletela... na konc se je smejala- in to tik pred operacijo...user posted image . Pol sm pa še na enga znanga medicinskega brata naletela... in sploh ni blo cajta razmišlat o tem, kok sm JEST boga user posted image .... pa tud dohtarji so bli ful prjazni. Od taprve do tazadne osebe. Vse so me vprašal, vse sm razložla, kaj sm dala skoz in kako po kakšnem čudežu je to bitje ratalo... vse smo se pogovoril in to kot odrasli user posted image .

In če zdaj povzamem vse skupi... vse, kar sem v zadnjih mescih dožvela... je najpomembnejše to, da sem uspela naravno zanosit. To je tak velik plus, da prekrije vse ostalo. Kljub temu, da ta čudež ni ostal pri meni 9 mescev... mi je važnejše to spoznanje, da lahko naravno tud jest zanosim in vem, da bom enkrat mama. To me nosi naprej in ostajam optimistka.

tokle na hitr user posted image ...

Lp
pika74

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 11:38:15   
pika74
U pa še neki vam morm povedat. Včeri mi je najprej na urgenci v KC nardila dohtarca UZ... in vse natančno pregledala... pa slikco naredla pa to... V glavnem... med pregledom, sva govorle in pol sm jo jaz čist spontano vprašala, če se lahko pogleda, kako je s pregrado... a jo mam al nimam... ker so mi jo slabe 3 leta nazaj pri histeroskopiji in laparoskopiji odstranil. In je pregledala in rekla, da NIMAM user posted image user posted image ... vse je tko, kot mora bit user posted image .

Pol pa še mal čvekava... in jaz čist tko vprašam, če se mogoče vidi, iz katerga jajčnika je bilo dete spočeto. A je blo levo al desno... ker sem se vedno bala, da če bo kaj naravno kdaj ratalo... da bo zihr kje v jajcevodu ostalo... in je rekla... ja, tud to se da vidit... in potem je kar dolgo iskala tisto rumeno telesce... iz katerega se izlušči jajčece, ko zapusti jajčnik... in... potem ga žal ni našla, ker je najbrž že propadlo... ma zanimivo... nisem vedla, da se tudi to da vidit...ane user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 11:42:03   
GoYa
Pika, me veseli, da si tako pozitivna in optimistična user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa kar počivaj. Tudi abrazija ni kar tako. Je le en poseg.
Si me pa zdej zrajcala s tistim štrudlom user posted image .

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 11:44:09   
pika74
Ej, pa dons me ne boste frej user posted image  vam morm še neki hecnga povedat. To mi je pa ena v sobi povedala včeraj.

No, eno punco so peljali iz operacijske ven in se še ni čist zbudla iz narkoze... pa je medtem, ko jo je sestra peljala po hodniku... v spanju čist resno spraševala sestro: A mam jest še 1.000 evrov? In sestra ji je valjda nazaj odgovorila: Ja imate 1.000 evrov user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa baje eni mahala na hodniku, ko so me peljali iz operacijske... (tisti, ki se je prej ful bala narkoze)... jaz pa nič vedla o tem user posted image user posted image user posted image . A vidte, kaj dela narkoza user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 11:45:34   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

Si me pa zdej zrajcala s tistim štrudlom user posted image .


A ti povem... zmazala sem vse, kar je prnesla... pa naj bi blo za 2!!! user posted image user posted image ... jah nč, sm lačna še za včeraj, ko smo mogl bit brez hrane zarad narkoze user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 11:47:59   
GoYa
Važno, da si sita user posted image
Men je pa mama mineštro skuhala. To tudi nekaj velja, a ne user posted image .

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 11:48:23   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: GoYa

Pika, me veseli, da si tako pozitivna in optimistična user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa kar počivaj. Tudi abrazija ni kar tako. Je le en poseg.


Pika74,super optimistka si le tako naprej.Želim vse dobro,pa pridno počivaj.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 12:58:40   
Anonimen
Pika74, jaz te res občudujem! Kapo dol! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 16:39:26   
Anitka
Pika res kapo dol. Toliko pozitivizma kot ga je pri tebi zlepa ne najdeš nikjer user posted image user posted image user posted image Me veseli, da si tako močna oseba in verjamem, da bo vse to poplačano s tistim kar si najbolj želiš. Pa le počivat ne pozabi. Štrudl bi pa tudi jaz jedla.

GoYa kako pa kaj ti? Se kar bližava polovički a ne?

Koala pa verjetno že pridno odšteva.

Biba jaz upam, da mi kmalu uspe priti do MB.

Tia midve bi se pa tudi lahko kaj videle, a ne?

Punce zbiram predloge, kam bi jo lahko naslednji teden z dragim mahnila za 2-3 dni.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 18:28:41   
Sulfinija
Anitka midva z mojim user posted image  grema od 31.12-2.01 na Jezersko jupi se že veselim.Kam bi pa vidva šla v kake toplice ali kaj podobnega?
 
LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 18:41:47   
koala
Ej Pika ti si meni taka legenda, res skidam kapo.

Anitka koala pa še nič ne odštevauser posted image ne vem zakaj, ne vem kako ampak imam občutek da bo naše dete v februar potegnilo, se mi res fuul zdi. Bi pa bilo res fajn če bi uspela kaj v naše konce prit.
Kako si pa ti nosečka?

biba sem zrihtala, je bil tako zlat, da me je naprej vzel, ker nobena druga ni bila noseča, jaz pa baje ne morem čakat(mene ni motilo) in ni nobene penike, samo v porodni morajo vedet da je streptokok prisoten.

GoYa ni razloga za skrb, samo streptokok so izolirani iz brisa, jaz sem pač malo panično takoj ko sem izvid dobila v roke letela k g, jaz evdno pravim raje enkrat preveč kot enkrat premalo.

ema pozdravite se, stiskam pestke za tvoja navihanca.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 19:42:17   
Anitka
Sulfinija v toplice verjetno ne bova šla, ker kopati se itak ne morem,pa tudi v savno naj ne bi šla. Načrtujeva nekje bolj primorski konec.

No Koala kdakoli že bo detece prikukalo na svet, da bo le vse o.k. Pa čeprav bo to šele v februarju. Se mu nič ne mudi. Jaz sem pa sicer v redu in že komaj čakam konec tedna, ko bom med drugim tudi leto dni starejšauser posted image user posted image user posted image

Emamair tvojima otročkoma pa tudi jaz želim vse dobro.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za nas ( 302.nadaljevanje )
19.12.2007 19:49:05   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
GoYa kako pa kaj ti? Se kar bližava polovički a ne?


Ja, polovička se neverjetno hitro približuje. Še mal pa bomo rodile user posted image . Drugače sem ok. Hujše slabosti so minile. Sem pa tja me še mal poheca, če preveč pojem. Najbolj pa me razveseljujejo brcike user posted image .
Pa ti? Tebi niti ni bilo pretirano slabo, a ne?

Koala, no super, da ni nič takega. Se strinjam, bolje preprečiti kot lečiti user posted image .

Neni, kje se pa ti potepaš? Kako kaj Luka? Moji načrti, da pridem do konca leta se kar nekam izmikajouser posted image . Sem imela Lino spet doma (vročina) user posted image . Sam molim, da ne bojo spet ušeska, ker smo prejšnji teden zaključili z antibiotiki.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?