|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za tiste ki si ne...
6.7.2007 22:56:21   
Anonimen
...brijete intimnega dela me zanima:

-zakaj si je ne brijete?
-si nog in pod pazduho tudi ne brijete?
-koliko imate let(no saj ni potrebna točna cifra-npr.od 35 do 40)
-vas partner oralno zadovoljuje?
-kakšne hlačke nosite-model?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za tiste ki si ne...
6.7.2007 23:03:02   
Anonimen
a ti, anonimna, si ga briješ??user posted image  šele pol povem, nč prej hehehe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za tiste ki si ne...
6.7.2007 23:06:44   
Anonimen
Ja valda,na nulo,zato mi pa je čudno ko sem dans tle brala neko debato,pa je bilo kr neki punc,ki si ne,tudi ko gredo na morje v mini bikini,zato me zdej to zanima.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za tiste ki si ne...
6.7.2007 23:07:04   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
Stara 25, se redno brijem povsod, oblika kokr kdaj, me oralno....še kaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za tiste ki si ne...
6.7.2007 23:09:34   
Anonimen
aha, ok...sicer pa ta tema itak ni meni namenjena user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za tiste ki si ne...
6.7.2007 23:10:38   
Anonimen
Se mi zdi...da men tud ne.. :)))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za tiste ki si ne...
6.7.2007 23:12:41   
Maleal
Se mi zdi...da men tud ne.. :)))


O Tjazy pa je poštiman spodi.user posted image  Ql.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za tiste ki si ne...
7.7.2007 6:41:48   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



-zakaj si ga ne brijete?
-si nog in pod pazduho tudi ne brijete?
-koliko imate let(no saj ni potrebna točna cifra-npr.od 35 do 40)
-vas partner oralno zadovoljuje?
-kakšne hlačke nosite-model?


- ker nimam premajhnega, da bi se moral zatekat k takim trikom, britje jajčk me pa žgečka za umret
-noge ne, pod pajsko pa ja, poleti
-četrti križ nosim
-seveda. v mladosti je igrala klarinet, zdaj pa ..... no, whatever, odgovor je ja
-boksarce, praviloma. Še raje pa sem brez.

In kake vrste raziskava je tole?? Oz. za kakšen namen?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za tiste ki si ne...
7.7.2007 10:03:33   
Anonimen
Jas se brijem - vsepovsod kje kaj zraste user posted image !

Npr. moja mama se pa tudi ne brije ( 40 - 45 ) ne nog in ne pod pazduho, tam doli pa mislim da tudi ne . nevem user posted image ! In je zadovoljna, pa je nič ne moti! Mene včasih moti, ko gremo v kopališče ampak kaj naj, rečt ji ne upam!

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za tiste ki si ne...
7.7.2007 11:13:48   
madela
Sama se seveda brijem,imama pa kolegico katera me je full čudno gledala,kao da je britje ogabno user posted image ,pa da si ona že ne bo tam dol štorala user posted image .
Mislim,da ni minilo leto,ko je debeta spet nanesla na britje,je pa govorila,da je nebritje ogabno user posted image ,torej sklepam,da si je pričela štorat tam spodaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za tiste ki si ne...
7.7.2007 12:22:27   
želva
nE VEM V ČEM JE ŠTOS GLADKE TAMALE!
- SI NE BRIJEM,KER SRBI ZA POPI..mi niti ni kej preveč estetsko(edino tanek rob da ne štrli iz kopalk)
- noge si brijem do kolen, pod pajzdho in to je to
-starost: pod 25
- oralno: da(si pač sam mal postrižemo)
-hlačke: une do pol riti(tangice ni šans)

Moškega z obritim bogastvom pa sploh nočem spoznat!!!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 11:30:34   
najina pikica*
brez kocine od vratu do pet user posted image
stara sm 27l,in ja itak se brijem(noge,podpazduho in tamalo in tm mal nižje od nje)zdej če me tamala srbi se jo pač čoham-.....koristno z zabavnim...user posted image ...bi reku moj dragi...
se pa včasih potrudim in namesto da jo pobrijem na nulo ji nardim kako frizurco al črtico al manjši grmiček....mal spremembe user posted image
pobriti in spedenani moški-ja itak mene fuuuul rajcajo,ful mi je lepo,če je tm spodaj pobrit,pol saj ne žvečm in ne jem tistih kocin če se spravm pozdravt njegovga k.....


aja nism zasledila odgovora kaka raziskava je pol to?user posted image  kdaj so objavleni razultati?user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 12:15:15   
Anonimen
Brijem povsod, noge, roke, prjatlco..edin pod pazduho ne k nimam kocinuser posted image (kul deformacija). Starost 26. Oralno itak. Kocine na ženskah so mi ogabne, resnično ogabne.
Moj se pa noče brit tam spodi k prav da se mu bodo na treningih režaluser posted image -mu pa mal postrižem(skrajšam) pa je glih tku kuluser posted image .

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 12:17:59   
Anonimen
daddy, a ma tvoja pol šumo ( sori izrazu) spodi? ferbec me matra, glede na to da mora ona prenašat tvoje dlake, ti tut verjetn njene prenašaš al kako je to. mislm ne vem no, js ne uživam preveč če mam polna usta dlakuser posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 12:24:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20
js ne uživam preveč če mam polna usta dlakuser posted image


...aa potemtakem ima tvoja tudi šumo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 12:32:10   
Anonimen
je mela moja bivša pa ne bi rad nikol več tega doživeluser posted image  ja ne vem no, neumn se mi zdi, vrjetn more bit njegova spedenana, on pa ne, boli njega kako je ženiuser posted image

no sej bo sam povedal kako je. pač me zanima pa sm uprašal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 12:42:42   
Anonimen
Si ne brijem tam spodaj, razen ob straneh. Pod pazduhami si brijem zaradi potenja, noge brijem do kolen, ker naprej ni potrebno.
Spodaj se ne brijem, ker se mi zdi nenaravno, da bi jaz pri tridesetih zgledala, kakor otroci do pubertete. Moj me oralno zadovoljuje. Zmore tistih par dlak iz ust spravit, saj moram jaz tudi njegove. Oseba, ki jo ljubi
š, se ti ne more gabit zaradi najbolj naravne stvari na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 12:47:34   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

daddy, a ma tvoja pol šumo ( sori izrazu) spodi? 


  Nima šume spodaj. Je malce neumno sklepanje, ker pri nas nekako ne obrajtama načela recipročnosti ( jaz tebi - ti meni ). Po domače, če si ona pusti dolge lase, ne pomeni, da si jih bom še jaz .... če ona obleče tangice, ne pomeni, da si jih moram zdaj tudi jaz .... Če si ona puli obrvi, bi se počutil neumno, če bi si jih zaradi tega tudi jaz ..... get the point? Tako lepo, seksi frizurco ima spodaj ( made by me user posted image  ). Glede "polnih ust dlak" pa ne skrbi .... nima težav s tem, kljub konkretnemu in pogostemu fafanju. Zakaj, ti pa ne bom razlagal .... pa že obvlada posel ( nedvomno ) user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 12:51:48   
nInAzWeRiNa
povsot sm brez kocin že zarad higienskih razlogov in ne razumem takih izjav kot so ne brijem si tamale ker me pol srbi men se zdi da je lih obratno!to je meni del tega "biti urejen"

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 13:03:55   
jagoda77
brijem vse... pazduho, tamalo in noge do kolen
moj se tud ureja spodaj in mi je prav seksi user posted image

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 13:11:33   
Anonimen
daddy ti nisi žal zadel pointauser posted image  pač je tko da glavn da je tebi ok, mal se hecam sam tko zgledauser posted image

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 13:15:11   
daddy
   Če si še enkrat ( tokrat čisto počasi ) prebereš napisano, boš prišel do točke, kjer piše, da moja s tem N I M A   T E Ž A V. Pomeni, da je fajn obema. Itak, drugače se pač ne bi šla, pa naj gre za karkoli.
    Pa nič hudega, če ne štekaš   user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 13:19:42   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

daddy, a ma tvoja pol šumo ( sori izrazu) spodi? ferbec me matra, glede na to da mora ona prenašat tvoje dlake, ti tut verjetn njene prenašaš al kako je to. mislm ne vem no, js ne uživam preveč če mam polna usta dlakuser posted image


Joj....Ko bi ti vedel....Ne jaz nimam šume tam spodaj, daddy ma pa tk vlkega, da do kocin sploh ne pridem- pa mu ga redno obdelam. Zdj razumeš? 

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 13:26:40   
Anonimen
brijem se samo pod pazduho
noge in bikini predel si populim z voskom, na tamali si pa kocine samo skrajšam in mi na pamet ne pade, da bi jih brila ali pulila ker:
1. kot je že ena napisala ne vem, v čem je fora da pri 30ih tam spodaj zgledamo kot 12-letnice
2. puljnje itak odpade zaradi bolečin
3. britje, ne hvala. Še povsod, kjer sem se kdaj pobrila sem imela probleme s kožo. Pd pazduho sem nekako navajena, drugje pa ni šans.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za tiste ki si ne...
9.7.2007 13:27:05   
Anonimen
Jaz si brijem dlake po sramnih ustnicah, na gričku imam pa oblikovan in pristrižen trikotnik. Probala sva tudi čist na nulo, pa nama ni bilo všeč.

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Kdaj ste zanosile?
Michonne RR

Pri katerih letih ste prvič zanosile?

pred 20 letom (6%)

20-25 let (24%)

25-30 let (32%)

30-35 let (22%)

35+ let (16%)


Število vseh glasov: 85

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!