|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadar in okolica - ogled znamenitosti
4.3.2014 11:08:58   
Jabček
Pozdravljeni.

Ker imamo letos načrtovan precej dolg dopust v okolici Zadra, me zanima, če imate kakšen predlog, kam in kaj si ogledati s 7-letnikom.
Najprej naj povem, da orgle in Pozdrav soncu gledamo vsako leto, torej to je že na seznamu.

Slišala sem, da je Zadrška tržnica čudovita in da se jo splača videt. Tako da sem jo dodala na seznam. Mogoče kdo ve, kje (okvirno) v Zadru se nahaja?

Kaj pa Paklenica? Bi bila primerna za 1dnevni izlet z 7-letnikom?

Zanima me še Zaton - ali se lahko prideš zgolj kopat v Zaton? Se da tam sposodit kakšne pedoline, jetski itn.?

Kaj pa kakšen izlet z ladjo? Da bi bil zanimiv?

Menda je v okolici Nina tudi neka oslovska farma, kjer lahko jahaš in hraniš osličke. Je že kdo slišal za to?

In seveda, vesela sem vsakega novega predloga. Mogoče če imate v spominu še cene da vem okvirno planirat.

Najlepša hvala za pomoč! Upam na čimveč novih in luštnih idej!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zadar in okolica - ogled znamenitosti
4.3.2014 13:43:07   
Jabček
Glede tržnice - če prav razumem je tam, kjer so zvečer tisti štanti (kičanoviči)?

Paklenica odpade, sem gledala sedaj in brala - je menda poleti peklensko vroče.

Kaj pa enodnevni izlet na Kornate?

Upam, da ne bom imela monologa sama s seboj user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zadar in okolica - ogled znamenitosti
4.3.2014 14:27:53   
skuštrana
Celoten stari del Zadra je lep ( trg 5 bunara in park nad njim, kalelarga, itd..). Lahko se s trajektom zapeljete na Ugljan. Lahko greste pogledat tole http://buffalobillcity.com/. Slapovi Krke tudi niso daleč. Kornati.

V zaton se placa vstopnina. Je pa tam okoli Nina okoli full pescenih plaz, tako da ni potrebno it ravno v Zaton.

Kaksen vecer lahko greste na sprehod v Biograd, lahko tudi na kopanje, tam je full plaz ( crvena luka, soline, drazica, ....). Iz biograda vozi trajekt na pašman, super enodnevno kopalni izlet.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zadar in okolica - ogled znamenitosti
4.3.2014 14:33:22   
skuštrana
Magarci - verjetno mislis farmo dar mar. Tam jih imajo. V ninu je se solana, arheoloski muzej,... Blizu Zadra je še Vransko jezero.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zadar in okolica - ogled znamenitosti
5.3.2014 13:14:32   
Jabček
Skuštrana, hvala za tole user posted image

Smo locirani v okolici Nin-a, imamo privat plažo, čisto divja, zato bi bil Zaton enodnevni obisk - malo da razbijemo rutino in se gremo guzvat :) Pa menda je v Zatonu (spet zgolj slišana informacija) tudi nekaj gostilnic, kjer se da za spodoben denar najest.

Sem pa gledala malo včeraj te izlete na Kornate in bomo tole tudi koristili. Pomojem se splača dat tistih 100€ za enodnevni izlet (za 3 to računam), ker slike se res božanske.

Za v Ninu vem za eno super gostilnico (1A hrana, super ambient), me pa zanima a je kakšna res dobra v Zadru - ponavadi, ko se gre zvečer tja gledat orgle itn., je super it nekaj pojest, pa nikoli še nismo naleteli na kaj res dobrega - torej ''''domača primorska hrana'''' - ribe, morski sadeži, hobotnica izpod peke itn. Vedno smo iskali nekaj v tem smislu in bili razočarani. Nič kakšnih fancy šmenci restavracij, tisto pristno vzdušje iščemo.

< Sporočilo je popravil Jabček -- 5.3.2014 13:15:30 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?