|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadebeljena sluznica
19.9.2014 9:48:08   
baucy123
Lep pozdrav!
Mene pa samo nekaj zanima...
V sredo sem bila pri ginekologu in mi je rekla da imam močno zadebeljeno sluznico in ker sem ji pomotoma rekla da sem imela zadnjo M 10.09. v resnici pa sem jo imela 4.9 (sem čisto pomešala datume user posted image ), je rekla da to pripisuje moji ščitnici (postavljeno imam diagnozo: kronično vnetje ščitnice z hipertirozo), pa je glede na datum M odvrgla sum na nosečnost.
Zdaj pa me zanima (ker ma danes dopust) vaše mnenje... Ali sem lahko noseča? Danes je bil test negativen, samo pri prvi nosečnosti, je bil tudi v 8 tednu komaj na komaj viden plusek. Tako da ne vem kdaj naj grem delat drugi test. Ker pa mam skozi male krče in nevem če je sam ovulacija... Mam že sina starega 2 leti in bi bila vseeno vesela nosečnosti...
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zadebeljena sluznica
19.9.2014 10:20:45   
tajazan
Moje mnenje da pojdi v laboratorij in naredi krvni test in ti bo vse jasno...čeprav če si jo imela 4.9. bo težko tudi ta pokazal...pokliči g in ji povej da si zamešala datume...pa boš videla kaj ti bo rekla

(odgovor članu baucy123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zadebeljena sluznica
19.9.2014 10:55:53   
bskrle
Počakaj do oktobra ...

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zadebeljena sluznica
21.9.2014 9:32:41   
astrid1
Če si imela menstruacijo 2 tedna nazaj, je prezgodaj. Počakaj, da ti izostane, potem pa naredi test. Do takrat pa odmisli.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zadebeljena sluznica
21.9.2014 9:58:38   
baucy123
Sem naredila test, pa logika da je bil negativen :) Vem da je še prezgodaj, sam sem firbčen človek :)
Ginekologinja upam da bo v ponedeljek delala, ker je zdaj mela 2 dni dopust zaradi nekih seminarjev, tako da bom jo poklicala v ponedeljek pa bom vidla kaj bo rekla...
Mam pa ful krčke, sploh proti večeru... Bomo videli :)

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zadebeljena sluznica
21.10.2014 12:01:02   
bubika86
Pozdravljena dekleta user posted image

Prosila bi vas, za mnenje user posted image , če seveda katera ve oziroma je že imela podoben primer, da se je kasneje razvilo v user posted image
Zadnjo menstruacijo sem imela 15.9.2014 in mi pibližno zamuja 6 dni. Danes sem bila na pregledu pri ginekologinji, ker imam krče po trebuhu kot da bom vsak čas dobila menstruacijo, vendar je ni in ni od nikoder. Na ultrazvoku je videla zadebeljeno maternično sluznico in neko "pikico", ki naj bi po njenem mnenju lahko bila gestacijska vrečka, vendar je rekla, da tudi izgleda kot da bom dobila user posted image .
Testa še nisem naredila, rekla mi je naj ga čez en teden naredim, pa tudi čez en teden pridem spet na pregled.

Hvala in lep dan vsem!user posted image

(odgovor članu baucy123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zadebeljena sluznica
21.10.2014 12:53:28   
Anonimen
Ti kar naredi test. Po ZM si noseča 5+1, ko se že lahko vidi gestacijska vrečka. Test bo v tem primeru brez dvoma pozitiven. Sluznica pred M pa izgleda tako kot v nosečnosti. Pač zadebeljena je, preden se začne luščiti. V nosečnosti pa ostane taka.
Kar pogumno. Pa sporoči rezultat.

(odgovor članu bubika86)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zadebeljena sluznica
21.10.2014 13:07:50   
bubika86
Anonimna hvala za spodbudo user posted image

samo ne razumem tega Po ZM si noseča 5+1 ali si misnla 5 tednov noseča, ker se pač šteje prvi dan zadnje menstruacije 15.9.2014.

Strah me je, da se spet ni prijelo saj se že od janurja s partnerjem trudiva za zanositev. Moram pa povedati, da sem v zelo stresnem in težkem obdobju in mi mogoče zaostanek menstruacije povzroča žalost in ves ta stres, ki doživljam zaradi izgube / smrti. družinskega člana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zadebeljena sluznica
21.10.2014 13:35:45   
Katte
Srečno!


< Sporočilo je popravil Katte -- 21.10.2014 13:36:46 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zadebeljena sluznica
21.10.2014 13:38:51   
Marčevka2010
Že en dan po izostanku m se pokaže plus, če je nosečnost. Hitro test naredit. Jaz bi ga že včeraj. user posted image

Srečno in drži se. user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zadebeljena sluznica
22.10.2014 12:45:59   
bubika86
Pozdravljene.

Danes zjutraj sem naredila test vendar je bil user posted image negativen, menstruacija zamuja že 7 dni user posted image
Še zmeraj upam da sem noseča.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?