|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadovoljitev
6.3.2009 12:16:33   
Anonimen
Zaradi neke preiskave in posega nisem smela imeti SO štiri tedne prej in zdaj kasneje še štiri tedne.Še kakšna dva tedna,če bo vse v redu.Mogoče se boste smejale ampak jaz sem tako potrebna tako mi manjka sexa čeprav nisva sexala nevem kako pogosto dvakrat na teden.
Seveda jaz mojega zadovoljim kako pa naj on mene,če ne smeva?Pa še vsak drug ali tretji dan imam krvav izcedek zaradi tistega posega.
Tako,da mi je malo nerodno tudi,če bi s prsti me hotel zadovoljit niti ne upam,da mi kaj sploh da noter,ker se bojim,če bo kaj narobe kajti strogo so mi prepovedali SO.
Nevem pa,če bi bilo kaj narobe,če bi me rajcal s prsti le po ščegetavčku,da mi vsaj pride.Seveda,ko je orgazem močan tega se bojim,da nebi bilo kaj narobe.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zadovoljitev
6.3.2009 12:46:13   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zaradi neke preiskave in posega nisem smela imeti SO štiri tedne prej in zdaj kasneje še štiri tedne.Še kakšna dva tedna,če bo vse v redu.Mogoče se boste smejale ampak jaz sem tako potrebna tako mi manjka sexa čeprav nisva sexala nevem kako pogosto dvakrat na teden.
Seveda jaz mojega zadovoljim kako pa naj on mene,če ne smeva?Pa še vsak drug ali tretji dan imam krvav izcedek zaradi tistega posega.
Tako,da mi je malo nerodno tudi,če bi s prsti me hotel zadovoljit niti ne upam,da mi kaj sploh da noter,ker se bojim,če bo kaj narobe kajti strogo so mi prepovedali SO.
Nevem pa,če bi bilo kaj narobe,če bi me rajcal s prsti le po ščegetavčku,da mi vsaj pride.Seveda,ko je orgazem močan tega se bojim,da nebi bilo kaj narobe.



Jaz imam zaradi zelo rizične nosečnosti prepoved odnosov do poroda, pa če še potem nekaj tednov šteješ, pa nekaj tednov že, pa še prej... odštevam mesece, recimo, da čez pol leta bom lahko. Tako da verjetmi, da vem, kako ti je - bebe nisem naredila tako, da bi jo brezmadežno spočela, in mi je grozno, ker sva imela prej s partnerjem spolne odnose... hja, skoraj vsak dan, če se je le dalo. Ampak ****, oziroma ga ne, v tem primeru user posted image Pač, zaradi zdravja je treba potrpet. In to se moraš pač sama odločit - ali stisneš zobe še ta mesec (pomisli, po eni strani je SAMO en mesec!), ali pa tvegaš, da gre kaj narobe. Odločitev je pač tvoja.
Če so ti strogo prepovedali spolne odnose, potem ti svetujem, da se tega tudi držiš. Ker sicer bi ti pojasnili, kako pa lahko - meni recimo zdravnica je, ko je videla, kako sem jo pogledala ob prepovedi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zadovoljitev
6.3.2009 12:48:57   
Anonimen
Te razumem rekli so samo za SO ne za drugo.user posted image

Potem le tisto rajcanje tudi škoduje?

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zadovoljitev
6.3.2009 13:05:53   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Te razumem rekli so samo za SO ne za drugo.user posted image

Potem le tisto rajcanje tudi škoduje?


Tega ti noben ne bo mogel prek foruma povedat, ker nihče ne ve, za kaj točno se gre. Če so rekli, da ne smeš imeti vaginalnih spolnih odnosov, potem si daj duška na druge načine, če pa ne, pa ti le zdravnik lahko pojasni.
Če je problem v nožnici, verjetno ni panike, če pa je problem v kakih mišicah in krčih, pa bogve, ker se pač med orgazmom vse to malo premika user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zadovoljitev
6.3.2009 18:47:59   
Anonimen
Ja problem je v maternici.

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Naslov pravljice za posvojitev
cathrine

Pozdravljeni, vesela bom bila predlogov za naslov pravljice na temo posvojitev. Več infor: http://katarinatomsic.blogspot.com/2012/09/deklica-ki-jo-je-prineslo-letalo.html

Deklica, ki jo je prineslo letalo (34%)

Deklica, ki jo je prinesla jumbo štorklja (7%)

Otrok 2 src (38%)

Mami, kdo pa je prinesel mene, štorklja ali letalo? (21%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!