|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zajec in prehrana, navade
14.12.2007 19:38:55   
Njuškalo
Ja, spet jaz s svojim zajcem, v bistvu čisto natančno pritlikavim kuncem.Koliko naj bi  na dan pojedel?Ker danes mi reče fotr, da je ful požrešen, ker ogromno solate poje..jaz mu pa rečem, a ti mu jo tudi daješ?user posted image Torej od obeh ful poje...user posted image
Pa še to: naš kunec ima zoprno navado, da skoz hoče v kakšno luknjo.Danes sem ga naprimer s kuhalnico vlekla ven iz prostorčka med steno in hladilnikomuser posted image A se to sčasoma odvadi ali imajo to v krvi?Ja, sej vem, da so glupa vprašanja, ampak nisem še nikoli imela kunca, pa zato sprašujem, če katera več ve.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zajec in prehrana, navade
14.12.2007 19:45:46   
trixi
mi mu ne vagamo, poje pač kolikor mu paše
v luknje tudi naš rad tišči, sam zna pridet sam ven- magari rikvercuser posted image
a ga maš spuščenega po stanovanju? 

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zajec in prehrana, navade
14.12.2007 20:11:08   
Njuškalo
Midva z možem sva ga poskusila najprej malo tako dajat na posteljo, kavč..pa v kakšen kot stanovanja, da se počasi navadi.Vendar je povsod hotel lulati in seveda je za sabo puščal tudi kakšen kakecuser posted image In potem sem ga imela dost, sem rekla, zdaj mu pa vrata od kletke odpriva pa naj se malo znajde.In nisem mogla verjet, mulc je točno vedel, kam in kako je treba na wc.Niti enkrat ni nič naredil zunaj, vedno gre zgledno v kletko.Tako, da sva ga sorazmerno s tem pač spustila povsod v stanovanju.Edino v dnevni sobi pazim, ker bi se lahko splazil za omaro.Ampak, da bo šel v kuhinji za hladilnik, mi pa na misel ni prišlo.Drugače je pa kot kakšen psiček, ko me vidi, teče za mano, če sem v sobi in imam vrata zaprta, s tačko popraska po vratih, da ga spustim noteruser posted image Ja, faca je, samo je pa res veliko, se mi zdi.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zajec in prehrana, navade
14.12.2007 20:19:09   
helloKitty
Pazi da ti kšn kabel ne precvikne. Nam ga je od telefona, pa je blo po dveh dneh že mal čudn da noben ne kliče, in pogledam - pregriznjen kabel. user posted image  Pa vrata so nam tud pogrizl. Jih je mogla mami z rjavim flomastrom barvat da ne bi fotr vidu user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zajec in prehrana, navade
14.12.2007 20:20:22   
trixi
eko, naša faca pa nima trta mrta da bi se prosto po Prešernu sprehajal okoli, ker po dnevni požre vse kable, ga je treba ahtat bolj kot malega otroka. Na kavču pa ne ostane, naš se je naučil celo po stopnicah gor in dol, s kavča zna pa samo dol. Da so pa zajčki čiste živali kar se WC tiče sem pa vedla, ker jih je že prej imela sestrična. Saj hvala bogu, tako ga vsaj v kletko spravim, ko ga nekam stisneuser posted image . Sicer pa to ni moj zajc, jaz ga imam samo zdaj v oskrbi, ker je hči med tednom v Ljubljani.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zajec in prehrana, navade
14.12.2007 20:24:09   
trixi
IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

Pazi da ti kšn kabel ne precvikne. Nam ga je od telefona, pa je blo po dveh dneh že mal čudn da noben ne kliče, in pogledam - pregriznjen kabel. user posted image  Pa vrata so nam tud pogrizl. Jih je mogla mami z rjavim flomastrom barvat da ne bi fotr vidu user posted image


user posted image user posted image user posted image  ja, sej ko ne dela net najprej čekiramo kable. Nam je uničil kabel od zvočnika, skener, printer, miško, ...pa še kaj, tako da boljš da samo od daleč gledamo. Naš tata pravi, da bo pečenkauser posted image user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zajec in prehrana, navade
14.12.2007 20:31:45   
blue sky
Jaz sem imela pritlikavega kunca 7 let, letos pa smo jo žal morali uspavati, ker ji ni bilo več pomoči. Kar se prehrane tiče, mora zajček pojesti veliko svežega (trava, korenje, solata) in čim manj briketov in teh priboljškov (tako je meni svetoval veterinar).

To, da pa je radoveden, je pa za zajce čisto normalno. Meni je moja Lepotička enkrat oreng precviknila električni kabel in sem se čudila, da je ni streslo. Tako, da pazi, ker zajci so glodavci in bi res poglodali vse, kar jim pride pod zobe.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zajec in prehrana, navade
17.12.2007 20:58:19   
Njuškalo
Evo: imamo par- zajec + morski prašiček.Morski prašiček je še ves prestrašen, zajček bi se pa igral z njim in mu skoz teži.Saj se bosta navadila en na drugega.Sta pa ful faceuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zajec in prehrana, navade
19.12.2007 12:47:00   
Taula
Zajci so požrešni in pojejo vse kar vidijo. Naš je poleti na balkonu jedel omet.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zajec in prehrana, navade
22.12.2007 21:25:19   
Njuškalo
Ja, res so ful požrešniuser posted image Vsaj ta naš.Mu daš solato, je kot, da ni jedel že 3 tedneuser posted image Sicer je pa tako, da je prašičku tako težil, da smo dali pregrado vmes v kletko.Dobro, da je kletka ful velika.Je bil pujsek ves popraskan od zajčjih krempljev, pa cvilil je ponoči in podnevi, ko ga je zverina lovila.Naš zajec je očitno rajši sam.Smo pa pujsku potem nabavili eno pujsiko, ki je pa res Visokostuser posted image Gospa je brez zadržkov zavzela hiško, noter ga spusti samo, če se česa boji..drugače pa revež spi izven hiške.Jaz tudi ne vem, kaj mu je, da se ji tako pustiuser posted image Pa ona še cvili ponoči..pa pogledaš, kaj ji je..in vidiš, da ji noben nič noče..vsi spijo, njej se pa dogaja...user posted image Aja, pa še sumim jo, da je breja (ali kako se reče pri prašičkih) , ker je res bajsa..a je možno, da je pri enem mesecu že breja, da bi prišla taka iz trgovine že?

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zajec in prehrana, navade
22.12.2007 21:52:05   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Aja, pa še sumim jo, da je breja (ali kako se reče pri prašičkih) , ker je res bajsa..a je možno, da je pri enem mesecu že breja, da bi prišla taka iz trgovine že?


Seveda je možno da je breja. In seveda je možno da je breja že iz trgovine. Smo imel doma oba primera. user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?