|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 10:09:11   
trojči
Gledam, da se pretepena anonimna ni oglasila. Je ostala, ni ostala...???? Kaj odpustiti, ni vprašanje. Odpušča se vse, če ljubiš. Ljubiš, kljub temu, da te udari. Ljubiš, ker udarec ni znak, da te ne ljubi. Če ženske ostanejo skupaj s svojimi tudi ko je evidentno, da jih njihovi ne ljubijo, ker jih varajo, si bo ženska še lažje lagala, da gre za pravo ljubezen, ker lahko vsak kdaj izgubi živce. Mislim, da je finta v tem. Seveda je ogromno drugih dejavnikov, ki vplivajo na to, a najpomembneje gotovo vpliva ljubezen. Pa ne se mi prosim zdaj obešat za vsako besedo, ker sem se samo postavila v kožo žensk, ki ostanejo, jaz nisem. Ker nisem ljubila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 10:13:30   
Zahi
Zakaj ostajajo v zvezah v katerih so nesrečne?? hmm..

pomoje zaradi strahu pred samoto.. osamljenostjo.. pred strahom iskanja tistega novega.. finančnih stisk..

pomoje je veliko faktorjev.. vem pa to, da samozavestne ženske ne razmišljajo niti sekunde in grejo..

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 10:15:17   
Anonimen
se strinjam z Zahijem.user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 10:19:07   
Colt
Ostajajo tudi zaradi vzorcev ki so jih podzavestno sprejele že v rani mladosti. Predvsem doma, odnos oče/mama..in potem se veriga na tak ali drugačen način nezavedno ponavlja.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 10:19:23   
Taula
Zahi je vse že napisal.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 10:20:33   
tanikaa
Ker mislijo, da si boljše ne zaslužijo in da so same krive. Ker mislijo, da ne bodo zmogle. Ker mislijo, da se bo spremenil. Ker so nesamozavesten, majo slabo samopodobo in zato so posledično šibke in odvisne od odnosov.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 12:14:09   
Anonimen
Ali pa se bojijo oditi,ker bi bilo še huje.Bojijo se partnerjev,ki jim sigurno grozijo:češ samo oditi te že najdem boš videla kaj bo potem......po mojem najbolj zaradi tega.


Trojči a ti misliš,da je to ljubezen,če te pretepa?Da te ima tako rad,da te udari.Bejž no.In ona kako še lahko sploh ima takega človeka rada,ko jo pretepa.?????

To je daleč od ljubezni.Po moje pojme.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 12:32:08   
Anonimen
Odvisno od situacije, odvino od ženske. Nekatere ostajajo zaradi finančne stiske, druge zaradi nesamozavesti, ker jim je dec uspel oprati možgane, da so popolnoma nesposobne in so to začele verjeti, nekatere zaradi strahu pred posledicami odhoda (fizično nasilje), ene so prepričane, da je to vse, kar si zaslužijo, ene ne morejo dojeti, da v resnici ni najbolje za otroka, da živi z obema staršema, če so razmere tako-tako, ene so prepričane, da je bolje živeti tako, ker same itak ne bodo zmogle živeti, spet kakšne se imajo za "junakinje, ki ga bojo uspele spremeniti" in jim je to življenjsko poslanstvo, nekatere je sram... Tisoč zgodb, tisoč razlogov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 13:12:09   
Anonimen
Vsaka ima svojo osebnost, karakter.. Nekatere si zatiskajo oči zaradi ljubezni in zaradi tega ne odidejo, nekatere verjamejo lažnim obljubam:ne bom več, oprosti, ... Nekatere nimajo poguma, nekatere nimajo financ...... Veliko je teh stvari, tako da... Bi težko rekla za vsako posebej, ker je vsaka drugačna.. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 13:22:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Gledam, da se pretepena anonimna ni oglasila. Je ostala, ni ostala...???? Kaj odpustiti, ni vprašanje. Odpušča se vse, če ljubiš. Ljubiš, kljub temu, da te udari. Ljubiš, ker udarec ni znak, da te ne ljubi. Če ženske ostanejo skupaj s svojimi tudi ko je evidentno, da jih njihovi ne ljubijo, ker jih varajo, si bo ženska še lažje lagala, da gre za pravo ljubezen, ker lahko vsak kdaj izgubi živce. Mislim, da je finta v tem. Seveda je ogromno drugih dejavnikov, ki vplivajo na to, a najpomembneje gotovo vpliva ljubezen. Pa ne se mi prosim zdaj obešat za vsako besedo, ker sem se samo postavila v kožo žensk, ki ostanejo, jaz nisem. Ker nisem ljubila.


To ni ljubezen, to je iluzija ljubezni. Nekaj, kar ni resnično. Resnična ljubezen ni mogoča, če človek nima sam sebe rad, se ne spoštuje. Človek, ki prenaša udarce, zmerjanja, poniževanja, nekje globoko v sebi misli, da si vse to zasluži. Ker je slab, ni vreden boljšega user posted image . Potem so tu zraven še strah pred še večjim nasiljem, če bi prišlo do razhoda, mogoče kakšna obcesija, nezavedno prepričevanje smaega sebe, da si boljšega ne zaslužiš, pa kaj bodo rekli sosedje,... Ne gre se toliko, kaj nasilen partner čuti do svoje partnerke, bolj je pomembno, kako ona čuti samo sebe. Dokler se ne začne spoštovat in uvidi, da si zasluži boljše, do takrat se bo krog nasilja ponavljal in stopnjeval.

Nasploh sta v nasilnem odnosu skupaj dva človeka, ki imata oba nepošlihtane zadeve v svoji glavi. In namesto, da bi najprej uredila nered v svoji glavi, se dobita skupaj - iz dveh ločenih kaosov nastane en ogromen kaos, ki raste in raste.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 15:21:59   
Anonimen
To ni ljubezen, to je odvisnost od odnosov. Poznam to.

Sanja Rozman je pisala veliko o problemu in zdravljenju le-tega. Priporočam tistim, ki imajo take težave.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 16:11:07   
Anonimen
Samo enkrat bi me poskušal vdarit, pa mu roko gledko odsekam. In spokam.

Kaka ljubezen neki.....Nikoli ne smeš pustiti, da si od nekoga tako odvisen (finančno, streha nad glavo, ustrahovanje....) da nimaš kam oditi v takih primerih. Pol pa ga še na policijo prijavim, na socijalno in mu poberem polovico vsega. user posted image  nihče ne bo nikoli hodil po meni!!!!!

Pa pojma nimam zakaj tako reagiram vsakič ko tukaj berem o pretepanju in nasilju, nihče me ni nikoli tepel, ne doma, ne kak partner....v mali šoli me je en fant vdaril, pa sem ga namahala nazaj.....Vzgajali so me v samozavestno punco in da imam vedno dom, kamor se lahko zatečem v primeru stiske...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 19:28:14   
Anonimen
Colt, Zahi in Anonimnež so napisali popolnoma vse:
- strah pred samoto
- odvisnost od odnosov
- sprejemanje že naučenih vzorcev

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 19:32:03   
AiMa
Zakaj ženske ostajajo,praviš? Jaz sem ostala celo leto po tistem, ko sem slutila in na koncu vedela,da to ni to...Najbrž mi je v tem letu samozavest izpuhtela,ampak pri meni ni šlo za karšnekoli fizične dejavnike, bog ne daj celo fizične obračune s partnerjeve strani..Šlo je za to,da je bil super človek,ampak jaz ga nisem več ljubila..Nikoli nisem verjela,da se bo to zgodilo, ker si nisem upala. Vse dokler ni prišlo do konkretnih besed, ki so označile najino slovo..Premalo časa je od takrat, da bi rekla,da sem sedaj popolnoma srečna. Slutila sem,da to ni več tista prava ljubezen, zato je bolje tako. Za vse ostalo pa je potreben čas..in volja. veliko volje in poguma..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj ženske ne grejo stran
19.6.2007 19:50:51   
Marogica
Zakaj ne gredo ženske stran od moških
-ki jih varajo,
-ki so deloholiki
-ki so lenuhi
-ki se ne ukvarjajo z otroci?

Zame podobno vprašanje in zopet bi lahko našteli mnogo vzrokov, zakaj ne gredo. Torej, resnično kolikor ljudi, toliko zgodb.... In mi se lahko še naprej sprašujemo zakaj, dokler sami ne pademo v enega od teh vzorcev. In takrat se ponavadi dobi odgovor, ki se ga da tudi RAZUMETI, in ne samo obsojati ali pa se spraševati...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?