|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj on ?
2.11.2006 19:50:56   
sara2
Sobota. Sonce, prijetno toplo. Skupno kosilo s prijateljem in njegovo družino. Med jedjo veselo sporočita, da "sta" noseča 15 tednov. Solze sreče tečejo v potokih. Po kavici se je nebo vtrgalo in vlilo se je kot iz škafa. Pri nas je bil z motorjem, ona se je pripeljala z avtomobilom. Zaradi strahu pred ponovnim nalivom je zahajal svojega konjička in se odpeljal - v smrt. Nič hudega sluteč prižgem radio in takoj sporočilo o prometni nesreči v kateri je umrl motorist. Občutki? Ničesar nisem čutila in ne slutila. Čez kakšno uro ga pokličem na GSM, telefon zvoni v prazno. Nič, je pač še na motorju in ne sliši. Nato me prešine. Prižgem radio, še vedno poročajo o prometni nesreči, cesta je zaprta. Kličem, kličem.... Ker je stiska vse večja se vsedem v avto in odpeljem na kraj nesreče. Vidim razbitine, barvo njegovega motorja, toda še vedno upam, saj ni edini s takšnim motorjem. Upanje umre, ko mi policist potdri, da je to on. Nekje vmes mi omeni, da nje ne dobijo in naj ji jaz sporočim novico. user posted image Toda kako! Kako ji naj povem, da je umrl nekdo, ki ji je pomenil vse!!!! Na mojo srečo ji je policija pred mano sporočila novico, toda zaradi tega nam ni nič  lažje. Vsepovsod jok, žalost, obup in vprašanje ZAKAJ ON? Zakaj je zapustil njo in dva angelčka - enega še nerojenega! Kako naj ji pomagam? Kako naj pomagam sebi? Kdaj nebo tako zelo bolelo? ZAKAJ, ZAKAJ??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Solzice -- 2.11.2006 23:11:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 19:56:05   
*pepelka*
sožalje vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image
Skušaj ji stati ob strani in  ji prisluhni v njeni stiski.

(odgovor članu sara2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 20:02:15   
Disney
Sožalje user posted image  user posted image  user posted image
Verjamem,da ti je težko in da se počutiš obupno.Bodi močna za obe,stoj ji ob strani in ji prisluhni.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 20:05:26   
Bubamaraa
user posted image user posted image user posted image user posted image


sožalje vsem....


prijateljici pa stoj ob strani, ker bo vsake rame zelo vesela, da se bo lahko nanjo naslonila in zjokala.......





_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 20:13:33   
Rožica I
Včasih je življenje res nedoumljivo user posted image .. Naloži nam takšno breme, tako veliko žalost, da je človek ne more nositi in doživljati sam.. Bodita si druga drugi uteha, morda vas bo ta strašna tragedija še bolj povezala in boš prihajajoče bitjece zaradi tega še bolj srčno čakala user posted image  ..   Moje sožalje.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 20:16:04   
Anonimen
ful me prizadanejo takšna sporočila, saj sva tud midva motorista. ne predstavljam si, da bi se komu kaj zgodilo, kaj šele, takrat ko bi jaz bila user posted image . Tud sama sva letos zgubila prijatelja- motorista. včeraj sva šla na grob.. tok sveč.. grozno.. potem se spomniš še samega pogreba- bajkerskega.. user posted image

ne vem kaj naj rečem.. žal mi je zate, za tvojo prijateljico in vse bližnje.. samo želimo si lahko vsi, da se takšne stvari ne bi več dogajale..user posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 20:20:00   
lelaval
user posted image user posted image  Sožalje vsem njenim user posted image user posted image
Ti pa ji le stoj ob strani, saj bo še kako potrebovala tvojo ramo, da se nasloni nanjo in izjoče.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu sara2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 20:30:27   
frutka_
Sem slišala za nesrečo in sem se tudi jaz vprašala enako kot ti...ni odgovora...pomagaj prijateljici in sinku ter nerojeni pikici da nikoli ne bodo pozabili svojega atija...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 22:09:36   
Anonimen
Žal, odgovora na to vprašanje ni user posted image  user posted image  user posted image ,... lahko samo rečem, da vem kako ji je. Točno vem kako se počuti. Ne skrbi,... nerojen otroček bo naredil čudež, in ji bo dal nenormalno voljo do življenja. Tako je meni pomagala najina pikica. Še par dni pa bo prijokala na svet,...
Dan kot je bil včerajšnji me je totalno potolkel user posted image , ampak mislim samo na to, da me čaka neka prihodnost, in ta prihodnost je najino dete, plod najine neizmerne ljubezni user posted image ,....


(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 23:14:57   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Slivnica?Videla sem to nesrečo.In jokala.Čeprav nisem vedela,za koga gre.Pretreslo me je telo,pokrito s črnim polivinilom.Tako neosebno.In to,kar si napisala,je še bolj grozno.Zelo mi je žal-zate in za vse njegove.

(odgovor članu sara2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
2.11.2006 23:16:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 23:25:59   
Jacqueline
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Objemi svojo prijateljico in ji povej da se lahko obrne nate kadarkoli in da boš vedno ob njej!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj on ?
2.11.2006 23:31:26   
Imperial
IZVIRNO SPOROČILO: sara2

Nič hudega sluteč prižgem radio in takoj sporočilo o prometni nesreči v kateri je umrl motorist. Občutki? Ničesar nisem čutila in ne slutila. Čez kakšno uro ga pokličem na GSM, telefon zvoni v prazno. Nič, je pač še na motorju in ne sliši. Nato me prešine. Prižgem radio, še vedno poročajo o prometni nesreči, cesta je zaprta. Kličem, kličem.... Ker je stiska vse večja se vsedem v avto in odpeljem na kraj nesreče. Vidim razbitine, barvo njegovega motorja, toda še vedno upam, saj ni edini s takšnim motorjem. Upanje umre, ko mi policist potdri, da je to on. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dejan? Poznal sem ga od modelarjev. Kdaj je pogreb?

Tomo.

(odgovor članu sara2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 23:31:46   
Urša
Moje sožalje.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZAKAJ ON?
2.11.2006 23:44:29   
sneška_
Moje sožalje in bodi zraven prijateljice v tem huem času za njo.  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZAKAJ ON?
3.11.2006 7:55:32   
Sandra-4
Moje iskreno sožalje. Vem, kako zelo boli, ko ljubljenega izgubiš tako nenadoma in popolnoma nepričakovano. user posted image

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZAKAJ ON?
3.11.2006 8:24:23   
soncece24
Moje sožalje user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZAKAJ ON?
3.11.2006 9:19:58   
Katrin
Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

Prijateljici stoj ob strani, saj te bo verjetno potrebovala. Bodi močna!

katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ZAKAJ ON?
3.11.2006 9:23:04   
sara2
Hvala vsem za sožalje,  tolažilne besede. Prenesla jih bom tudi njej, ki jih sedaj najbolj potrebuje. Trenutno je v fazi agonije, ki ni več žalost ampak grozno trpljenje. Danes je pogreb zato je še toliko težje. Rada bi bila čim več z njo, ji stala ob strani, hkrati pa se bojim, da ji povrzočam samo še dodatno bolečino. Vem, da je noro vendar se neposredno počutim krivo za njegovo smrt. JAZ sem jih povabila na kosilo, od mene je šel! Zaradi tega imam tudi občutek, da ji je še težje ko vidi mene, saj se takoj spomni na nesrečno soboto.
Naj nam danes nekdo da moč, da prestanemo vse to. user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZAKAJ ON?
3.11.2006 9:52:18   
Anonimen
Iskreno sožalje vsem žalujočim!user posted image

(odgovor članu sara2)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZAKAJ ON?
3.11.2006 9:53:47   
Gina
Zelo mi je hudo, ko take reči berem.user posted image

Ne počuti se krivo, veš, usoda naredi, kot misli narediti. Tako je bilo namenjeno. Nič ne bi spremenilo toka dogodkov. Ona dva sta hotela k tebi priti, s svojo glavo sta se odločila in tudi ne moreš zavrteti kolesa časa nazaj. Najboljše je sprejeti reči, da so take, kot so. Vem, da je to ta hip nemogoče, vendar bo vsak dan malce lažje.

Veliko poguma mamici, pa moči, da vse to preživi. Resnično včasih življenje ni nič fer. Ampak ne glede na to, nekje sije sonček, tudi zanjo in za njene otročke. Držite se, vsi skupaj!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sara2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZAKAJ ON?
3.11.2006 10:08:47   
noe
Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZAKAJ ON?
3.11.2006 10:15:11   
KODA
user posted image user posted image moje sožalje

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZAKAJ ON?
3.11.2006 10:18:54   
dulcinea
Stoj ji ob strani. V teh dnevih se ji je verjetno podrl cel svet.

Pa moje sožalje.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj on ?
3.11.2006 12:52:55   
kitty
Moje sožalje user posted image

(odgovor članu sara2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?