|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamašen nosek
7.1.2010 11:03:48   
aquaaqua
Zdravo,

moj dveletni malček ima zelo zamešen nos. Celo noč smo bili pokonci, zato vas prosim za nasvet, kateri izdelek za čiščenje nosne votline lahko uporabim. Sestrina najmlajša hči se zelo upira sprejčku, kakšne so vaše izkušnje? S čim prepričate svoje otročke, da pustijo očistiti nos? Ali otroke redno navajate na preventivno čiščenje nosu ali samo takrat, ko se nos zamaši?

Nina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamašen nosek
7.1.2010 11:20:01   
Anonimen
Dokler se ni sam pihal je bil babyvac zakon,mislim,da je prav na njegov racun ze nekje okoli 2leta sam veselo pihal iz nosa. Sprej je bolj mila varianta,jaz jo uporabljam za preventivo,da mu navlazim nos,zjutraj in zvecer en spric.

Tebi bi pa svetovala,da si nabavis ali skuhas fiziolosko.jaz ga nisem nic prepricevala,ce ni slo zlepa pa je zgrda,je bilo za njegovo dorbo oz se zdaj je tako.

Dala sem se ga sedet na kolena,brisaco okoli njega,z levo roko ga objetega drzala z desno pa z inekcijo spricnila okoli 10ml naenkrat.Potem se na drugi strani.Po potrebi ponovila.Nato pa babyvac ali pa potem je ze sam fejst pihnil ven. Zvecer pa se zatem operil,da je lahko lepo spal.

(odgovor članu aquaaqua)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamašen nosek
7.1.2010 11:26:19   
ledenaa
In kaj če se otrok upira?
A si ti starš ali on?
kar je treba je treba,gre s eza dravje in se ni za hecat
pravilno čiščenje nosa že 150 -tič

http://med.over.net/forum5/read.php?46,4409440

daješ operil P,parne inhalacije,položajna drenaža itd itd
Uporabi iskalnik

(odgovor članu aquaaqua)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamašen nosek
7.1.2010 11:44:57   
žab*ca
Jaz enako čistim kot opisuje skamp.Se tudi upira,potem se pa po parih dneh vda v usodo :).
Aqua od do sedaj niste bili nikoli prehlajeni,ker šele sedaj pri dveh letih sprašuješ za nasvet.Če je tako,blagor vam.Mi se s čiščenjem ubadamo že od vsega začetka.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamašen nosek
7.1.2010 16:29:11   
aquaaqua
@skamp Hvala za pomoč, res bom poskusila kar s fiziološko raztopino.

@žab*ca Tokrat je res zelo zamašeno, prvič imamo tak cirkus. No, smo imeli pa zato toliko več težav z zobki.

@ledena Hvala za link, navodila so res podrobna in odlična. Že printam. Tamau je zelo siten zaradi nosa, jaz pa neprespana in utrujena, upam, da se ne bo treba boriti.

Hvala vsem za nasvete. Še tole ... mama mi je rekla, da je, kadar sem bila prehlajena, v lonec z vročo vodo kapnila malo smrekovega olja in posodo postavila v prostor, da prečisti zrak. Starodavna medicina :)

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamašen nosek
7.1.2010 23:38:01   
živa
1. Obilno čiščenje s fiziološko - dokler ne priteče skozi drugo nosnico ven, če ne zna pihat, uporabiš še aspirator.
2. Operil P sprej.
3. Nareži čebulo, jo zavij v plenico in obesi nad otrokovo glavo (ponoči).

Dodaten + so seveda parne kopeli, inhalacije in vse drugo, kar so naštele predhodnice.

Lp,

živa

(odgovor članu aquaaqua)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?