|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamrznjenčki ali "sveži"?
1.9.2011 19:54:59   
didi85
Pozdravljeni!

Potrebovala bi vaše mnenje.
Namreč lani sem bila prvič na IVF-u in nama je v prvo uspelo in sicer dobila sva dvojčici. Sedaj pa razmišljava o še enem otroku.
Vprašanje pa je zdaj malo "čudno". Imava namreč 2 zamrznjenčka. Vendar sem začela razmišljati kaj bi bilo bolje ali vstaviti zamrznjenčka ali da tak malo grdo rečem "svežega"? Ali ima kdo izkušnje s tem? Naj še povem da mi daljši postopek in injekcije in vse to ne predstavljajo problem.

Hvala za odgovore,

Lp,

Didi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamrznjenčki ali "sveži"?
1.9.2011 20:14:47   
sami0804
Priznam...zanimivo vprašanje user posted image

Glede na to,da se ti zna zgoditi,da zamrznjenčki odmrzitve ne preživijo,boš v vsakem primeru "prisiljena" iti v novi IVF postopek,pa tudi nisem prepričana,če jih kar tako zavržejo,ker je celotni IVF le kar velik zalogaj za zavarovalnico...

Sama imam enega svežega in enega zmrznjenega IVF-ovčka....čeprav imam oba neizmerno rada,mi je naša bejba po skoraj 4 letih še vedno na nek način čudežen otrok...prav zaradi tega,ker sta s starejšim bratcem v bistvu dvojčka,rojena 3 leta narazenuser posted image

(odgovor članu didi85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamrznjenčki ali "sveži"?
1.9.2011 21:01:58   
jagodka80
IZVIRNO SPOROČILO: didi85

Vendar sem začela razmišljati kaj bi bilo bolje ali vstaviti zamrznjenčka ali da tak malo grdo rečem "svežega"?


Ne vem, kako je to drugje oz. ali je to zakonsko določeno, midva sva namreč pri dr. Rešu podpisala izjavo, na kateri med drugim piše: "Če ne bo prišlo do zanositve s svežimi zarodki, bova lahko šla na naslednji postopek zunajtelesne oploditve šele po odmrznitvi in prenosu odmrznjenih zarodkov."

(odgovor članu didi85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamrznjenčki ali "sveži"?
1.9.2011 21:08:23   
Anonimen
Ja, v naslednji posopek greš lahko šele, ko porabiš vse zamrznjene zarodke iz prejšnjega.

(odgovor članu didi85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamrznjenčki ali "sveži"?
1.9.2011 21:30:04   
hermy1
Zamrznjenčki so pa itak carji user posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamrznjenčki ali "sveži"?
3.9.2011 14:12:16   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

Zamrznjenčki so pa itak carji user posted image user posted image user posted image !!!


Se strinjam! user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamrznjenčki ali "sveži"?
27.11.2011 14:14:39   
smartika
Hojla,

evo, naš ivf-jevček - zamrznjenček od dr. Reša bo januarja2012 star 2 leti in tudi mi imamo še 1 zamrznjenčka pri dr. Rešu. Pa me zanima, da če bova najprej šla po zamrznjenčka in če ne uspe , potem v postopek ali kar najprej v postopek glede na to, da je Reš vedno poudarjal, da se 1 zamrznjenček skoraj nikoli ne prime?

Bo februarja 2 leti odkar sva bila pri Rešu in me tudi zanima, če se je kaj spremenilo - njegov način dela?

Hvala za informacije, lep dan

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?