|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamujanje menstruacije
11.10.2007 11:45:08   
skopčevka
gremo od začetka imela sem dva splava eden je biu spontani drugi je pa biu mrtev plod ugotovili so da imam pregrado dva meseca pred operacijo sem pila kontr.tablete stediril m in mesec po operaciji po tem mesecu sem imela menstruacijo redno ko sem jemala tabletke še ta mesec .a zdej že dva meseca po nehanju tabletk menstruacije od nikoder.zakaj?kaj je razlog da je nimam ?noseča nisem spolne odnose pa imam redne usaki drugi dan in ja, načrtujem otroka.prosim za odg.hvala u naprej

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 11.10.2007 15:25:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamujanje menstruacije
12.10.2007 12:42:30   
Taula
Po moje je najbolje da greš do G. Če nisi user posted image  ti bo samo ona znala povedati kako in kaj.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu skopčevka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamujanje menstruacije
12.10.2007 18:29:36   
MARTINŠČICA
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Po moje je najbolje da greš do G. Če nisi user posted image  ti bo samo ona znala povedati kako in kaj.


Se močno strinjam.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?