|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanima me....
1.9.2005 13:12:35   
tiaz
Pozdravljene v novi preobrazbi foruma !

V ponedeljek sem pričela z jemanjem Klomifena. Zanima me kdaj je ovulacija, kdaj lahko nadaljujem z načrtovanjem , itd. Saj vem, da je najbolje, da vsak oz. vsak drugi dan . Vseeno me zanima v kolikem času pride ovulacija.
Je kaj narobe, če ob jemanju Klomifena ne paziva?

Hvala

Tiaz

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zanima me....
1.9.2005 13:50:54   
biba77
Jaz sem imela O nekje med 18. in 21. dnem. Ene imajo malo prej...
Ce pa bosta na 2 dni, ne moreta nicesar zgresit. Sicer pa bos O verjetno cutila, ce si na Klomifenu.

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zanima me....
1.9.2005 14:56:56   
maja75
Iz lastnih izkušenj povem, da boš O zagotovo čutila, ker so takrat spolni odnosi kar boleči, če jemlješ Klomifen. Ne poznam razloga, da pavzirata med jemanjem tablet! Tako kot pravi Astra, na 2 dni lepo pridno telovadita, pa O sigurno ne bosta falila.

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zanima me....
1.9.2005 15:13:58   
Anitka
Hoj!

Tudi mene čaka Klomifen in kot sem izvedela ne smemo nič pazit , le s polno paro lovit O. Želim ti, da bo uspelo.

LP,

Anitka

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zanima me....
1.9.2005 15:59:10   
Tayda
Naj še jaz potrdim - ovulacijo sproženo s klomifenom boš zagotovo čutila in v resnici je bilo vsaj pri meni tako, da v tistih dneh najraje ne bi ampak kaj sva pa hotela...

lp in veliko uspeha!

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zanima me....
1.9.2005 18:36:56   
emaa
ovulacija ponavadi nastopi 5-10 dan po zadnji tableti, v redkih primerih malo kasneje.

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zanima me....
1.9.2005 20:51:23   
pipi1
Js sem se vlačla kot megla 2 dni! Pridelala pa do 4 foliklček.. se je splačalo malo potrpet! En lekadol, pol pa veselo na delo...

bodi pridna, pipika

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zanima me....
1.9.2005 20:59:43   
Suana
ti kar pridno papaj klomifen saj boš tako ali tako imela reakcijo po klomifenu .na škatlici piše da je
5-10 dan po zadnji tableti dan ko bi naj imela ovulacijo!
zato vidva kar brez skrbi veselo na delo in želim da čimprej zagledaš !!!
lp suzana

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zanima me....
1.9.2005 22:34:22   
cica
Vse je res, kar pravijo punce. Tudi jaz sem jo čutila. Upam, da ti bo pomagal, meni žal ni!

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zanima me....
2.9.2005 7:10:05   
biba77
5. do 10. dan po zadnji tableti pri meni se ni bilo O - vem, ker so z UZ spremljali, tako, da vidva lepo na dva dni do 25. dne, pa res ni kaj. In tudi tako mocnih bolecin, da mi ne bi pasalo jaz nisem imela. Cutila pa sem...
In se nekaj, pri Klomifenu sem jaz imela cisto vsak ciklus drugacen (mislim "bolecine"): kdaj kriz, kdaj prsi, kdaj pod popkom,... Poslusaj svoje telo.

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zanima me....
5.9.2005 8:05:31   
tiaz
Hvala za spodbudne besede, ki ste mi jih namenile.

Res je, da imam čuden občutek v spodnjem delu trebuha (zabdanje in male bolečine-do sedaj). V petek sem pojedla zadnjo tableto Klomifen. Tudi med jemanjem nisva z pazila, kaj šele sedaj. Zdaj pa 100% na juriš . Drugi teden 13.sept. (na rojstni dan) imam pregled pri G. in upam, da mi bo povedal kaj lepega in me razveselil. Upam pa lahko! A ne?

Lepo mi bodite in še kaj napišite !


(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?