|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:20:05   
ZARA
...na situacijo. Tašča, seveda. Kdo pa. No, zadeva je taka, da se ona seli oktobra vsaj za 2 leti v Kanado in zdaj je nastal problem, ker jst tamale ne pustim tja na počitnice. Sori, ampak ne vem zakaj je mislila, da jo bom spustila milijon kilometrov daleč od sebe. Čez poletje jo je imela 5 krat vsak mesec 3-4 dni, ampak dobro, to je na Obali, ta kanadska varianta se mi pa zdi predaleč. Čudna jst, a? A bi jih ve dale? Sva pa v nikakršnih odnosih. Pa ji nočem nagajat, ker če bi hotela ji ne bi Zare dala niti za povohat...ampak ona je tip človeka, ko daš prst, ti avtomatsko poje celo roko. Anakonda.
lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:25:25   
Serendipity
Jao - ma normalno da ne gre to tako... Tisoči kilometrov razdalje, milijon možnosti, da se zgodi kaj nepričakovanega,...

Pa če je še odnos tak-tak, potem je pa logično da to ne gre ... Čudno da sama tega ne uvidi. Ok, saj razumem da si želi videti vnučko, in strahu da je le-ta ne pozabi, ampak mora pa razmišljat v realnih okvirih ...

Torej - jaz ji tudi ne bi popustila v tem!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:26:32   
ElaM
Zara, ampak ti pa si ena srečna oseba, tašča ti gre v Kanado.user posted image

Še odgovor na vprašanje: tako daleč hčerke sigurno ne bi pustila.

_____________________________

:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:27:08   
Marogica
Kaj pa vem, res je malo daleč, pa čeprav sem jaz zagovornica tega, da otroci preživljajo tudi tedne z babico, če je treba....Kaj pa pravi Zara? Bi ona šla in predvsem v kakšnih odnosih sta oni dve? Je rada pri babici.

Mogoče bi bilo vredno poizkusiti, ma, kaj vem...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:27:49   
Maxica
Ne, same je gotovo ne bi pustila, edino, če bi šla jaz zraven. Ali pa naj ona pride lepo za dva tedna v Slovenijo, pa bosta skupaj.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:29:48   
Anonimen
Ne glede na bilokaj in na kakršnekoli odnese je ne bi pustila brez mene tako daleč. Kolko je Zara stara?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:32:25   
caillou
Kaj pa vem ? Če bo šel z njo tudi očka, bi jo jaz pustila.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:32:48   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Kaj pa vem, res je malo daleč, pa čeprav sem jaz zagovornica tega, da otroci preživljajo tudi tedne z babico, če je treba....Kaj pa pravi Zara? Bi ona šla in predvsem v kakšnih odnosih sta oni dve? Je rada pri babici.

Ja, saj pride poleti za najmanj en mesec in jo bo lahko dobila BP, ampak Kanada? Drugače gre zelo rada k njej, ni panike. Nisem ji še sploh razložila, da gre... saj sploh ne vem kaj naj ji rečem. Ne verjamem, da bo razumela.

A sem srečna oseba, ElaM? user posted image

Serendipity, jst jo imam na sumu, da bolj kot ne, zajebava. Poznam jo pa verjetno boljše, kot ona samo sebe... pa saj ljudi njenega foha hitro prebereš.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:33:21   
Anonimen
No, če bi šel ata zraven, pol ja.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:33:51   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Kolko je Zara stara?

Maja je bila 3, nivess.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:36:45   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: caillou
Kaj pa vem ? Če bo šel z njo tudi očka, bi jo jaz pustila.

Jst niti v tem primeru ne pustim.
To zdaj govoriš. Pošlji taščo na drug kontinent, pol se pa oglašaj. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:38:12   
Gina
Ne, same je ne bi pustila. Če bi šla jaz zraven ali cela family, to ja, sicer pa same pustila zihr ne bi. Kako si je to tašča predstavljala, matr?user posted image user posted image  eh, sej je smešn.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:40:39   
FORZA
Ma ne ni govora niti slučajno nebi dala otroka samega seveda.
Lahk se pa zmente in greste skupaj na en obisk to pa ja.
Pa tašča naj mal primakne zram za potne stroške, pa se bote vsi skupaj lepo imeli.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:40:53   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

. Kako si je to tašča predstavljala, matr? .


Ja to mene tudi zanima....Za kako dolgo pa? Za teden, za mesec? V tem je tudi razlika...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:43:00   
srki
Brez slabe vesti bi ji to oporekala. Niti pod razno ji svojega otroka ne bi dala na počitnice tako daleč. Če bi šla sama z njo, potem ja, ali pa moj, same pa ne. Kanada pa vendar ni Maribor.


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:44:49   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
. Kako si je to tašča predstavljala, matr? .

Ja to mene tudi zanima....Za kako dolgo pa? Za teden, za mesec? V tem je tudi razlika... 

Verjetno vsaj za 2 tedna, če ne dlje.
 
FORZA, jst sem vesela, da gre in niti pomotoma nočem k njej na obisk. Pa saj je ona s tem seznanjena.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:44:57   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Brez slabe vesti bi ji to oporekala. Niti pod razno ji svojega otroka ne bi dala na počitnice tako daleč. Če bi šla sama z njo, potem ja, ali pa moj, same pa ne. Kanada pa vendar ni Maribor.




Sama sem misila sebe.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 20:53:45   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Kolko je Zara stara?

Maja je bila 3, nivess.


Niti pod razno tako malega otroka ne bi pustila na obisk tako daleč. Pa če bi se prfektno razumeli.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 20:55:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 21:03:14   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

... Sva pa v nikakršnih odnosih. ....
lp


Nevem, tudi sama zivim dalec od Slovenije in ko bo tamala zrasla bi jo z veseljem poslala svoji mami v Slovenijo na pocitnice, ker jo ima rada tako kot mene. Ce pa pravis da s tasco nimata glih nekih fajn odnosov potem nimas kaj razmisljat - jest tudi nebi poslala tamale tako dalec sploh pa TASCI, pa tudi ce bi bile v dobrih ali slabih odnosih. Nevem.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 21:04:03   
Marogica
Meni se zdi, da ni več tako majhna, da je ne bi mogla pustiti za 2 tedna nekam(pa naj gre za Mariboruser posted image ali KAnado) Razlika je samo v tem, da je kar daleč in veš, da ne moreš vsak trenutek do nje. Po drugi strani se pa vprašam, če je to potrebno? Imeti občutek, da bi morala vsak trenutek do nje? Če se ima tamala fajn pri babici, ji ne bo ničesar manjkalo, manjka samo tebi ta občutek zaradi razdalje.

Potem se vprašam, če je to sploh fer, da v takšnih trenutkih izhajamo iz sebe, ne pa iz otroka, katerega se neka stvar tiče??? Ker se mi bojim, ker imamo mi strahove?? Kaj pa vem.

Sama sem pustila ta starejšega pri 15 mesecih, da je bil z mojimi starši na morju. Odkrito povedano, oni so se imeli fajn, midva pa tudi. Naslednjič sva šla za ca 10 dni v Švico, Bor pa je ostal pri moji mami...Takrat je bil star okoli 3 let. Zopet brez problemov. Otroci pač na takne stvari drugače gledajo. Radi so tam, kjer jim je fajn, kjer jih razvajajo in popuščajo...in to babice rade delajo, kajneuser posted image . Pa jim je vseeeno ali je to Maribor user posted image  ali Kanada ali pa nadstropje višje.

TOrej je stvar na tebi, da razčistiš, pa anakonda gor ali doluser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 21:08:27   
viv_
Ja ne vem no, to je že tudi finančen zalogaj, ker tako majhen otrok ne more sam na letalo, to sploh ne bi prišlo v poštev, torej se vozit gor in dol, je pa drago. Če bi šla pa recimo s taščo gor, pa bi potem po 14-ih dneh prišli vsi za njo, to bi pa mogoče premislila.

Ampak ne vem no, verjetno ne bi pustila.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 21:10:48   
spacey
Ni šans!

Vztrajaj pri svojem!


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 21:13:09   
Anonimen
ja glih to sem hotla prašat. kako pa bi ona to vzela otroka samga v kanado. a bi jo pršla iskat, kdo bi jo pa nazaj prpelov? bolj kot 14 dnevna odsotnost bi me to motil. bi šla pa z veseljemgor s celo familijo, glih tok da maš zaston stanvane pol pa mal letaš okol po kanadoi otroka ti pa tašča merka :)

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zanimajo me vaši pogledi
31.8.2007 21:14:09   
Raho
Mislim, Zara, res ima Ela prav - si srečnica, ni kaj... A lahko gre moja tašča s tvojouser posted image user posted image user posted image user posted image ?

Za otroka pa - ni šanse. Ali gre z mano ali pa ne gre. Pa pika.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?