|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev takoj po ss
21.3.2008 8:01:59   
sonja42
Se je kateri že zgodilo, da je zanosila takoj po ss , pred prvo menstruacijo?
jaz sem imela ss 6. februarja, in ker M še nisem dobila., sem včeraj naredila test BC in je pokazal rahlo drugo črtico spolne odnose nisva imela zaščitene ampak sva uporabljala metodo umika.
nosečnost je seveda zaželjena samo me pa skrbi da ne bo kaj narobe , ker M še sploh nisem imelauser posted image
ima katera izkušnje s tem?

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 28.4.2008 20:13:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: se je kateri že zgodilo
21.3.2008 8:04:50   
Anonimen
Mogoče je pa test lažen, ker imaš v telesu še vedno prisoten user posted image  hormon.
Seveda upam, da si user posted image , pa vendar.

(odgovor članu sonja42)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: se je kateri že zgodilo
21.3.2008 8:46:43   
cukerček
Res da nimam izkušenj s tem in bom mogoče čisto mimo vsekala ampak tudi če si noseča po moje ne more bit nič narobe...

ko je imela moja kolegica ss ji je njen G svetoval naj poskusita spet čim prej zanosit...tak da ne vem...zakaj bi bilo kaj narobe

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: se je kateri že zgodilo
21.3.2008 8:51:34   
T.A.Y.A.
Raje preveri pri ginekologu, ali pa idi v laboratorij, kjer ti bodo naredili test (samoplačniško). Lahko je še res prisoten hormon. Jaz sem zanosila po ss, vendar sem imela vmes 1 perilo. Ko sem zvedela, da sem noseča, sem šla na pregled h g. Ta me je tako prestrašila, češ kaj se grem, saj so to notranje rane, ki potrebujejo kar nekaj časa, da se zacelijo. Celo nosečnost me je bilo strah, kako bo z otrokom. Res je, da sem imela težave od začetka nosečnosti. Maternica se mi je krčila, morala bi pa se širiti. Zaradi groznih bolečin in rahle krvavitve sem nekaj dni ležala v bolnišnici. Uživala sem Buscopan in še ene tablete za rizično. Krče sem imela prve tri mesece, nato pa se je stanje umirilo. Na koncu pa sem rodila celo 14 dni čez rok, popolnoma zdravo punčko user posted image . V primeru, da je test pozitiven, iskrene čestitke user posted image . Misli pozitivno, in bo vse okej. Pa veliko uživaj Magnesola - to pomaga proti krčem.   

Javi, ko boš vedela kaj več. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: se je kateri že zgodilo
21.3.2008 10:01:05   
varci
Jaz sem zanosila takoj, ampak jaz sem imela ss v 5. tednu in abrazija ni bila potrebna, ker se je sčistilo samo. Zdaj sem noseča 8. tednov in zaenkrat nimam nobenih težav (izcedka, bolečin). Prvi pregled imam šele 1. aprila in me je tudi malo strah kaj bo rekla G, ampak mi je vseeno samo, da bo pikica zdrava.
Ti samo razmišljaj pozitivno in boš videla, da bo vse OK. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu T.A.Y.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: se je kateri že zgodilo
28.4.2008 10:30:50   
Acjom1
Jaz sem enkrat imela isti problem, ko po splavu nisem dobila menstruacije in je test pokazal zelo rahlo črtico. Takrat sem pisala Pušenjaku in mi je rekel, da naj se ne sekiram za to, da ni nič narobe. Potem se je izkazalo, da nisem noseča, ampak je to še ostanek nosečniškega hormona. Upam, da je pri tebi drugače.

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: se je kateri že zgodilo
28.4.2008 12:03:37   
Matejčika
Jaz sem zanosila dva tedna in pol po čiščenju. Če je maternica pripravljena, da sprejme nov zarodek, potem si morda pa le noseča in te tudi ne rabi skrbet. 

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: se je kateri že zgodilo
29.4.2008 6:33:03   
detelja
punce ko to berem sem čist zbegana...zakaj?...ker cel čas študiram, da bi spet tko mal brez zaščite mogoče pa se zgodi...za mano je sicer šele 1 M...ampak si tako zelo želim tega malega cukra...ampak moram še malo čakat...junija imam laparo. in hist....in potem akcija...
aja eno vpr. kako dolgo pa ne smeš po laparo. zanosit...jaz grem samo na dg. laparo., ker imam PCO in hude bolečine jajčnikov....

no in da vam še nekaj zaupam, da bo vsaj malo bolj veselo na teh straneh...včeraj me je moj dragi prosil za roko...in se mi je zdelo tako zelo lepo....in sedaj sem spet malo bolj vesela...

lep dan vam želim...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?