|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprtje pri 20.mesečniku
11.7.2006 21:28:44   
laluna
Zadnje tedne se prvič dogaja, da ima naš mali zaprtje. Lahko traja samo dan ali dva, ampak se tako muči pri napenjanju, da je jok grozen (pa na koncu potem nič). Kaj mu dati za jesti, da se bo njegovo črevesje sprostilo:   ...ne mara sadja in zelenjave, pri kompotu samo jabolčnega,  noče piti dovolj tekočine, raje ima sladke okuse. Svečko smo mu do sedaj 3-krat neuspešno vstavili v ritko, saj je tako krčevito držal noge, da se ni speljala dovolj globoko. Prosila bi za čim več variant glede hrane za boljšo prebavo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaprtje pri 20.mesečniku
11.7.2006 21:40:10   
Bubamaraa
mi imamo probleme že od rojstva s prebavo....In sedaj smo jo uredili(trkam) z lanenim semom...In sicer; kupi v dm-ju laneno seme in daj v šalčko tri čajne
lice lanenega semena in dodaj 2dcl vode, ter pusti, da dve ure stoji.....potem tekočino daj popiti(jaz mešam z malinovim sirupom-ki tudi uravnava prebavo), laneno seme pa zmešaj z jogurtom in naj poje....

v glavnem nam to zelo pomaga....ali pa zelo sladke kamilice.....




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu laluna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaprtje pri 20.mesečniku
11.7.2006 21:43:38   
BLAŽIKA
Nam je zelo pomagal slivov sok od hippa, hruškov sok od fruteka. Dali smo ji toplega za spit in do večera je bila stvar rešena.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaprtje pri 20.mesečniku
27.7.2006 20:41:52   
sezam
Pri nas tudi pomaga slivov sok od Hippa.user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaprtje pri 20.mesečniku
2.8.2006 9:16:06   
sanasan
pri nas pa jabolčni sok zmešan s toplo vodo (tričetrt vode)...slivov kompot

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?