|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaroka - happy:)
8.4.2008 13:52:46   
anabanana
Ej punce ne vem, če se spomnete ko sem tukaj težila z eno temo "Snubitev" in vas spraševala, kako so to izpeljali vaši dragi in smo se kar razpisale čez tri straniuser posted image user posted image user posted image

No tudi jaz sem dočakala svoj veliki trenutekuser posted image user posted image user posted image

V soboto me je moj dragi zasnubil...bili smo dol v bosni iz koder so njegovi, malo smo ga žurali z njegovim bratom in sestro. Odpičim jaz v wc in ko se vrnem je imel moj dragi neko čudno faco...nakar privleče iz žepa rdečo žametno škatlico v obliki vrtnice in me vpraša:"Hočeš li ti biti moja?" In mene skoraj kap in valda rečem ja, ampak sem bila totalno v šoku in solze so tekle, čeprav po naravi nisem nek romantičar in potem mi natakne prstan...in potem bend v lokalu najavi naše "zaruke" - je imel že prej pripravljeno, ne vem, kaj bi naredil če bi rekla neuser posted image user posted image user posted image  Ma fuuuul je bilo lepouser posted image user posted image user posted image  Bravo moj dragi! Tega ne bom NIKOLI pozabila.

Ohcet bo predvidoma avgusta (letos jauser posted image ), tako, da se grem zdaj štulit puncam na temo "poroka 2008" če me bodo vzele sevedauser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 13:54:12   
Anonimen
Čestitkeuser posted image

P.S.-midva se tud avgustauser posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 13:54:36   
Anonimen
čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 13:56:35   
tanikaa
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 13:57:56   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Ej punce ne vem, če se spomnete ko sem tukaj težila z eno temo "Snubitev" in vas spraševala, kako so to izpeljali vaši dragi in smo se kar razpisale čez tri straniuser posted image user posted image user posted image

No tudi jaz sem dočakala svoj veliki trenutekuser posted image user posted image user posted image

V soboto me je moj dragi zasnubil...bili smo dol v bosni iz koder so njegovi, malo smo ga žurali z njegovim bratom in sestro. Odpičim jaz v wc in ko se vrnem je imel moj dragi neko čudno faco...nakar privleče iz žepa rdečo žametno škatlico v obliki vrtnice in me vpraša:"Hočeš li ti biti moja?" In mene skoraj kap in valda rečem ja, ampak sem bila totalno v šoku in solze so tekle, čeprav po naravi nisem nek romantičar in potem mi natakne prstan...in potem bend v lokalu najavi naše "zaruke" - je imel že prej pripravljeno, ne vem, kaj bi naredil če bi rekla neuser posted image user posted image user posted image  Ma fuuuul je bilo lepouser posted image user posted image user posted image  Bravo moj dragi! Tega ne bom NIKOLI pozabila.

Ohcet bo predvidoma avgusta (letos jauser posted image ), tako, da se grem zdaj štulit puncam na temo "poroka 2008" če me bodo vzele sevedauser posted image user posted image user posted image  


ja čestitkeeeeee........

pa itak, da te vzamemo med nevestice 2008....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 13:58:59   
andie
Grrrrr....user posted image user posted image user posted image user posted image
Sej ne, čestitamuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 14:03:55   
Anonimen
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 14:06:45   
fragola
Čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti kar pridi k nam nevesticam!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 14:16:40   
anabanana
Huala hualauser posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 14:32:13   
Anonimen
uau, res hudo, ta je pa men tut všeč, da je pol kuj žurkauser posted image user posted image čestitke

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 14:35:11   
Anonimen
Čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 14:35:24   
Naja30
Ful dobro! Sta takoj še zapila! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 14:38:54   
baguSka
No, kje si zdej anckabanancka!!??user posted image  Kr se vedno te ni med nas.. user posted image user posted image  A si se mogoce ustrasla??user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 14:54:27   
tina a
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 16:22:30   
srki
Četitke, anabanana in seveda tebi, Karinuser posted image .

Če rabiš kak pevski  zbor, da ti malo  zapojemo, smo ti na voljouser posted image , razen, če ne bom šla takrat že v Rimuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 17:35:17   
Anonimen
čestitke....zelo lepo....srečnouser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 18:30:04   
Perunika
Ćestitam! Vidiš, se zgodi, ko je pravi trenutek in je želja prava. Srečno!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 20:44:44   
cukr07
Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 20:51:57   
anavita
bravo!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 21:00:30   
Rožica I
Čestitam user posted image !

P.S.: Baje pa ni priporočljivo it na poročno potovanje v Argentino user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu anavita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 21:47:46   
Anonimen
Ja lepo ;).

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 21:59:57   
Kepica83
Čestitke tudi iz moje strani. Pa veliko sreče na skupni poti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zaroka - happy:)
8.4.2008 23:34:11   
Anonimen
Ne moreš verjet, da se tu na DIPO še da kaj lepega prebrat! Čestitke! user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zaroka - happy:)
9.4.2008 6:38:36   
Lepotica
Anabananauser posted image user posted image user posted image user posted image  Welcome to the club.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zaroka - happy:)
9.4.2008 7:12:18   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Baje pa ni priporočljivo it na poročno potovanje v Argentino user posted image user posted image user posted image ...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?