|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaskrbljena! pomoč
28.6.2009 20:00:39   
tinna88
Pozdravljeni!

sicer mislim,da ne pišem pod pravo temo vendar nevem kam drugam:)
imam težavico lahko bi rekla kar TEŽAVO! takole je. kontracepcijske tabletke jemljem 9 mesecev (večkrat se zgodi, da kakšno pozabim). ta mesec se mi je prvič zgodilo da krvavitve ni na točen dan (vedno jo dobim nedeljo dopoldan). sicer mi zamuja šele en dan vendar me zelo skrbi ker je bila vedno točna.vem paničarim ampak me zeloo skrbi.
je pa še takole (mogoče je tudi to razlog). v teh devetih mesecih sem morala tudi trikrat h ginekologinji na odvzem brisa ker, po njenih besedah, so neke spremembe ki ji morajo spremljati vendar ni nič hujšega(verjetno manjše vnetje).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaskrbljena! pomoč
28.6.2009 20:04:40   
lukec
Tud sama sem imela M vedno skoraj čisto točno pa je vseeno prišel kakšen ciklus, ki se je malo zamaknil. Počakaj še kak dan. A te skrbi, ker si ne želiš otroka, al je bolj zdravje problem?

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu tinna88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaskrbljena! pomoč
28.6.2009 20:06:35   
tinna88
jaz bi otroka imela vendar sem stara 21 let in brez redne službe.imela bi ga ampak ni pogojevuser posted image zdravstvene težave niso problem.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaskrbljena! pomoč
28.6.2009 20:11:49   
limonita
Če si KT pozabila v prvem ali zadnjem tednu je seveda mogoče da si zanosila. Ker si ti večkrat dogaja da pozabiš vzeti KT ti svetujem drugačen način kontracepcije. 

(odgovor članu tinna88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaskrbljena! pomoč
28.6.2009 20:36:27   
lukec
Poglej kar je je. Ne obupuj, počakaj še kak dan nato pa naredi test. Če nimaš pogojev za otroka in nanj nisi pripravljena, obstajajo rešitve, vnaprej pa boš verjetno bolj vestna pri kontracepciji, da te ne bo nikdar več skrbelo.
Otroka boš imela, ko boš na to pripravljena.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaskrbljena! pomoč
28.6.2009 20:40:15   
tinna88
verjetno ni nič in si brezveze delam skrbi. po eni strani bi bila pa zelo vesela ker res obožujem otročkeuser posted image  

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaskrbljena! pomoč
28.6.2009 21:31:44   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: tinna88

verjetno ni nič in si brezveze delam skrbi. po eni strani bi bila pa zelo vesela ker res obožujem otročkeuser posted image  


No pol pa sploh ni problem, a ne? user posted image


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu tinna88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaskrbljena! pomoč
29.6.2009 7:33:11   
Anonimen
naredi test, pa boš najbolj vedela, pri čem si ...

brezveze paničarit, če ne veš, al je al ni user posted image  ...

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?