|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaskrbljena
11.9.2005 9:24:03   
CIPRESA
danes zjutraj je naš Žiga ko je popil malo več čaja bruhnil nazaj in sicer je bilo to rjavkaste barve pomešano z mlekom sedaj me pa zanima ali je imela katera podobno da vam je bruhnil tako bolj rjavkasto???
Skrbi me zaradi tega da nebi bila slučajno kri ko povoham ni vonj po krvi ampak po tistem HIP-ovem čaju ampak me vseeno skrbi ker je imel ravno problem s trombociti in če jih je premalo lahko pride do krvavitve.
Ali lahko bruhne rjavkasto po čaju se je kateri to zgodilo???
Vsak odgovor bo vredu sem res zaskrbljena!!!!

Mož sicer pravi da ni panike in da ima kri drugačen vonj in tudi barvo ampak mene vseeno skrbi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.9.2005 9:29:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaskrbljena
11.9.2005 9:53:15   
Anonimen
Če ima bruhec vonj po čaju, je najbrž čaj kriv za rjavo barvo. Ampak samo sklepam. Ne vem, moj ni bruhal, da bi po izkušnjah lahko kaj rekla. Jaz bi na tvojem mestu jutri poklicala pediatra in vprašala. Ali pa če imaš številko patronažne, pa lahko kar takoj pokličeš in njo vprašaš, če se to kdaj dogaja dojenčkom. Tako bo še najbolje, boš vsaj pomirjna.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaskrbljena
11.9.2005 11:36:58   
malika
Ta rjava barva mi je malo sumljiva. Saj čaj je rumen, mleko belo, od kod potem rjava?

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaskrbljena
11.9.2005 11:37:21   
Anonimen
Ja, pri nas je bil bruhec velikokrat takšne barve, mešanica čaja in mleka.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaskrbljena
11.9.2005 12:00:47   
eva1
Če bruha kri, se to ful vonja, če gre za krvavitev iz zgornjega dela trakta -je prav krvavo, če pa iz spodnjega se vidi tako ful temno(kot kavna usedlina)...sam ne vem če je tako tudi pri otroku...jaz bi na tvojem mestu še malo počakala in če se ponovi pojdi h zdravniku...
sam luka je tut velikokrat tako bruhal..tako da

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zaskrbljena
11.9.2005 13:12:02   
Maxica
Pri nas je bilo tako, vedno po čaju (tisti instant Hippov čaj, komarček in še ena druga zelišča ).
Vendar če te skrbi, pojdi do pediatra. Bolje zastonj, kot pa da ne bi šla, pa bi bilo kaj narobe.
Ampak jaz mislim, da je to res le od čaja, tako da naj te ne skrbi preveč. Vso srečo!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zaskrbljena
11.9.2005 13:37:08   
CIPRESA
Ja saj se mi je zdelo da je od čaja ker ni bilo vonja po krvi. Žiga je čist O.K. in od zjutraj je še enkrat bruhnil tokrat ker mu nisem dala čaja samo belo.

Se mi je kar malo oddahnilo. In sedaj sem kot cunja!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zaskrbljena
11.9.2005 15:45:31   
tanjaDi
Moj Patrick je prav tako po caju bruhnil rjavkasto, ajoj jst sem bila tudi panicna, pa mi je moj dragi rekel da je sigurno od caja....in res je bilo tako.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?