|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
11.8.2005 20:12:16   
KMALU
Ugotovili so mi pregrado, ki je bila verjetno vzrok prvega ss. Morala bi iti na histeroskopijo, a sem zanosila( sedaj je zacetek petega tedna ) in zaradi tega HSC odpade.
Strah me je, da bom spet imela ss.. A je med vami katera, ki je kljub pregradi zanosila in donosila?
Baje je lahko zaradi pregrade porod prezgodenj. Tam nekej v tridesetem tednu. Mi lahko katera pove do katerega tedna ni vec nevarno, ce se otrok rodi prezgodaj?
Hvala za vse odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
11.8.2005 20:16:53   
pika74
Jaz sem samo to slišala (od enga ginekologa), da se lahko pregrada med nosečnostjo tudi umakne in je nosečnost čist normalna - nemotena.

Pomoje je najbolje, če se čim manj sekiraš.

:miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
11.8.2005 20:19:09   
Anitka
Kmalu čestitke :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: in želim ti nosečnost brez komplikacij in težav ter zdravo :duda: Na vprašanja ti pa žal ne znam odgovoriti. Pa srečno :angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
11.8.2005 21:03:50   
VITA74
Ojla KMALU jaz sem uspešno donosila in rodila zdravega sinčka kljub pregradi (ki so mi jo BTW odkrili komaj sedaj po 3-jem ss), po vrsti je bilo najprej 2x ss, potem moj škrat in sedaj še 1x ss potem so mi pregrado odkrili in odstranili.
Rodila sem skoraj ob roku, nič prej.

Želim ti srečo :rozica: mislim nate :angel:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
11.8.2005 21:05:31   
ameli
Hojla, misli na najboljše:rozica:. Če se ne motim, ima tudi Tia pregrado, pa gre jutri rodit- nisem pa prepričana:zmeden:.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
11.8.2005 22:40:27   
KMALU
Uh, malo ste me potolazile. Hvala za lepe besede.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
11.8.2005 22:51:35   
KMALU
Mi lahko katera pove do katerega tedna ni vec nevarno, ce se otrok rodi prezgodaj?

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
11.8.2005 23:24:57   
pot
zivjo,
sicer odgovora nimam:zmeden: ali pac...

imam pa vprasanje kako velika je ta pregrada?

meni je rekla G (sem pisala ze enkrat julija, pa ni bilo odgovorov na to temo), da ce je pregrada do 1cm, da pol mogoce se ni panike, ce pa bi se ponavljali SS ali ne bi prislo do zanositve, pol pa jo je treba odstranit. imam pa ravno ok. 9mm veliko pregrado, pa upam, da bo raje na drugi strani, kjer je ni delovalo..., ko se bomo lotili zadeve. ima morda katere izkusnje s tem? ce delas na drugi strani, kjer ni pregrade?
zdaj so nekatere ze z dopusta ki morda vedo kaj vec o tem....???????????

cestitke :bravo: in upam, da ne bo tezav 9nebesa

lp ;)
nasapot

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
11.8.2005 23:38:50   
pot
˝starost, pri kateri lahko otrok prezivi zunak maternice je 24 tednov. Ce se rodi v 24. tednu je zaradi nezrelosti plodovih organov velika vejetnost kasnejse telesne ai dusevne prizadetosti. porod med 24. in 37.tednom stejemo za prezgodnji porod, ker so v tem casu nevarnosti za t.i. nedonosencka vecje kakor kasneje.... po 28. tednu je tveganj vedno manj in moznosti, da otrok prezivi, so ze nad 90%, se vedno pa obstaja nevarnost otezenega dihanja zaradi manj zrelih pljuc.˝
iz revije mama

lp
nasapot

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
12.8.2005 8:30:21   
emaa
nasapot delati ne moreš na strani, kjer ni pregrade, jajčece se pač vgnezdi, kjer se vgnezdi. meni soo odstranili pregrado veliko 1,5 cm, kar se meni kot laiku ni zdelo veliko, pa sem vpršala kirurginjo, pa je rekla, da vsaka pregrada lahko vpliva.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
12.8.2005 11:54:16   
pot
hvala emamair.:ups::ups::ups::ups: :zmeden:

se mi je kar zdelo da malo prevec preprosto razmisljam :ups:

lp
nasapot

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
12.8.2005 12:19:41   
emaa
nič zato, saj se vedno učimo, tudi jaz sem mogla marsikaj vprašat, pa še kaj bom verjetno mogla:)-

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zaskrbljena (upam) bodoca mamica
12.8.2005 21:58:02   
PiaM
Želim ti, da ti tokrat tvoj :angel: močno stoji ob strani in da se vse srečno konča.:miska::miska::miska:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?