|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zatekanje
29.12.2005 12:39:14   
tinkamiška
Pozdravljene, sem novopečena mamica, pa mam eno vprašanje...

Med nosečnostjo nisem imela nobenih problemov razen pomankanje železa, pa tudi to ni bilo kritično.

Pred štirimi dnevi sem rodila in od včeraj naprej mi kar precej zatekajo noge v gležnjih. A je imela ali ima mogoče katera podoben problem? Zakaj pride do tega in kaj narediti?

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zatekanje
29.12.2005 14:59:57   
Jančika_
Verjetno je od kakih hormonov in bo kmalu minilouser posted image . Poskusi čimveč piti, to svetujejo pri zatekanju med nosečnostjo. Sem opazila zdnjič, da si bila v obraz malo zatečena, ampak se mi je zdelo, da je to normalno od napora pri porodu (jaz sem bila  tudi malo zabuhla v obraz, noge mi pa niso otekale).

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zatekanje
29.12.2005 16:08:46   
Barči78
Jaz tudi med nosečnostjo nisem skoraj nikoli imela zateklih nog, razen mogoče malo zadnji teden, če sem bila cel dan na nogah. Ampak to res malo. Po porodu se pa spomnim, ko sva bili z Nejo na Pediatrični, mi je mož prinesel natikače in jih nisem mogla obuti. Premajhni. user posted image  Tako, da mi je šel kupit eno št. večje. Ko pa jih danes obujem, pa kar plavam notri. Tako, da bo samo po sebi minilo.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zatekanje
29.12.2005 18:33:44   
tinkamiška
O.K. bom pila več vode in čakala, da mineuser posted image
Samo, da ni kaka hujša zadeva.

Hvala obemauser posted image

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zatekanje
29.12.2005 20:54:07   
Pia67
Živjo!

Imela sem enako težavo. med nosečnostjo nikoli zatečena, 2 dni po porodu pa so gležnji kar kipeli. Opazila sem, da so mi zatekli kadar sem sedela. Ponoči sem si dvignila noge, zjutraj so gležnji bili videti normalni. Čez dan, ko sem se ukvarjala z malčico, sede dojila, pa zopet po starem. Težava je minila 10 dni po porodu, ko sem začela okol hodit, pa sprehodi. Noge so bile zopet normalne. Brez skrbi vse bo OK. Ko sem ginekologu omenila težavo pred odpustom iz porodnišnice je samo rekel- hormoni user posted image

Drugače pa, čestitam !!!!

Pia

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zatekanje
31.12.2005 16:23:45   
tinkamiška
Pia, hvala tudi tebi. Danes je že dosti bolje, res veliko več pijem in kadar le lahko dam noge v luftuser posted image

Lp,
Tinka 

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?