|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavračanje mleka?
8.1.2008 19:26:43   
ALEKSA13
Pozdrav,

o tem problemu sem sicer že pisala pod temo dojenček, ker pa imam nedonošenčka, bom še vas vprašala za mnenje.
Star je 5 mesecev, korigirano 3. Sva na Aptamilu, zdaj uvajava Aptamil 2, do zdaj sva bila na Pre. GH uvajava dva dni, oziroma zdaj spoznava samo okuse (žličko ali dve, pa še to ne poje, ker še hrano potiska iz ust). Do zdaj je bolj kot ne lepo jedel in tudi količinsko več.  Že kak dober teden pa se dogaja, da noče več piti mleka oz. ga zavrača. Spi celo noč, zjutraj prvič jeva ob 8,00 in takrat popije tudi do 270 ml. Potem nasledne tri obroke pa popije največ 100 ali pa še to ne. To pa  je daleč premalo.  Enostavno kar potiska cucelj iz ust, in noče več. Mogoče bi morala zamenjati mleko (razmišljam o Milumilu) ali pa cucelj. Ali imate kak nasvet, ker me že malo skrbi, da ne bo začel hujšati. Hvala, lahko noč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavračanje mleka?
8.1.2008 19:36:28   
ALEKSA13
Sem pozabila povedati, da kak obrok mleka pa tudi sploh noče jesti, dvakrat potegne cucelj, potem pa v jok in ga ne pripravim več, da bi jedel. Res ne vem, kaj je narobe...

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavračanje mleka?
8.1.2008 19:44:39   
Noseckica
Meni se zdi full dosti, če ti zjutraj poje tudi do 270 ml. Mogoče se ti pa zjutraj preveč "napoka". Ne vem.....
 
Moja je stara 6 mesecev (-2), pa mi popije 180 ml / obrok. Na teži mi pa tako lepo napreduje, da se je sestra danes v posvetovalnici kar čudila. Rodila se je s 1.435 g, danes jih pa ima 7.000 g. user posted image

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavračanje mleka?
9.1.2008 21:32:00   
najci
Tudi meni se zdi, da tvoj otroček poje čisto dovolj! Mi pri hranjenju nismo na obrok nikoli prišli na več kot na kašnih 120-140ml!!! 270ml je ogromno!!! In jaz sem bila vedno mnenja, da otroček čisto ve, koliko potrebuje in tudi toliko poje. Včasih več, drugič pač manj... Druga stvar je, če bi naekrat zaradi tega začel izgubljati težo oz. ne bi hotel piti čisto čisto nič.
Lahko pa je to tudi kakšen znak, da mu rastejo zobki in mu malo nagajajo zraven ?!?
Vseeno mislim, da sploh ni nobene panike, če s težo lepo napreduje. Vidva kar uživajta in se počasi igrajta z GH, pa bo user posted image

_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavračanje mleka?
13.1.2008 8:59:00   
Pinokio
Lahko pa probaš in mu daš za zjutraj manj mleka, da se ne bi tok najedel že zjutraj..............270ml je res ogromna količina...........tam za eno leto starega, pa še ti spijejo naenkrat 250ml....ne vem........probaj!

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?