|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravilec Drenov grič
14.2.2010 20:31:54   
nancy300
Zdravo,

Baje je na Drenovem griču pri Vrhniki ena dobra zeliščarka (homeopatinja?) z dobrimi uspehi. Ima kdo izkušnje s tem? Ima kdo kontakt?

Hvala in lp,

Neda
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdravilec Drenov grič
14.2.2010 20:52:03   
TONČI.
Jaz imam same pozitivne izkušnje. Mi je tako rekoč že rešila življenje. Pri njej sem bila ene 10 let nazaj. Bila sem edina slovenka v tisti veži. Sami makaronarji, hrvati in avstrijci.

Sedaj se je pa menda že hudo podražila. Ampak njeni čajčki in kremce so vredne tega.

Agata Sedej
Drenov grič 72
Vrhnika
tel.:01/755 27 65

(odgovor članu nancy300)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdravilec Drenov grič
14.2.2010 20:56:21   
nancy300
Hvala!

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdravilec Drenov grič
15.2.2010 8:25:52   
ona
Jaz pa ne bi tako pohvalila tele gospeuser posted image
Je bila moja mama pri njej in njene dve kolegici in prav nobeni ni čaj nič pomagal,čeprav imajo vse tri neke težave.
Moja mama je nesla tja tudi moj urin,kar tako za hec in tudi pri meni ni bilo neke razlike,ko mi je tiste napitke zrihtala.
Urin pa daš,ker tam pogleda kaj je s tabo,oz,če si kaj bolan se vidi v urinu!

(odgovor članu nancy300)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdravilec Drenov grič
15.2.2010 12:28:28   
Najaa
Poznam dva človeka, ki sta šla h njej, ampak noben od njiju ne poroča o ne vem kakih spremembah.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdravilec Drenov grič
23.2.2010 18:00:26   
kjava
Jaz sem pa že za kar nekaj uspehov slišala. Za probat je vsekakor, škodilo ne bo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdravilec Drenov grič
11.3.2010 20:59:27   
Pinkyca
Gospa, ki danes zdravi s čaji je hči pokojne mame, ki je bila res v dosti primerih uspešna. Za hči pa ni slišati preveč vzpodbudnih besed, ki bi človeka napotile k njej po pomoč.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdravilec Drenov grič
18.3.2010 10:12:56   
UOBERC
hopla, za zravje je ena ŠE VELIKO BOLŠA!!!!
HRIB ZDRAVJA
MARIJA MARINKO
PODLIPA 54
VRHNIKA
Ženska je baje čist konc!

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zdravilec Drenov grič
18.3.2010 17:49:18   
Pinkyca
zakaj ji je potem mož za rakom umrl?

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zdravilec Drenov grič
19.3.2010 10:02:20   
UOBERC
ej bejba, sorčy čudežev pač verjetno nezna oz. se jih neda delat !user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zdravilec Drenov grič
19.3.2010 10:38:02   
Pinkyca
in če to veš zakaj bi potem hodila k njej z odvečnim kešom, da me postavi k neki palci stat?

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zdravilec Drenov grič
26.3.2010 13:27:58   
Lajči
O tej pokojni gospe so pričali ljudje, ki jim je pomagala. Kako je s hčerjo, ne vem. Se mi pa zdi, da je to približno tako, kot z vsem, npr. bioenergetiki - če verjameš, da ti nekaj pomaga, ti bo, če ne verjameš, ne bo.

Moč misli.

Pričajo primeri, ko so raka ozdravili ljudje s pitjem lastnega urina. Poznam tudi takšno žensko. Tu je en članek, ki govori o tem, kako je človek, ki je to začel sprovajati, so kar zgovoren dokaz, da to drži. Je pa tako, da tudi takšna terapija, kot je opisano, lahko daje stranske učinke, kot vsa ostala zdravila, ki ne vplivajo niti na enega človeka enako.

Meni sicer moj urin nikdar ni bil fuj in fej, saj je moj lastni. Se mi zdi pa pomembno, kaj pravzaprav človek vnaša v svoj organizem in če vnaša samo škodljive stvari, tudi urin ne bo ravno pravo zravilo. Ne morem reči, da se v skrajnem primeru ne bi poslužila tudi tega, kajti, ko izrabiš vse bilke za svoje zdravje, poskušaš vse možne načine, če želiš živeti in ozdraveti, če nič drugega ne pomaga.

Je pa moč misli zelo pomembna, kajti negativne misli so vedno bolj učinkovite kot pa pozitivne pri teh stvareh, zato je potrebno ogromno notranje moči, da ne dopustiš, da te negativne misli dohitijo.

Za njeno mamo so mi rekli, da niti ni zahtevala ne vem kakega plačila, pač dobro voljo in če pravite, da tale hči navija ceno, v tovrstnih primerih pravijo, da tudi učinki iz tega vidika izgubljajo moč.

Poskušati ni greh. Je pa res, da je včasih potrebno vztrajati daljše obdobje, da pride do učinkov.

Srečno.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?