|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravnisko hujsanje
3.4.2005 21:57:47   
Nyah*
Drage moje deklice!:rozica::rozica::rozica:

mogoce ne sodi ravno sem, ampak meni veliko pomenite, pa vas bom vprasala!

Ker mo je dop..... vse skupaj in ker sedaj za neuspeh pri :nosecka: krivim ze vse, sem sedaj zacela razmisljat, da so krive kile, ker vem da je to mozno:(:grrr:. Imam jih namrec kar nekaj prevec ( beri fuuuul:(().

Pa me zanima,ce katera ve kaj vec o zdravniskem hujsanju, kako poteka, ali je uspesno,...

Poskusam namrec z gibanjem, bila sem na dieti,..., pa ni nobenega haska.

Na pomoc!:(:((:(:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zdravnisko hujsanje
3.4.2005 22:24:53   
aljča
Čer!
Naj te potolažim, da sem tud jaz z mojimi kg.malo čez tisto kar bi smela.Pred 12leti sem rodila hčerko kar lepo sem se zredila.Kg sem nekaj izgubila 15 kg pa mi še vseeno nagaja.10let se že trudim v drugo:nosecka::nosecka:pa ni uspeha.Na kg raznih hormonskih terapij pa .....tko, da so mi v vsej teh letih skakale ko nog. žoga.Sedaj sem v drugem poizkusuIUI pa se nečveč ne obremenjujem z kg.Če mi porata:nosecka::nosecka:vem, da bom dobila nekaj še zraven ampak vem, da bom pa potem šla v akcijo.Z hujšanjem pod kontrolo dr. nimam izkušenj,vem pa,da je najbolje it v zdravilišče in tako probat pod skrbnim varstvom zdravn. osebja.
Ajde Nyah ne se sekirat sej bo pršu tud tvoj čas pa bodo kg šle dol tko kot je treba.
Lep pozdrav Alja:metulj::metulj::metulj:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zdravnisko hujsanje
3.4.2005 22:30:15   
Nyah*
:)-:)-:)-:)- sdobro si to napisala., draga Alja!

Imas prov, ne bi se smela sekirat, ampak tezko si pomagam, da se ne bi:(.

Upam, da ti bo ratalo cimprej postati:nosecka:, za kg se pa ne sekiraj, imas cisto prav :bravo::bravo::bravo:.

Jaz bom pa poskusala kako kg dol dat, dokler se nisem :nosecka:, ker vem, da bom poj se kaksno gor pridelala, pa bom kot zoga okoli hodila:(:)-:(:)-

Lep vecer:zaspan::zaspan::zaspan:,

Nyah:metulj:.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zdravnisko hujsanje
3.4.2005 22:50:55   
emaa
Ne se sekirat Nyah od moža sestrična ima dva otroka, obakrat je zanosila brez večjega problema, pa je imela pri 164 cm, 80-85 kg, koliko jih ima zdaj ne vem, ker hujša, se redi, pa ne dohajam

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zdravnisko hujsanje
4.4.2005 8:04:09   
neni
Zdravo
Tudi jaz se pridružujem Aljinemu mnenju. Diete ko moraš kar naprej nekaj študirat niso zame. V prejšnjem postopku sem se zelo zredila. In sem hotla nazaj na svoje kile, nisem pa hotla, da se mi podere ravnovesje v telesu, pa izguba M pa to.
In sem se samo odpovedala večerajm. V bistvu sem jedla majhen sendvič za malico v službi in normalno kosilo (ne prenažirat!!!), to je okrog 17h.
Potem pa ne jem več, recimo če pride lahkota kakšen navaden jogurt ali sadje.
Pa ti povem, da gredo kilce kar počasi dol, sicer se je sedaj ustavilo, ko sem se spet s hormoni filala, samo vsaj gor ni šlo. In sem dokaj zadovoljna s tem, ker prehitro izgubljene dobiš takoj nazaj.
Veliko sreče in vztrajnosti ti želim :miska:
Pa naj ti bo bodoča :duda: za vzpodbudo, pa tudi tvoje dobro počutje.
lp Neni:rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zdravnisko hujsanje
4.4.2005 9:16:00   
Nyah*
Drage moje punce, toliko vemo o hujsanju, zdarvi prehrani, gibanju pa nam ne rata a ne:grrr::grrr::((!

Jaz sem se dolocila da zacnem kot nora piti vodo, se se vec gibati, k zdravnici pa bom sla na posvet, nocem nobenih tabletk, rada bi zdravo shujsala:bravo::bravo:!

Uoam, da nam rata, ter da bomo cimprej :nosecka:, s prevec kilami ali suhe kot prekle:)-:)-!

LP

debeluska Nyah:metulj:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zdravnisko hujsanje
4.4.2005 9:16:51   
Nyah*
Aja, vecerjam pa jaz ze leta ne, manj kot jem, pa tudi vec ne morem, ce ne bom shirala!:((

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zdravnisko hujsanje
4.4.2005 9:34:10   
Anonimen
Naša čistilka v službi hujša pod zdravniškim nadzorom! Velika je okrog 160 cm in mislim, da ima okrog 100 kg. Se je zmenila z zdravnkikom, da se bo hodla k njemu redno tehtat, merit pritisk in na kontrole. Je pa rekla, da zvečer ne je in čez dan manjše porcije in da se več giblje. In ji uspeva! Je pa rekla, da je poskusila vse in ji je edino ostalo to, da jo motivira ta kontrola pri zdravnikih.

Jaz sem se zredila zdaj po porodu in se bojim, da bom kmalu dosegla težo pred porodom. Pri meni se kliče dieta: MANJ ŽRI:((:((:((! Sem hčerki že vse velikonočne zajce pojedla :ups::ups:. Nič ni varno pred mano.

:((Bojana

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zdravnisko hujsanje
4.4.2005 9:45:44   
marjetica81
Bojana!

Si pa res požrešna :)-:)-:)-:)-

A ne bi midve skupaj začele s kakšno dieto?:)-:)-:)-

Lp, :rozica::angel::rozica::angel:

marjetica :racka:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zdravnisko hujsanje
4.4.2005 12:01:55   
Anonimen
Ooooooo Marjetica81!

Ti ne smeš hujšat ;);)! Upam, da se boš kmalu zeeeellllloooo zredila :nosecka:!

8)8)8)8)8)8)

Bojana


(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zdravnisko hujsanje
4.4.2005 12:18:44   
majana
Dovolite, da pristavim še svoj piskarček...

Jaz zaradi neplodnosti hujšam pod zdravniškim nadzorstvo. Sem izgubila 6 kg v 1,5 meseca. Gre počasi, ampak (vsaj pri meni) so kile vzrok za neplodnost. Preverjeno z raznimi izvidi. In po tistem, ko sem spravila 5 kg dol, se je po treh letih pojavilo nekaj kot menstruacija. Zaradi KG oz reguliranja prehrane. Sem bila prejšnji teden in mi je G to potrdila. Zmanjšanje kilaže vpliva na hormone. O hormonih pa vemo kako je....

Pa še to... Nikoli nisem lačna, počutim se fenomenalno in prav fajn mi je, ko mi pravijo sodelavke, naj si že grem kupit MANJŠE hlače. JUHUHU!

Menda mi niti na laparo ne bo treba.

Če kero zanima, kako in kaj naj mi piše na privat, da ne bom tu na dolgo in široko razpravljala, ker je razložiti dieto kar malce zahtevno, pa dolgo predvsem.

No, pa lep dan....:)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?