|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:34:16   
Paštetka
Kako zgledajo pri vas zajtrki, ko greje otroci v vrtec?
Kaj jim daste za jest?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:35:01   
ZARA
Kdaj? Zjutraj pred vrtcem?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:35:52   
Volga
Naš ni nikoli fruštkal. Redko kdaj kakšno kinder milk šnite ali kaj podobnega, drugače je pa ob osmih zajtrk tam. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:37:58   
ThinkPink
Sicer ni v vrtcu, pazita jo babica in dedek. Preden jo peljemo ji ne damo za jesti nič (zbudi se ob 6ih), ob 7.15 pa že zajtrkuje pri njima. Včasih pa sama zahteva "mekeca" in ji damo toplo mleko za pit. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:38:25   
tintin
malo kruha z margarino in marmelado pa par požirkov čaja/vode/soka/mleka...
naš se zbuja malo pred 6h, v vrtcu je ob 6.30, zajtrk je pa ob 8h...zato dobi doma tudi malo za prigriznit...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:39:03   
Naja31
Pa saj ima v vrtcu zajtrk.
Zakaj bi moral doma tudi jest? Ne razumem.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:42:51   
Anonimen
V nasem vrtcu imajo otroci,ki so pred 7o ze tam ob 7.00 napitek, ob 8.30-9.oo pa zajtrk.Nas se zbudi ob 7ih,ob 8ih je v vrtcu in doma nic ne je, v vrtcu pa potem zajtrk.

Zdaj,ko ima pocitnice imava podoben sistem.Cca uro in pol zatem ko se vstane poje zajtrk.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:44:51   
**Tinkara78**
Vstane okrog 7.00. V vrtcu imajo zajtrk ob 8.00.

Doma nima zajtrka, razen če si kaj zaželi. Če bi vsak dan jedla doma, ne bi imela zajtrka v vrtcu in potem do kosila nič, pa spet ni dobro.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:50:25   
bskrle
flaško mleka ob 6.00, zajtrk v vrtcu ob 7.45.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:52:06   
CatJa
Nič.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 20:58:25   
žab*ca
Ma naš bo zjutraj vstajal že ob5.30,in se meni tudi zdi dolgo do 8ih dokler bo tam zajtrk.Po moje mu bom kakšno mlečno kašo dala,ne vem. 

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 21:02:48   
Anonimen
vedno zajtrkuje, kruh, marmelado pa šalco mlekauser posted image vstane okol pol sedme, v vrtcu je zajtrk mal čez osem, a nej bo lačna do takratuser posted image pa pol v šoli, k bo še kasnej, se mi zdi pomembno da se navadi jest zjutri, sploh pa - zajtrk je najpomembnejši obrok. jst na tist v vrtcu pa pol v šoli gledam bolj kt na malco, zajtrk ma pa obvezno doma.

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 21:10:11   
hubi
Skodelico kakava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
4.8.2009 21:17:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 21:33:36   
ksenija12
pri nas spijeta vsak po lonček toplega kakava, ko se zbudita. Zajtrk jesta šele čez kakšno uro potem (no, to je že v vrtcu).
če sta pa res lačna, pa pojesta kakšen kreker in košček jabolka ali banane

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 21:43:36   
Onasiss
Meni se tudi zdi da je do zajtrka v vrtcu, ki je ponavadi okoli 8,30 predolga, če je v vrtcu že ob 7-ih, zato takoj zjutraj, ko se zbudi poje nekaj tistih ta malih sadnih skutic.

< Sporočilo je popravil mlea -- 4.8.2009 21:44:09 >


_____________________________

So what....

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 21:59:41   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Meni se tudi zdi da je do zajtrka v vrtcu, ki je ponavadi okoli 8,30 predolga, če je v vrtcu že ob 7-ih, zato takoj zjutraj, ko se zbudi poje nekaj tistih ta malih sadnih skutic.


V takem primeru je to res.
Mi v vrtec vletimo točno na zajtrk, 8.20h, tako da res ni potrebe. Spi pa skoraj do zadnje možne minute.

Aja, pa sem pozabila. zjutraj ko vstane obvezno spije en actimel in en sokec. Ne spomnim se kdaj je to začel. Ampakpri nas je to zlato pravilo. Bog ne daj da ni actimela zjutraj.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 22:21:00   
K_a_t_i
Nič. Ga zbudim, lulat, oblečt in v vrtec direkt na zajtrk ob 8:30 (no, včasih nama rata, da sva tam kakih 15 minut pred zajtrkom user posted image ). Sem ga pa enkrat pripeljala okrog 7:30 in so jim tovarišice razdelile grisine. Tako da se mi zdi, da v našem vrtcu niso lačni niti tisti, ki pridejo prej.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 22:27:05   
muki1
Glede na to, da imajo ob 08.00zajtrk ju ne šopam doma. Spijeta kakšen pomarančni sok, aktimel in pohrustata košček sadja. Kak krhelj jabolka, kos banane, pomaranče...pač sezonsko. Navajam ju, da ne gresta od doma s praznim želodcem, ampak nočem, da se nažreta, ker potem v vrtcu nista lačni in to tudi ni prav, da bi ne zajtrkovali z skupino.
Ampak tale Aktimel in pomarančni sok pa me nekam pomirita, da sem ju ,,zdravo pognala v dan,, user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 22:43:36   
Najaa
Ponavadi sam revito spije, zajtrkuje pa v vrtcu.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zjatrki pred vrtcem
4.8.2009 22:56:09   
ana b
Naša vstaneta ob 6h, v vrtec gresta ob 7h in zajtrk v vrtcu je šele ob 8:30. Zjutraj pojesta ali čokolešnik ali pa kakšen košček kruha. Se v vrtcu nikoli ne pritožijo, da ne jesta zajtrkauser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zjatrki pred vrtcem
5.8.2009 4:57:56   
sanasan
odvisno od tega kdaj gre v vrtec....če je tam malo pred osmo (zajtrk je ob 8h), doma samo kaj spije...če pa jo peljem dosti prej, pa kaj malega poje in popije, če ji ne paše, pa nič in me tudi ne skrbi, saj imajo v vrtcu vedno na razpolago čaj, sadje pa tudi kak kos kruha, grisini se vedno najdejo...naše vzgojiteljice jih še nikoli niso pustile lačne ali žejne. so zelo skrbneuser posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zjatrki pred vrtcem
5.8.2009 7:24:45   
skuštrana
Naša zjutraj spije šalico kakava, zajtrk pa je v vrtcu. V vrtec pride (odvisno od dneva) od 6.15 do 8.20. Doma noče jest.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zjatrki pred vrtcem
5.8.2009 7:28:06   
blaža
mi našemu 1,5 letniku damo za zajtrk mleko in piškotek al neki tqakea, ker vstane okoli 6 ure in že navsezgodaj žica, da bo jedel.user posted image skozi je lačen in ne vem, če bi zdržal do 8 ure, ko imajo v vrtcu malico oz ne želim, da bi bil lačen.

Če vstane okoli sedme, mu ne dam nič za jest, ker gremo itak takoj, ko se oblečemo v vrtec in tiste pol ure lahko zdrži.

Itak je pa precej suhec in ni panike, če poje dva zajtrka. user posted image ( 9.700g pri 87cm)

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zjatrki pred vrtcem
5.8.2009 7:59:20   
katarinas
Zjutraj (ali pa že ponoči) spije flaško mleka, kar pa tudi ni vedno. Drugače ne zajtrkuje, ko pride v vrtec imajo zajtrk že čez eno uro tako, da mislim, da komot zdrži do takrat...pa menda potem tudi vse poje, ker je ravno prav lačna...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?