|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zlata postelja ??
25.7.2005 7:59:45   
GoYa
A kera ve, kaj je to zlata postelja?

V Delu je en članek o neplodnosti. Dr. Meden Vatovec pravi, da se veliko žensk zateka k taki ali drugačni alternativi (hvala bogu - ko ne vidiš rešitve, probaš vse živo) in omenja tudi, da gredo nekatere ležat v zlato posteljo :zmeden::zmeden: Kaj je to???

Drugače pa članek govori, da je čedalje več neplodnosti (kar same dobro vemo 8) ), v Sloveniji je 10-odstotna tako kot v drugih evropskih državah.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zlata postelja ??
25.7.2005 8:32:39   
tinkamiška
:zmeden::zmeden::zmeden:pojma nimam:zmeden:

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zlata postelja ??
25.7.2005 9:17:50   
baguSka
a pol smo vse neplodne kle gor :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zlata postelja ??
25.7.2005 9:32:53   
Anonimen
Glede zlate postelje se tudi meni nic ne sanja.:zmeden:

Midva sva zdaj ze uradno neplodna, velja namrec, da po enem letu poskusanja si tretiran tako.

Danes poklicem zdravnika za posvet, upam, da hitro ugotovimo vzrok in da ce je kaj narobe, da se to cimprej odpravi. Me je kar malo strah vsega skupaj.:(




(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:14:05   
GoYa
baguska, zakaj mislis, da smo vse neplodne tu gor :zmeden::zmeden:

a se moj post tako bere? :zmeden2::zmeden:

če se slučajno, ni bilo mišljeno tako

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:15:34   
baguSka
ne ne, zato k ns je v slo 10 posto, glih neki tazga ns je pa na RR-ju :zmeden2:

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:18:14   
GoYa
aja :)

sem se ustrašla, da sem te nehote obtožla za neplodno :ups:

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:21:05   
ameli
GoYa sm jaz tut tu, pa sem :nosecka:.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:21:57   
Anonimen
Meni pa ni ravno jasno, zakaj bi se morali sramovati in skrivati, ce smo *neplodni*. :zmeden:

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:23:37   
neni
nimam pojma, če bi vedela, bi bila verjetno že :nosecka:
ma vse sorte piše, sam to je za vzet z rezervo,
da nas je pa neplodnih vedno več sem pa sigurna, al pa mogoče zato, ker sem zdej tudi bolj pozorna??:zmeden: ma ne, sigurno, sej zdej že tudi uradno plodni skoraj vsi jemljejo vsaj klomifen

lp Neni

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:25:45   
neni
Nimam pojma kaj je zlata postelja (tko je bilo mišljeno),
vem pa zakaj ni glih za razglagat težav MucaMaca - zato ker veliko ljudi potem deli butaste nasvete in uživa v tvojih težavah. Za naju ve malo ljudi, pa še vedno preveč. Na žalost je bil to tako velik šok, da potem kar poveš, sedaj nebi več.

Neni

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:29:42   
ameli
Neni se strinjam s tabo. V vseh 4-ih letih "delanja" na:duda: sva zaupala le moji družini. Preveč boleče je, ko veš, da se pogovarjajo o tvojih težavah in ti marsikdo morda še privošči:(. Saj ne, da bi bila sramota, ampak, zaraven vseh težav, s katerimi se srečuješ v tam obdobju je najmanj potrebno, ta se ubadaš še z govoricami.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:30:08   
baguSka
midva mava to srečo da nisva deležna tolkih 'smešnih' pripomb, se pa tud te zgodijo.. včasih se tud sama mau nasmejim, včasih pa zaboli ko :hudicek:

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:33:38   
GoYa
mene je zadnjič zbodla ena pripomba, ko sva bila na poroki od moževega sošolca. Tam je bil tudi drugi sošolec, ki ima že dva otroka. Prvega je naredu že takoj, ko sta se spoznala :zmeden2:. No ta dva nista poročena. In izjavi ta njegova punca: "mene je moj stestiral, če mu lahko rodim otroke", vi (midva in ta par, ki se je poročil) pa tega še ne veste."

KURA PRIBITA!!! Midva točno veva, na čem sva, pa sva se kljub temu poročila in se imava rada z otrokom ali brez.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:34:11   
neni
Baguška, se mi dopade tvoja frizura, kje se pa strižeš?
:)-:)-
neni

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:34:58   
GoYa
vsake tolko gre na primorsko, da jo fejst spiha

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:39:07   
neni
Goya, zakaj je nisi na gobec, al pa vsaj mene bi vzela s sabo, bi jo jaz. Še zdej bi zbirala zobe skup.

Pa veš kaj še mene zelo zelo moti, da se kar v vseh filmih in revijah in vicih pojavljajo tile s semensko banko, pa oddajanjem sperme, pa... in ko se vsi smejejo jaz gledam mojega in mi je hudo, ki očitno edini ve, kako je tam notri, pa kaka psiha dela, pa kako te je strah če bo kej plavalčkov, pa če bo mene bolelo, pa če se bo prijelo, pa kaj če se ne bo.
uf, se ne smem razkurit, sem prvi dan dopusta in grem jutri na:morje:
ni šans, da bom mislila na to
lp Nei

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:40:54   
baguSka
baguska ;)

alora tako: vsake tolko na primorsko, da mi en malo požene burjo u glavo, drugače pa sem nekje enkrat zgubila krtačo.. ne vem kje je že tisti opis, ko smo enkrat govorile.. da mi moj prdne u glavo, da potikam skozi grmovja ipd.:zmeden2:

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Zlata postelja ??
25.7.2005 10:47:11   
neni
ma res je zakon, ne moreš ga gledat in ostat resen
lp

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Zlata postelja ??
25.7.2005 12:06:43   
Anonimen
Se strinjam z Neni. Saj jaz tudi ne razlagam vsakemu znancu itd. o vsem skupaj.
Mislila sem le na to, da se nimamo cesa sramovati, ce smo neplodni oziroma pac malo dlje traja, da postanemo starsi.
Saj enkrat bo ze...kdor caka, docaka, a ne?:miska::miska::miska:

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Zlata postelja ??
25.7.2005 12:09:01   
baguSka
iiiiitaaaaak ;)

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Zlata postelja ??
25.7.2005 14:15:54   
anadejka
Kva je zdej kle okol te zlate pojstle???A zdej bomo mogl dat pa še celo premoženje da si bomo zlato pojstlo kupil.Ja ja pol bojo pa sigurn otroc bli jaaaa itaaaak;),pa svizec čokolado zavija:)-

Kva vse se folk ne spomn,prej sm neki prebrala,k je ena napisala,da bi tut pokvarjene ribe jedle,sam da bi ratal.Hudoooo se člouk kr mal zamisl.

Uglavnem zlata pojstla ne pomaga nič,kupte si navadno leseno,še boljš pa železno,da vas sosedi ne poslušajo ponoč;)

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Zlata postelja ??
25.7.2005 14:29:17   
GoYa
ma mislim, da ni bila mišljena ZLATA postelja v pravem pomenu. zgleda, da se neki zadevi tako reče.

al pa..:zmeden2::zmeden2: jst sem si predstavljala, da ima to neki pomen...tako kot je bioenergija alternativna. govora je bilo o alternativi in je bila zlata postelja omenjena.

eh, ni važno....nam bo ratalo tudi brez zlate. midva ostajava na leseni

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Zlata postelja ??
25.7.2005 16:33:43   
anajmad
Mi smo zlatarjevi,pa upam da se nam bo pozlatil:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-.
en lp:morje:D.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?