|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zlati prenašalci - psi part. 2
6.8.2005 16:46:40   
puncica
Glede na odziv te teme
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=51361&idk=101

Ker me je firbec matral sem pisala tej ženski nataska82@hotmail.com in začuda dobila odgovor :bravo:
---------------
Od: "Natasha Lakota"

Pozdravljeni!

V zahvalo vsem ki ste pomagali so kuzki vsi oddani, bi pa prosila da kot ste
bili aktivni pri posredovanju o oddaji ku�kov, da posredujete �e to
informacijo, da me ne spra�ujejo vec, ker dnevno dobim precej meilov in
...je te�ko vsem odgovarjat, tako da lepo prosim ce �e po�lete naprej da so
bili zlati prena�alci vsi oddani
hvala in lep pozdrav.
----------------------
To bi bilo to, sem vesela da so našli lastnika in zdaj je zaključeno, jst pa tud album dol vržem:bravo::bravo::bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zlati prenašalci - psi part. 2
6.8.2005 16:55:52   
Anonimen
:)-:)-:)-:)- Misliš zlati prInašalci, ne prenašalci? :)-:)-:)-

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zlati prenašalci - psi part. 2
6.8.2005 17:27:52   
spacey
Puncica poglej na ta link http://www.snopes.com/critters/crusader/golden.htm in ti bo vse jasno... Po domač povedano je bila čista natega! :grrr: :hudicek:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zlati prenašalci - psi part. 2
6.8.2005 18:10:37   
puncica
Ja no ok no, če smo pikolovski pa prinašalci, sem pač hitr pisala in šele pozneje opazila ok pardon hitro :zmeden2:
Sem spacey prebrala ampak čudno se mi zdi da bi potem punca sploh odgovorila:zmeden2: Po moje ni bila natega, če pa je bila pa tud ok, ne škodi če dam to gor:zmeden2:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zlati prenašalci - psi part. 2
6.8.2005 18:13:29   
puncica
pa še to Vem da če bi men en maile pošiljal in bi vedela da je natega ne bi rekla da so bili oddani, pač pa da je natega in da naj to naprej povedo, ker ma že poln kufer mailov:zmeden2:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zlati prenašalci - psi part. 2
6.8.2005 21:29:50   
spacey
Smo razpravljali na drugem forumu in ... ne vem no, jst še vedno mislim, da je to bila ena muha od ene najstnice in si je pač vzela še čas, da odgovori na maile. Sej je vseeno, konec koncev, a ne?! :)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zlati prenašalci - psi part. 2
7.8.2005 0:06:16   
petra.horzi
če ji je blo dolgčas, pol je itaq bla še vesela k je mela kej počet:)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zlati prenašalci - psi part. 2
7.8.2005 13:17:02   
Tiki
Meni je včeraj ena prijateljica, ki je članica enega kinološkega društva povedala, da ni natega, da pa gre za eno italijansko leglo... Glavno, da so psički dobili nove lastnike :bravo:.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zlati prenašalci - psi part. 2
7.8.2005 14:58:11   
puncica
Tudi jst se strinjam Tiki, ker men je pa to veterinarka poslala, in res upam da so mladički dobili svoje lastnike:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?