|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmišljuje si
30.4.2007 21:44:03   
Anonimen
No, ne vem, kako bi drugače naslovila temo, ker imam prav tak občutek. Tamala vsake pol ure teži njam njam, kar pomeni, da hoče jest. Karkoli jo vprašam, če bo jedla, samo odkimava, pa niti ne vem, če ona že kar apriori odkimava ali ne. Karkoli ji ponudim, ali noče jest ali poje čisto malo pa noče več, izjemoma, da poje do konca, kar začne, pa še to ji moram večinoma skoraj na silo dat v usta, da sploh okusi, kaj ponujam, potem pa najkasneje čez pol ure spet teži njam njam. Pa jaz ne vem več, kaj naj ji dam za jest, pa če je to najljubša hrana ali pa ne vem kaj. Pa sicer ni glih kaj preveč izbirčna, je precej raznovrstno, samo kar nekaj štrajka in imam občutek, da me že kar zafrkava. Mi že res malo živce načenja s tem.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmišljuje si
30.4.2007 21:51:55   
TONČI.
Men velikokrat kaže da hoče jest. Na vsezadnje pa prideva do zaključka, da je samo žejen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmišljuje si
30.4.2007 22:14:48   
Anonimen
Sem tudi že s ponujanjem za pit poskusila, pa samo odkimava in glavo stran obrača.user posted image Pa kar naprej samo govori njam njam. Jaz ne vem, a so ji samo besede tko všeč?user posted image user posted image  Samo ona mene večinoma globoko v oči gleda, ko mi govori njam njam. Pol pa še kaže po kuhni s prstom, pa ni šans, da definiram, kaj mi kaže. Od blizu pa noče pokazat.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmišljuje si
30.4.2007 22:19:58   
žmož
Moja pa cmoka-ponavadi je to pomenilo, da hoče pit, zadnjih par dni pa tud mene mal zafrkava s tem cmokanjem. Cmoka namreč kar naprej, ko pa ji ponudim za pit ali pa za jest, prav odrine z roko stran. Tudi jaz sama več ne vem, kaj sploh hoče! Nisem še pogruntala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmišljuje si
30.4.2007 22:35:43   
TONČI.
Ah, če pri as potem noče še pit, ga pa pobašem in greva pred hišo v mivko. Pa takoj neha cmokat. Tako vem, dase samo norca iz mene dela. Še en večuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmišljuje si
30.4.2007 22:41:32   
Anonimen
Ah, ne sekiraj se, če je drugače zdrava.

Ko bo lačna, bo sigurno jedla. S plesanjem okrog nje ji daješ samo dodatno motivacijo, da te vrti okrog prsta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmišljuje si
30.4.2007 22:56:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Ah, ne sekiraj se, če je drugače zdrava.

Ko bo lačna, bo sigurno jedla. S plesanjem okrog nje ji daješ samo dodatno motivacijo, da te vrti okrog prsta.

Ja, saj najbrž res. Ker se že par dni sprašujem, če me samo ne vrti okrog prsta. Zdrava je sicer ko dren.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmišljuje si
3.5.2007 21:24:55   
cuma
 

Razmišljam, da če vsake pol ure nekaj pogricka ... potem res nikoli ni prav lačna, pa še želodček je skozi obremenjen. Mogoče ji poskusi preusmeriti pozornost na kaj drugega in naj dobi hrano takrat, ko je ura. 

Meni tudi začne Ema kazati kruh ali piškote pol ure pred kosilom (ko ga kuham) in točno vem, da če bi ji ugodila, koslia ne bi pojedla ... potem pa bi bila čez eno uro spet lačna user posted image .
Obroki so pri nas takrat kot so, prigrizki so izjema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zmišljuje si
4.5.2007 7:14:20   
honey
Najbrž te res malo zafrkava. Jaz sicer nimam kakšnih hudih problemov s tem, ker je mali zelo neješč in itak jaz silim v njega, da bi kaj pojedel, takrat, ko se pa sam spomni, da bi jedel, pa kar skočim, preden se premisli user posted image . Ampak je razlika, da je že toliko velik, da odpre hladilnik in pove oz. pokaže, kaj želi. Drugače pa mogoče res bolje, da če se ti zdi, da ni lačna, da jo odpelješ ven na sprehod ali pa jo kako drugače zamotiš za par uric, potem bo pa sigurno lačna in bo jedla brez problema.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zmišljuje si
4.5.2007 7:29:27   
Anonimen
Dolgčas ji je.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zmišljuje si
4.5.2007 13:39:54   
Peli
Najbrž ne more vsake pol ure nevem kaj pojest, mal poglej na uro, da ji ne boš karnaprej naštimvala, pa potem hrane stran metala, če se že tko zmišluje.
Sicer pa bodi vesela da hoče sploh kaj jest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zmišljuje si
4.5.2007 13:44:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

in imam občutek, da me že kar zafrkava. ...


To bo. Malo te za nitke vleče. Če je pa tako zanimivo opazovat, kaj en njam njam povzroči.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zmišljuje si
4.5.2007 18:36:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

in imam občutek, da me že kar zafrkava. ...


To bo. Malo te za nitke vleče. Če je pa tako zanimivo opazovat, kaj en njam njam povzroči.user posted image

user posted image Najbrž res ja.

Zdej res malo bolj na uro gledam, pa kar preslišim njene vmesne njam njam. Hudo mi je edino, ko za kakšen glavni obrok ne poje veliko, pa verjamem, da ji potem paše kmalu kaj prigriznit. Pol mam pa slabo vest, da iz principov otroka "stradam". No, sej verjetno ni tako hudo in dolgoročno je koristneje, da ji vcepim nek red pri hranjenju, sam mi tile njeni njam njami na momente ornk v stes spravijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zmišljuje si
6.5.2007 10:40:55   
VERONICA
Pri nas so jabolka ali podobno sadje vedno na voljo. Tako otroci nikoli ne "stradajo", dobra so tudi za preganjanje dolgega časa, kosila pa si z njimi (vsaj po mojih skušnjah) ni mogoče pokvariti.

Drugače pa ne pozabit da zares lačen otrok je VSE.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?