|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 6:57:52   
Sulfinija
Pozdravljene!!!!!!

Vsem skupaj želim lepo dobro jutro,upam,da je katera že gor na forumu in je spila prvo jutranjo :kava::kava:.
Drage moje prijateljice ne bo mi treba elat testa in se matrat sobote,da bi končno zagledala dve čarobni :modri: in dobila končno svojo :duda:.
Namesto da bi se vam javila z vselo lepo novico na vsezgodaj vam moram povedati,da sem ponovno :((:((:((:(( in razočarana.Včeraj zvečer sem šla na wc in nw boste verjele sem bla na 24.dan od prejšnje :hudicek: in na hlačkah opazila lep rjavkast madežek,ki pri meni vedno nakažuje prihod moje neprijateljice:hudicek:.
Sploh ne vem kaj j zdaj to?24.dan od prejšnjega ciklusa,niti dva tedna nista minila od postopka in že izcdek?Kaj mislite je vi lahko slučajno bil to vgnezditveni?Ali je rs,da mi tudi v drugo ni poratalo?
In kaj je še najhujše mislim,da se ne bom mogla naročiz za rdug mesec za zadnji poiskus,kajti če prav vem ta teden ambulanta ne dela.Zadnjič sem nekaj videla vendar sem čisto pozabila saj sem računala na dve lepi :modri: sedaj pa :hudicek:.Kaj pa sedaj Dabraston,čisto sem že zmešana sicer zjutraj em ga še vzela,vendar bom videla čest dan kako bo stanje spodaj in pol bom videla ali ga neham ali pa ne.

Punce sedaj pa res rabim tudi jaz vašo oporo bolj kot razočaranje in žalost me skbi to,da bom mogla imeti mesec dni pauze,kajti č pokličem v torek bo prepozno bo peti dan že zdavnaj mino,če začnem danesw,jutri krvavet.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 7:01:36   
Udb
:rozica: Jutro Mojca!

Čisto lahko bi bila tudi vgnezditvena krvavitev - ti se anjbolje poznaš! A je bil velik flek?

Joj, mi je hudo, če ti spet ni uspelo - pa s takoim optimizmom se vedno javljaš!! Ampak, sigurno ti bo uspelo!!! Ne bit preveč žalostna!:rozica:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 7:53:31   
Bety
Jaz sem od Klomifena imela tudi tri dni rjave flekce in to 26.dan ciklusa se je začelo...potem pa ni bilo tiste prave M...in tudi nobenih znakov nosečnosti... pa test je vseeno pokazal :modri:...

VERJAMEM, DA JE TO VGNEZDITEV!!!!!

:rozica:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 8:36:47   
dadica
mojca ne obupat do sobote,počakaj do 28.dneva naredi test in javi da si zagledala :roza: .Držim pesti da ti uspe!!!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 8:42:58   
girly
ne še obupat!počakaj do nedelje, če vmes ne bo res :hudicek: prišla in potem naredi test. moigoče je pa res samo VK :)- pa ti bo potem test :modri: pokazal

pa ne sekiraj se preveč,ampak poskušaj dan čimlepše preživet :)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 9:10:08   
TANTRA
Mojca, dokler prave :hudicek: ne smeš obupat. Morda je vgnezditvena krvavitev?
Pošiljam ti :) ker mislim nate, da bo vse ok :rozica:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 10:05:02   
cmokec
Mojca, upam in želim ti, da je res vgnezditvena krvavitev. :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: zate in za :modri::roza:.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 10:05:57   
tinkamiška
Mojca:rozica: jst tudi mislim, da bi lahko bila vgnezditvena, čeprav, je res, da se najbolje sama poznaš, ampak kaj pa če...

Jst bi tudi še počakala.

Držim pesti zate:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:


Tinka

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 13:41:21   
Anonimen
Drzim pesti zate, Mojca!!!!!!!:miska::miska::miska:

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 15:27:28   
Nannn
Upam da ti rata :bravo::bravo:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 20:22:59   
lumpy
Lep pozdrav Mojca in vse ostale! :rozica:

Pridružujem se mnenju vseh ostalih, da je še le prehitro, da bi lahko rekla da ali ne.

Veš koliko vzrokov je lahko ta " rjavi flekec". :zmeden:
Ne obupaj, mogoče pa le bo kaj in je to prva reakcija tvojega telesa.

Poskusi se čim bolj sprostiti ( vem težko je, pa vendar poskusi), jutri je prost dan - zamoti se z nečim, da ne boš toliko mislila na to.
Pripravi svojemu :love: kakšno presenečenje, veš tudi on rabi pozornost in vzpodbudo, saj tudi njemu ni lahko. Pojdita ven v naravo ( pa pazi ne preveč napora).

Želim ti , da vama končno uspe :nosecka: indobiti vajino malo :duda:.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 20:50:05   
Sulfinija
Punce!!!!!!

Vsem skupaj lep večeren pozdrav pošiljam.Hvala iz srca hvala za lepe besede,želje,...
Vendar vam sporočam flčeki so čedalje večji,bolj črni,...Se pravi jutri ali v četrtek bo sigurno prišla 25.nezaželjena :hudicek:.Bom kar v petek probala poklicat,če začnem jutri krvavet pa pokličem v četrtek,če bodo delali če ne pa v petek in jim pač sporočim,da je blo tudi drugič neuspešno in prosim kdaj se lahko naslednjič naročim.Po mojem izračunu bo žal prepozno za mesec maj.Se pravi če začnem jutri je peti dan v nedeljo in če v četrtek ne delajo,pokličem v petek in mislim,da je nemogoče da me takrat takoj vzamejo,v ponedeljek bo žal prepozno.Če pač ne meseca maja pol pa junija.Bom pa takrat ko bom sedaj poklicala tudi vptrašala kdaj se lahkop naročim za zdravnico,...da se ne bi predolgo vleklo,...

Vsem šre enkrat iskrena hvala in lep pozdrav!!!!

Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 20:56:52   
aljča
Bomo pa v juniju obe delale:duda:.Mojca jaz sem s teboj:kuza::miska::pujs:.
Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 21:01:47   
Kornelija
Na sosednjem forumu sem pravkar prebrala, da je v MB ta mesec kar trem uspelo zanositi s inseminacijo.Eni punci v prvo, drugi v drugo za tretjo pa ne piše. Mogoče pa je to pri tebi res znak vgnezditve....
Nekatere imajo izcedke in tudi krvavijo pa so kljub temu noseče!!!!

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:
Kornelija

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Znaki druge neuspešne inseminacije pri meni!!...
26.4.2005 21:44:28   
Sulfinija
Kornelija!!!!!

Mi lahko zaupaš na katerem forumu si tole od inseminacije brala?

Hvala LP Mojca

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?