|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki zanositve, test v soboto
13.9.2005 10:52:51   
MAKI
Punce pomagajte,v soboto imam test.Imam filing kot da bom glih glih dobila in da je čedalje močnejši ta občutek,pa križ me že ful boli.Ali je to ok ali ne'POMAGAJTE,LJUBČKA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Znaki zanositve, test v soboto
13.9.2005 11:08:46   
Anonimen
kašn test maš v soboto?

(odgovor članu MAKI)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Znaki zanositve, test v soboto
13.9.2005 11:12:22   
tinkamiška
Po mojem, da test za ugotavljanje nosečnosti

Ti znaki, ki jih opisuješ so lahko prisotni ob M in na začetku nosečnosti, tako, da...bo treba počakat

Vsekakor pa držim pesti, da bo test pozitiven

(odgovor članu MAKI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Znaki zanositve, test v soboto
13.9.2005 11:13:45   
GATA
Lara, verjetno test nosečnosti
- no ne vem
Take znake sem imela jaz ko sem bila na začetku.

(odgovor članu MAKI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Znaki zanositve, test v soboto
13.9.2005 11:31:50   
MAKI
No jaz sem imela umetno oploditev,ne vem kako ste ve zanosile,mi je pa v tolažbo,da so znaki podobni.Hvala za odgovore...

(odgovor članu MAKI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Znaki zanositve, test v soboto
13.9.2005 14:07:28   
petruskaL
MAKI je napisal/a:

Punce pomagajte,v soboto imam test.Imam filing kot da bom glih glih dobila in da je čedalje močnejši ta občutek,pa križ me že ful boli.Ali je to ok ali ne'POMAGAJTE,LJUBČKA


No jaz sm tud mela filing, križ me vedno boli pred M...in jaz sm jo tud dobila...

DRŽIM PESTI DA PRI TEBI NE BO TAKO

(odgovor članu MAKI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Znaki zanositve, test v soboto
13.9.2005 18:01:30   
Anitka
MAKI s tabo smo in upamo na najboljše.

(odgovor članu MAKI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Znaki zanositve, test v soboto
14.9.2005 9:21:01   
sarajjjj
Kot je ze napisala Anitka s tabo smo,upam,da nas boš razveselila z lepo novičko,srecno!

(odgovor članu MAKI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Znaki zanositve, test v soboto
14.9.2005 10:48:21   
DrejcDrejc
Maki, držim pesti! Kako čudovito je zagledati tisti dve črtici! Zakaj si se pa ravno za soboto odločila?

Sicer so pa nosečniški znaki zelo podobni menstrualnim, zato na ta račun težko kaj ugotoviš. Jaz sem v 8. tednu, pa me še zmeraj vsake toliko časa primejoiste bolečine v trebuhu, kot tik pred M.

(odgovor članu MAKI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Znaki zanositve, test v soboto
14.9.2005 12:38:33   
nelky
Upam, da se tvoje bolečine v križu znak začetne nosečnosti. Baje jih ima veliko pričakujočih mamic. Maki, upam, da si . Zdrži še malo, pa boš ugotovila. Ja, tole čakanje je res mučno. Jaz si razočaranje ob nekoliko olajšam tako, da greva z na kak koktailček in v solarij. Tega sicer ostale dni v mesecu ne počneva, da bi bila čimbolj pripravljena na . Takrat si vzameva še več časa zase in si privoščiva kako malenkost, da prej mine do dni, ko lahko spet poskusiva...

Skupaj smo v tem zoprnem čakanju. Nam vsem želim, da čimprej dočakamo.

N.

(odgovor članu MAKI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Znaki zanositve, test v soboto
14.9.2005 12:52:53   
tejča
Tudi sama prej nisem nikoli gledala kako dolg je mesec, sedaj pa se mi vleče že celo večnost. Ko čakaš, ali bo M. ali ne in kdaj bodo spet tisti dnevi, ko lahko poskusiš... Mesec je dolg, tako ali drugače.


(odgovor članu MAKI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?