|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 13:40:33   
gaja*
Pozdravljene :nosecka: in še ne:nosecka:!

Sem v zelo :hudicek: situaciji. Namreč, že tri dni se pripravljam na :hudicek:, vem, ker imam že rahlo obarvano sluz. Zdaj pa... Preračunano, bom dobila naslednjo M ravno dva dni pred poroko, zdaj pa ne morem doklicat mojega gin., ker sestra pravi, da ma ful gužvo in ker je šele začel delat nima časa zdaj sprejet klica.
OK, rada bi dobila tabletke, da bi si naslednjo M prestavila... Kaj pa če danes ne dokličem G in slučajno postanem bolna? V lekarni tablet brez recepta itak ne morem dobit, al lahko?
Sicer dela moj G danes do 18.00, ampak js sm že zdaj čist nervozna, da ga ne bom mogla poklicat....
Kaj naj nardim...
Tolkokrat sta že tak fajn pametno svetovale, dejte še men kaj povedat..
Sicer je moj G ful uredu, sam sestra je pa debilna!!!!

Se opravičujem, ampak me je že prejšnjič tak odpravla, pa ji sploh ni kaj rekel...

LP,

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 13:45:11   
ona78
Tudi sama sem bila v podobni situaciji, ker je bil moj G na :morje:, pa sem šla v lekarno kjer sem dobila tabletke proti plačilu, naknadno sem jim prinesla recept, pa je blo vse ok!!

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 13:46:45   
baguSka
Recimo Diane ti lohk predpiše tud navadn dohtar.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 13:47:52   
gaja*
Joj, hvala za tako hitr odgovor.
Kakšne tebletke si pa dobila? In kdaj si jih začela jest?
Sej ne vem a naj še mal počakam preden pokličem ginekologa (čez 20 min-sam se mi vleče ko s.inja), al kr letim u lekarno, da mi je ne zaprejo...

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 13:48:45   
Čiračara
Kolikor jaz vem tabletk ne moreš dobit brez recepta.
Imela sem podobno situacijo in sicer, naj bi menstruacijo dobila ravno med dopustom na morju. G je bil na dopustu, pa mi je prijateljica "priskočila"na pomoč, saj mi je posodila en zavojček tablet, da sem lahko prestavila menstruacijo.Uporabljale sva iste tabletke.
Drugega ti pa žal ne vem svetoval na žalost:zmeden2:

LP

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 13:55:00   
gaja*
Ok, jst mam eno rešitev, če ne dobim gin danes..
Zdaj mi sam povejte kako in kaj, ker že en čas ne jem več kontracepcijskih tablet in ne vem, kdaj se začnejo jest...
Moja sestra mi lahk posodi en zavitek Diane kt. A jih začnem jest prvi dan M? Al kdaj?
A mi nimajo kej za škodovat? Pojma nimam... Js itak ne jem že več kot 3 leta tabletk... Prej sem jedla pa Minulet. Ne vem, kdaj jih moraš začet. Vem da 21dni + 7 dni premora,...

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 13:59:42   
Čiračara
Kolikor jaz vem, jo vzameš na 1 dan menstruacije. Ko zavojček porabiš, neprekinjeno ješ tabletke iz naslednjega zavojčkatako dolgo, za kolikor časa želiš prestavit menstruacijo. Ko sem nehala jest tabletke sem potem dobila menstruacijo čez 2dni.

Če ni tako, naj me katera popravi prosim.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 15:00:30   
ona78
ja, tako je da 1 dan :hudicek: vzameš eno tabletko in pol jih jemlješ do konca zavojčka (21 dni), med 7 dnevno pavzo pride spet teta:hudicek:
pa pa

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 15:50:03   
sašaš

V lekarni povprašaj po tabletah Primolut-Nor. To niso KT - ampak prav tablete za prestaviit M. Sem ravno včeraj vzela reklamni letak v lekarni! ;) Ampak jih moraš pa začet jest 3 dni pred M.

lp :muca:

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 16:27:42   
Anonimen
Ma ne boste verjele, da sem jaz Orgametril dobila na Kanarskih otokih brez recepta, za polovico naše cene. Tolk o našem zdravstvu :zmeden:
Trapa sem jih namreč pozabila doma. Menda Orgametril tud navaden dohtar predpiše. Poskusi.

(odgovor članu gaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Znate kaj svetovat?
26.4.2005 16:31:21   
gaja*
Hej, se oglašam mal potolažena in pomirjena.
Prerinla sem se mimo sitnih sestr in prišla do svojega gin, ki je pravi :angel:. Mi je napisal tiste tablete, ki jih je omenila sašaš.
Hvala vsem, ki ste si vzele čas in mi odgovorile...-
Želim vam čimlepše praznike in čimveč :sloncek::sloncek::sloncek: in :modri::roza::modri::roza: !!!!

No, pri meni :modri::roza: ne bo, kaj češ...
LP, :muca:

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?