|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobek---a je možno??? help!!!
5.6.2005 10:10:23   
Blink1
Zdravo

Neji je pred tremi dnevi izrasla zgornja enica. Včeraj sem jo še gledala in je bil zelo vidna. Danes pa gledam in ..... JE NI?????????????:zmeden2::zmeden2::zmeden2: Takoj sem pomislila na to, da si jo je zlomila...Pa ni nikjer tako padla, da bi z zobkom udarila...

Potem sem študirala, da bi ga morda zlomila, ker kar naprej nekaj gloda:zmeden2: Ampak spodnja dva sta v redu...pa sta večja kot je bil ta zgornji:zmeden:

Je možno??? Se je kateri to zgodilo????

HELP!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zobek---a je možno??? help!!!
5.6.2005 10:17:22   
malika
Možno!
Mojemu je zgornja dvojka 3x tako skakala ven in noter. Na koncu sem že skoraj ponorela, danes je bila, drugi dan ne duha ne sluha. No tretjič pa se je odločila, da le ostane zunaj.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zobek---a je možno??? help!!!
5.6.2005 10:29:14   
Anonimen
Ja boga Nejika, kaj vse mora prestajat... če pa bi si zlomila zobek, bi ti to sigurno vedela, ker bi verjetno fejst jokala. Daj, naroči se pri zobozdravnici, pa jo naj še ona pogleda. Tako boš še najbolj ziher.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zobek---a je možno??? help!!!
5.6.2005 11:30:09   
dix
Tudi pri nas zobki pridejo in odidejo. Včeraj se je videla bela črtica pri zgornji enki, danes pa je spet samo debela bunka in nič črtice. Izgleda da čaka da jo sosednji zobek dohiti in bosta polob skupaj ven pokukala. Pa meni se bo zmešalo, že cel mesec jih čakamo in vse grizemo.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zobek---a je možno??? help!!!
5.6.2005 15:58:49   
Blink1
Hmmm:zmeden2: No...za :hudicek: Tako sem bila vesela tega zobka...Potem pa izgine:((:((:((

Najlepša hvala za vse nasvete oz. izkušnje, ste me kar malo pomirile ker sem res spaničarila, ko ga ni bilo:ups::ups:

Bomo videli ta teden, kaj bo...Verjetno bo tudi sosednji prišel ven:racka:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zobek---a je možno??? help!!!
5.6.2005 23:30:16   
Zvezdica
Ninika, še dobro da si napisala ta post. Jast sem bila prepričana da se mi že mal meša, ker en dan vidim trojke in jih ČUTIM, naslednji dan jih pa ni...:)

Sem res boga zadnje čase izpiti, malo spanja pa sem pomislila, da res nekaj narobe z mano...pa vidim da je to nekaj "normalnega"

Pa pa

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?