|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobni kamen pri mački
13.10.2007 14:25:54   
helloKitty
Včeraj je moral veterinar zarad zobnega kamna naši Poloni odstrant približno 4 zobe. Zanima me, a se da zobni kamen kako preprečit, glede na to, da mački ne grizejo raznih palčk in podobno tko kot psi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobni kamen pri mački
13.10.2007 15:23:53   
Anonimen
Ja, z briketi jih futraš.
Hills ma prav brikete za mačke ki imajo težave z zobmi, oz. preprečujejo težave z zobmi.

Jaz jim sicer dajem tud konzerve pa kuhano hrano, sam res občasno.

Drugač pa pelješ mucko na pregled itak, in če vidi da ima kamen ji ga spuca. To da ji jih je moral dat ven je bil pa kar hud primer očitno in se je zihr kar dolgo nabiralo.

Kolk je pa stara muca?

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobni kamen pri mački
13.10.2007 16:04:54   
helloKitty
Ja v bistvu ne vem točno, ker se je zatekla k nam. Ene 5 let je pomoje stara. Brikete je redno. Bom probala zamenjat s Hillsom. Sej jst sm bla tud čist presenečena, ker res skrbimo zanjo. Sam veterinar je reku, da so pač ene bolj nagnjene k temu. Tko da upam da bo zdej uredu. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobni kamen pri mački
13.10.2007 16:32:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

Ja v bistvu ne vem točno, ker se je zatekla k nam. Ene 5 let je pomoje stara. Brikete je redno. Bom probala zamenjat s Hillsom. Sej jst sm bla tud čist presenečena, ker res skrbimo zanjo. Sam veterinar je reku, da so pač ene bolj nagnjene k temu. Tko da upam da bo zdej uredu. user posted image


Ja sej to je tud verjetno mal posledica prehrane preden je prišla k vam, k ne veš kaj je jedla. Tiste brikete od hillsa pa samo zmešaj z normalnimi briketi(jaz imam hills za notranje mačke), ne ji dajat samo briketov za zobe. Samo občasno jih daj. Verjetno je pa res tudi od muce do muce različno, tako k pri ljudeh al si nagnejen k temu al ne.

Upam da bo mucka sedaj ureduuser posted image .

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?