|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a gledate oddajo na a kanalu
22.8.2007 21:38:39   
k1
o nedonošenčkih? bogi naši malčki, kaj so morali dati skozi.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a gledate oddajo na a kanalu
22.8.2007 21:46:36   
cicido
Gledam! Res, kaj so moral dati vse skoz in mi z njimi! Tudi nas Zan je bil rojen v 25t in 5/7, tehtal pa je 770g.
Ampak danes je star 7 let, velik je 133 cm in tehta 31 kg. Se je izplacalo vse to skozi dat!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a gledate oddajo na a kanalu
22.8.2007 21:52:50   
bibyzan
Hvala, sem kar šaltala. Škoda da nisem že prej opazla.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a gledate oddajo na a kanalu
22.8.2007 23:08:44   
bibyzan
A bi blo mogoče to oddajo kje še pogledat. Res bi rada pogledala, kaj vse se je dogajalo. V katerem tednu pa sta bila rojena Hana in njen bratec.
po drugi strani pa je bolje, da ne vidim in ne vem, ker mi vse skupaj obuja spomine na EINT in vse tiste trenutke negotovosti.
Po drugi strani pa vidim, da smo jo mi še kar dobro odnesli....sicer pa ne vem kaj me še čaka................

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a gledate oddajo na a kanalu
23.8.2007 8:31:32   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

A bi blo mogoče to oddajo kje še pogledat. Res bi rada pogledala, kaj vse se je dogajalo. V katerem tednu pa sta bila rojena Hana in njen bratec.
po drugi strani pa je bolje, da ne vidim in ne vem, ker mi vse skupaj obuja spomine na EINT in vse tiste trenutke negotovosti.
Po drugi strani pa vidim, da smo jo mi še kar dobro odnesli....sicer pa ne vem kaj me še čaka................


Hana in Riley si nista nič v sorodu. Samo prikazana sta skupaj, da lahko primerjamo. Hani se je na začetku slabše godilo kot Riley-u, saj so že rekli da je ne bodo več oživljali. Na koncu je pa Hana bolje odnesla kot Riley. In ima manj težav.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a gledate oddajo na a kanalu
23.8.2007 9:17:39   
Felicity
Tudi na čveku v tri dni se pogovarjamo o tem.
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1797434


Hana - 28 teden
Riley - 24 teden in nekaj dni, samo se ne spomnim (4/5)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a gledate oddajo na a kanalu
23.8.2007 9:19:20   
piščanc
sem gledala nekaj časa. ampak hana je bila rojena v 28 tednu, Riley pa v 24.

možu sem samo rekla, da sem srečna, da nama ni bilo treba skozi to.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a gledate oddajo na a kanalu
23.8.2007 10:02:27   
user
Včasih mi je ful žal da gledam take stvari, ker potem po celi teden ne pridem k sebi.Koliko mora biti otrok star da lahko ugotovijo CP.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a gledate oddajo na a kanalu
23.8.2007 12:24:33   
biba 78
Jaz sem tudi gledala in sem skoz jokala zraven. Takoj mam mojo pupiko pred očmi. Samo upam, da bo naša Alina tudi tako dobro vse prenesla, kot je Hana. Še en dokaz več, kakši borci so naši otroci.

Lp

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu user)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a gledate oddajo na a kanalu
23.8.2007 15:23:46   
Janeja
Joj biba78, a veš da sem se spomnila nate, ko sem gledala tole oddajo. Pa sem si prav rekla, da upam, da tega ne gledaš.
Je bilo še meni hudo, pa sva z Leo že več kot dve leti doma in je z njo vse OK. Še danes sem hvaležna Bogu in vsem strokovnjakom, da jo je naša Lea tako dobro odnesla. Če sam pomislim na vso grozno statistiko,.... user posted image



(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?