|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a ima katera kaj pojma..?
24.9.2006 8:56:13   
mala zirafa
Namreč danes zjutraj sem na wc papirju in ne na hlačkah zagledala res majhen vzorček svetlozelenega izcedka.Nič mi ni jasno, ker to opazim 1. v mojem življenju.Nič me ne boli ne peče, ne nič., razen vsi simpt. PMS-ja, ki nikoli ne vemo če se bodo prelevili v noseč. simptome.
Malo upanja mi je vzbudilo, čeprav res ne vem, kaj je to.
Se kateri od vas kaj sanja za kaj bi šlo.Nekoč sem imela vnetje in vem kako je zgledalo.Tako da sem to izključila.
Se je kateri kdaj pojavil tak izloček in je bila potem noseča??
Prosim za odgovore in hvala, zlate ste.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a ima katera kaj pojma..?
24.9.2006 9:22:32   
Anonimen
K ginekologinji.To so glivice.Dobila boš globule in še kakšno kremo zraven

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a ima katera kaj pojma..?
24.9.2006 9:54:30   
Anonimen
Ja vnetje se ti lahko pokaže na različne načine. Vse kar ima mal barve že ni prav. Zelena pa nikakor ne. Pejd k ginekologu. S tem se ni za igrat, mogoče te zdaj ne srbi, ne peče, vendar do tega še lahko pride, ni pa nujno. Jaz sem imela enkrat take barve, pa ni smrdelo, ni peklo, ni srbelo, nič, pa je G znorel, da nisem pršla na pregled. Kasneje sva se oba s partnerjem zdravila, da sva se potem rešla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a ima katera kaj pojma..?
24.9.2006 10:43:18   
bubyca
Ja, po moje je tudi vnetje, po vsej verjetnosti bakterijsko. Tako da kar do G po globule.

Lp, Bubyca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a ima katera kaj pojma..?
24.9.2006 13:11:58   
BLAŽIKA
Kar pojdi k ginekologu, ziher je neko vnetje če je zelena barva prisotna.

(odgovor članu bubyca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a ima katera kaj pojma..?
24.9.2006 13:26:47   
Zofy
Jaz tudi mislim, da bi morala h G. Ker izcedek je OK če je brez barve, vonja in če ni zraven kakšnega srbenja ali pekočega občutka.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a ima katera kaj pojma..?
24.9.2006 13:31:23   
mala zirafa
Hvala punce.Tistega izcedka ni bilo več ne duha ne sluha, pravzaprav nimam trenutno nikakršnega na srečo.Upam samo da res ne bo kaj hujšega.Niti ne vem če je blo omembe vredno, razen če se lahko  čez par dni ponovi.s tem nima izkušenj.Držimo pestiii.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?