|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 8:43:48   
janapan
Nekatere ste že pisale da vam je ratalo zanositi v prvo...torej takoj po tem ko ste se odločle da boste delali na otroku. Zdej me pa zanima....a ste pol računale ovulacijo z raznoraznimi metodami itd al pač ste sam "hop-hop" tako kot ponavadi (oziroma na dva dni al nekaj takega kot pravijo da je fajn) ampak brez zaščite in je kar ratalo......Glih za filing ker midva se puščava presenetiti (sva se šele dva dni nazaj odločla za delo na tem) in nič ne računava in meriva in podobno....kakšne so vaše izkušnje ; )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 8:46:18   
Marogica
Nama je ratalo v prvo. V življenju si nisem računala, kdaj imam ovlulacijo, torej nama je ratalo na hop-hopuser posted image , kot si napisala. SEveda je pri hop-hop potrebna najbrž tudi sreča.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 8:47:44   
Anonimen
Dvakrat ratalo v prvo user posted image user posted image user posted image user posted image .

Prvič se je "ponesrečilo", češ, kar dajva, saj v prvo nikomur ne uspe.

Drugič je bilo izračunano.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 8:50:53   
Ninica
Midva sva pa rekla, da bova  začela delat na user posted image , ker se v redkih primerih prime takoj, boto trajalo. Ampak sem zanosila takoj prvi mesec - bila sem kar šokirana, ker nisem pričakovala, da bi se prijelo tako hitro - smo pa bili zelo veseliuser posted image . Tako, da lahko povem, da je ratalo na prvo

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 8:51:22   
Lumpi
2x je ratalo v prvo. Prvič sem si izraunala, drugič pa je bilo na hop-hop.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:00:40   
Kati23
Nama ni ratalo v prvo, ampak v drugo - tudi to je zelo hitro user posted image Prvič sva zgrešila plodne dneve (nisva nič računala), v drugo pa sva jih računala in se je obrestovalo user posted image Tudi midva nisva mislila, da se bo tako hitro prijelo (no, vsaj jaz, moj je itak mislil, da se vsem kar takoj prime, če že samo enkrat hop-hop). Nosečka sem pa 3 tedne. In seveda sva zdaj oba vesela!!! Komaj čakava, da bova lahko še ostalim povedala! user posted image user posted image

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:11:57   
Anonimen
če bi tudi meni ratalo v prvo, bi bila sedaj noseča najmanj 8 mesecev!! user posted image  mi pa še kar hop-hop-hop-hop! upam da vama rata hitro "pohopat"user posted image
pa lep hop želim

(odgovor članu Kati23)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:25:59   
srki
Ratalo v prvo, nič računala. Verjetno je prisostovala partnerjeva daljša odsotnostuser posted image

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:29:07   
kepica
Prvič je ratalo v prvo, drugič bo pa mogoče v drugo. Še ne vem. Me čaka test naslednji teden. Upam, da se pokažeta user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:31:55   
Metika
Prvič nama je ratalo takoj prvi mesec brez kakšnega računanja, drugič pa tretji mesec - me je že malo panika in sva tam okrog ovulacije malo bolj intenzivno. Torej je precej od sreče odvisno. Mislim, da je bolje, če se ne začneš ukvarjati z vsemi mogočimi izračuni in plodnimi dnevi, saj potem padeš v nekakšno psihozo, ko ne moreš misliti na nič drugego kot kdaj bo ratalo. Je Bolje biti sproščen, pa prej uspe.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:37:04   
ada2
prvič je ratalo brez da bi sploh prosili za to user posted image
drugič pa sma si rekla: a bi mela otročka? ja pa dejva! pa je bilo takoj.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:38:19   
viv_
2x v prvo na hop-hop. user posted image  Nikoli v življenju nisem računala ovulacije. user posted image

Raho - čestitke! user posted image

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:48:57   
Naja31
Ratalo prvič ko sva imela nezaščiten odnos.
Brez računanja ovulacije.

V drugo je tudi ratalo takoj, ampak se je nesrečno končalo.


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:56:01   
sisi80
Midva sva bila obkrožena s pari, ki so psihično obremenjeni s planiranjem in tako iz meseca v mesec razočarani. Pa sva enostavno prenehala s pazljivostjo, češ, saj itak ne bo kar takoj. Pa je bilo takoj. In zdaj je naš Jan zadovoljen, smeječ dvomesečnik.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 9:59:39   
puncica
Prvič ratalo v tretjem mescu, drugič je pa ratal takoj. To se pravi prvic ko sva hopahpa brez zaščiteuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 10:32:07   
LUNA06
Midva sva takoj po prenehanju jemanja KT poskušala pa ni šlo, potem smo ugotovili da zaradi pregrade v maternici.Ko smo to odstranli, je ratalo v prvo.Sem si sicer nekaj računala po koledarčku na tej strani, vendar bi ratalo vseeno, ker sva z user posted image  kar pogosto user posted image , zdaj v user posted image  malo manj.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 10:35:11   
Anonimen
No jst ti bom pa drug tedn povedala če je rata v prvouser posted image

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 10:41:28   
sašaš
Nama je ratalo kar takoj - pa user posted image  sploh še ni bila v planu. Sva hotela šele čez kakšne 2-3 mesece začeti delati na tem (ko bi se preselila). Pa sva se enkrat malo afnala brez zaščite in je kar ratalo! user posted image  Na srečo - bolje, da te kakšen mesec prej preseneti kot pa čakanje iz meseca v mesec.

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 11:17:37   
muza
Tudi pri nas je ratalo kar v prvo user posted image , ko sva se odločila za naraščaj. Nikoli še nisem uporabljala kakšnega posebnega računanja glede O dni. Po občutko vem, kdaj so tisti "dobri" dnevi in se je za enkrat izkazalo kot zanesljivo. Ne vem pa, če se bo ravnanje po občutku obneslo tudi, ko se odločimo za drugega user posted image ?!

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 11:34:32   
Anonimen
Ratalo v prvo.Moj je upal,da ga bomo dalj delaluser posted image

(odgovor članu muza)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 12:53:44   
šnucika
tudi nama v prvo!
Po nehanju jemanja KT, sem samo en mesec naredila premora in potem user posted image  in je bilo user posted image !Sem pa v mesecu premora in mesecu,ko sem zanosila delala O teste,ki pa niso popolnoma nič user posted image pokazali...ampak zanosila pa sem!user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 13:01:06   
curkica
Hojla!
Tudi mene zanima nekaj podobnega, namreč; Ali je kateri ratalo, da je normalno zanosila, kljub PCO?

Hvala za odgovor, LP!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 13:42:04   
Anonimen
Punce, blagor vamuser posted image

(odgovor članu curkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 13:43:43   
*metuljčica*
ojla,
Nama je tudi ratalo v prvo, takoj po prenehanju jemanja tablet (po 3 mesecih) in imamo punčko, sedaj pa se je zgodilo spet in to prav tako po prenehanju jemanja tablet in to takoj po menstruaciji, tako da sedaj pričakujemo še drugega, Seveda pa mi je moj gospod pripomnil: "SAMO POGLEDAM TE, PA JE SI ŽE NOSEČA".

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a je kateri ratalo v prvo
25.8.2006 14:34:34   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Kristina

Punce, blagor vamuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?