|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je možno?
1.9.2009 22:26:56   
2.2.
do zdaj sem imela M točno. zdaj ta zadnjo M pa sem dobila 3 dni kasneje z tem da so me  kakšen teden joški boleli za znoret in ko sem dobila M sem imela zelo močno kar ni glih običajno kot vsaki mesec.
a je možno da sem zanosila in splavila?
testa pa nisem delala sem ga nameravala tisti dan kupit pa me je zjutraj presenetila M?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je možno?
1.9.2009 22:41:16   
Rakica_80
Mislim, da si dobila user posted image  z malo zamude, lahko pa greš k G. in jo vprašašuser posted image
Srečnouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je možno?
2.9.2009 7:20:55   
Anonimen
jaz mislim enako kot moja predhodnica.

user posted image  ti je pač malo zamudila. tudi meni se je že zgodilo, da mi je zamujala, pa sem mislila, da je uspelo. pa je potem prišla v vsej svoji slavi in moči.

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je možno?
2.9.2009 7:23:27   
katra55
Ja je možno, večina splavov se zgodi v zgodnji nosečnosti preden delamo test.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je možno?
25.9.2009 21:05:26   
2.2.
kaj bi mogla kaj o tem obvestit g?

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je možno?
26.9.2009 11:13:45   
Bojana82
Čisto verjetno je, da je šlo za zgodnji SS user posted image ..........o tem se G ne obvešča!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je možno?
26.9.2009 18:15:18   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

kaj bi mogla kaj o tem obvestit g?

Če nimaš težav ni potrebno.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je možno?
27.9.2009 7:47:22   
2.2.
bom kar počakala zdaj te dni bi mogla dobit. vendar ponavadi sem dobila na 30 dan no potem je tazadnja prišla 32 dan.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je možno?
28.9.2009 17:29:52   
2.2.
evo spet morim.....danes je 33 dan in dopoldne sem imela rs zeloooo rahel rjav izcedek....do zdaj pa nič. sem tako nastrpna ker delamo na bebiki že pol leta. jutri bom kar šla kupit test pa bo kar bo. ker pšonavadi nisem nikoli imela tako dolgega cikla najdlje 29 dni, nato pa kar naenkrat 32....

sem že pozabila kako to zgleda "začetek nosečnosti" če je to to....user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?