|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a se me drži smola ali kaj?
4.3.2008 22:40:21   
ANEJ01
Danes zjutraj sem opravila test nosečnosti.Bila je vidna druga črtica ampak videla se je zelo zelo slabo,ampak bila je.Smola pa je ta,da sem proti večeru dobilauser posted image .In sedaj ne vem kaj si naj mislim.Ali naj konec user posted image   seenkrat ponovim test?Kaj mislite ve?

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a se me drži smola ali kaj?
4.3.2008 22:43:20   
N _ B
Če je kri svetlejša in sveža, gre lahko za vgnezditveno krvavitev. Počakaj kakšen dan in ponovi test.

Srečno. user posted image

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a se me drži smola ali kaj?
4.3.2008 22:44:03   
Anonimen
Če imaš rahlo M je še vedno možnost da si.Ker ene jo imajo.Sporočiuser posted image

(odgovor članu ANEJ01)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a se me drži smola ali kaj?
4.3.2008 22:45:20   
mala maja
jaz bi poklicala G. ji povedala da si naredila test in da krvaviš. Bo potlej ona presodila kako naprej.

meni je rekla, da nima kaj, da je šlo verjetno samo naprej in me naročila šele čez en mesec na kontrolo. Takrat mi je rekla da ne more potrdit a je šlo za nosečnost al je bila samo kakšna cista.

Lahko pa da gre za kašno drugo krvavitev in boš dobla dabroston in počitek. Vsekakor pa ti želim da si srečka user posted image  in da bo vse uredu.user posted image user posted image  

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a se me drži smola ali kaj?
4.3.2008 22:53:53   
Anonimen
Kateri test si delala?

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a se me drži smola ali kaj?
4.3.2008 22:57:49   
ANEJ01
baby check



_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a se me drži smola ali kaj?
4.3.2008 22:58:30   
mala maja
pa jutri poizkusi še s CB

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a se me drži smola ali kaj?
4.3.2008 23:04:34   
Anonimen
ANEJ01 - podobno je bilo pri meni. 8.-9.2. bi moral dobiti M, namesto tega a sem 7.2. dobila izcedek rjavo-krvav, ki se je videl samo, če sem šla na WC in ker se do 13.2. ni hotela M uliti sem naredila test First Sign, ki je pokazal drugo črtico, nato se je 14.2. ponoči kri kar vlial iz mene. Ker nisem točno vedela za kaj se gre sem 21.2. naredila še Clear Blue in je pokazal tudi pozitivno, amapak takrat nisem več krvavela (to sem samo 2-3 dni), imela pa sem rjavo-krvave izcedke. Šla sem na UZ, na katerem se ni videlo ničesar, ßhcg je pokazal nosečnost, ampak ko smo ga kontrolirali je padal... Ginekologinja je rekla, da je bil očitno zgodnji spontan splav.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a se me drži smola ali kaj?
4.3.2008 23:59:55   
ellie
ANEJ01 babycheckom ni za zaupat...men je enkrat pokazal kar vidno črtico, pa ni bilo nič. Sem šla dat kri, pa je bhcg bil 6user posted image  no zdaj sva tak do nadaljnega prekinila z naročanjem user posted image ....ampak ponavadi vsak mesec, ko bi naj prišla M (imam sicer neredne) naredim test z bc in se črtica vedno rahlo vidi...ampak vem, da to ni to. Očitno pač ti bcji pri vsaki delujejo drugače. Kolegici je takoj pokazal močno črtico, enim je sploh nena niti pri 8 tednih nosečnosti...enim pa rahlo, pa so bile noseče. Tako da jaz tem testom ne zaupam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a se me drži smola ali kaj?
5.3.2008 8:43:27   
sončnica24
Mogoče ne vem meni se je tako dogajalo M bi mogla dobiti 17 al pa 18. februarja, pa je ni bilo namesto tega sem 20 na wc papirju imela kri in to je bilo vse. Sem mislila dobro počakam še ker mi včasih zamuja tudi do 10 dni in sem čakala do včeraj ko sem naredla First Singh test in je bila druga črtica full močna, tako da upam da je kaj, sicer pa čakam na pregled do takrat pa se preveč niti ne mislim veselit dokler mi g ne potrdi da je vse ok, ker mi tista kri 20 ne da miru, razen če je do O prišlo kasneje.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a se me drži smola ali kaj?
5.3.2008 11:28:03   
bastian111
Na tvojem mestu bi ponovila test! Pa sporoči rezultat!Lp

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a se me drži smola ali kaj?
5.3.2008 12:05:42   
ANEJ01
Po mojem ni nič z user posted image ,ker imam premočno user posted image .Tako,da bom morala v nove boje.Ne vem ali res tako težko zanosiš po laparoskopiji?Al kaj?

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a se me drži smola ali kaj?
7.3.2008 13:06:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ANEJ01

Po mojem ni nič z user posted image ,ker imam premočno user posted image .Tako,da bom morala v nove boje.Ne vem ali res tako težko zanosiš po laparoskopiji?Al kaj?


Punce pravijo, da naj bi po laparoskopiji hitreje zanosile, ne vem pa, kaj pravijo zdravniki. Ve katera???

(odgovor članu ANEJ01)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a se me drži smola ali kaj?
7.3.2008 21:56:12   
witto
Ojla, jast sem imela laparo v oktobru, in ni še nič. No, oz. je bilo januarja, ampak kočalo se je z ss. Sicer mi je pa zdravnica rekla, da nekje 3 mesece po posegu, naj  bi prišlo do zanositve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a se me drži smola ali kaj?
8.3.2008 9:49:22   
Fargesia
jst sem mela laparo julija 2007, pa še nič ni...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a se me drži smola ali kaj?
9.3.2008 20:20:55   
ANEJ01
tudi jaz sem imela laparo maja 2007 pa se ni nic.

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a se me drži smola ali kaj?
10.3.2008 18:20:39   
lunica 85
ja punce mele ste laporo sam povejte kaj ste mele,ker je od vsake posameznice odvisno.jst naprimer sem imela majhno pregrado in nekaj pol.jajčnikov,pa je rekla g da b sedaj moralo biti takoj.od vsake posameznice je odvisno!!!!!!!!
posvetujte se s svojo g še enkrat in potem sporočite.tudi meni so rekli da po laporo pa hitro zanosiš no in sedaj je prvi mesec ki je ne čakam,pa upam da bo ,čene grem pa s klomifenom in potem bi naj bilo več možnosti ,saj ti to še bolj o vspodbudi in je več možnosti.če ste imele pol.jajčnike ,bi se naj prvih 6 mesecov delalo intenzivno na tem ,saj je potem možnost ponovitve,zato punce če ste imele to hitro v akcijo in povprašat g mal o tem.

lp lunica 85
____________________
čakam pikico -pikeca


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a se me drži smola ali kaj?
10.3.2008 21:09:30   
ANEJ01
Jaz sem imela endometriom (na jajčniku).G. mi je rekla,da moram počakat do prve M in nato delat na user posted image .Ampak do sedaj še ni bilo nič.lp


_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?