|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a sem čudna
7.7.2005 10:40:14   
žiža
Moj predragi mož ima tako službo, da je na vsake toliko časa za kakšen teden al pa vikend odsoten. Hodi namreč z otroki v šole v naravi, kolonije, tabori..... No pa ni s tem nič narobe, včasih grem še jaz za kakšen dan zraven. No stvar pa se je zataknila, ker grem jaz takrat, ko sva s tamalo sami kakšen dan k mojim starši in včasih potem tam tudi prespiva. In včerja je bil cel halo, ker sva ostali pri naših. On je pa itak od pondeljka pa do petka v Moravskih. Jaz ne vem kaj ga to tako :hudicek: moti. Doma vse poštimam, nimam nobenega pozanega, da bi mal drušne imela ( izjema Teja in Maj ;) ) Še ta mala je vsa tečna ko že tretji dan zapored samo mene gleda. Tukaj mam pa en kup kolegic, s katerimi se vidmo na svete cajte in sem res vesela, da se včasih mal dobimo.
A mislite, da sem res mal čudna, če grem parkrat na leto domov za dva dni, medtem ko mojega možka itak ni doma.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   a sem čudna
7.7.2005 10:43:46   
willma
:)-:)-:)-

Pa smo ženske res čudne, kar naprej hočemo biti sužnje in podredljive svojim idelanim in bogim možekom.

žiža, oprosti nič osebnega!
Seveda nisi čudna!!!
A on lahko vse in kadarkoli, ti pa samo ko dobiš zeleno luč???

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   a sem čudna
7.7.2005 10:44:59   
Anonimen
Ja zakaj za:hudicek:pa ne bi smela it domov k staršem?
ne razumem a mož nasprotuje?Pol je pa ljubosumen:zmeden2:Pa saj ni iz šiotarije,da bi te doma za visokim zidom zaprl.
Meni se zdi čistnormalno,da greš ob njegovi odsotnosti k satršam,pa prijateljicam.
Če se pa boji za bajto,da ne bo prazna naj pa rotvajlerja nabavi,da bo čuval8)
Ti kar pejt,kaj boš samevala doma.!!

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   a sem čudna
7.7.2005 10:45:24   
Anonimen
Ne, nič nisi čudna, samo tvoj mož ima težave sam s seboj.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   a sem čudna
7.7.2005 10:48:55   
petja
Ne mi zamert, ampak za me si čudna, da sploh napišeš tak post, ker je očitno, da ima tvoj :love: hude probleme sam s sabo.
Da greš pa ti k svojim domov je pa čist normalno.

Lp, petja

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   a sem čudna
7.7.2005 10:48:55   
dory
o ziza..no lepo,da si se spomnila na naju...glede tvojga pa...sej vemo kako je z difovci...tud moj ex je bil skoz na teren,kar mi ni blo nikol glih ok...

Pomoje ni nic narobe s tem,da gres ti mal domov....sej bi vsi sli...tud jest...tvoj pa ne vem kaj se buni,mar nej bo vesel,da sta ok in v domacem zavetju :)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   a sem čudna
7.7.2005 10:50:25   
Anonimen
Nič čudna nisi, meni bi se zmešalo nonstop sama doma z otročkom. Moraš malo med ljudi, saj mora tudi otroček biti navajen na ljudi.

Neva, če bi imela takega rotvajlerja, kot ga imam jaz doma, bi ji odnesli hišo s psom vred.:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   a sem čudna
7.7.2005 10:50:34   
Sara3
Zame je on čuden!!!!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   a sem čudna
7.7.2005 10:51:28   
Anonimen
Se opravičujem za en kup napak,ampak to se dogja ko hitim,dami misli ne uidejo:)-pa še razkurlo me je..presneti čudaški desci!!!!!!!!!!

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   a sem čudna
7.7.2005 10:52:01   
žiža
ma ja itak vse tako planiram, da je familija čim več skupaj in prav nihče ne trpi, če greva s tamalo na počitnice za dva dni k mojim staršem. Samo vesela sta, če prideva. Itak grem vsak drugi dan k njegovimi, pa med nikomur ne delam razlike.
Sem prov vesela, da imava punčko, da bo kasenje videl kako bo vesel, njenih obiskov. Punce smo še zmer mal bolj na straše navezane, se mi zdi. Vsaj jaz sem, zato ker se res dobro razumemo. Pa tud želim si da bi najine otroke tako vzgojila, da bodo radi prihajali nazaj domov.
Uf, zdej sem čist skrenila

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   a sem čudna
7.7.2005 10:55:48   
darjatimci
Ma veš,da si res čudna,to pa zato ker sploh to sprašuješ,eni moški se težko sprijaznijo z dejstvom,da pač njihove drage lahko razmišljajo in odločajo tudi same.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   a sem čudna
7.7.2005 10:58:02   
Sara3
Ma so res čudni ti moški (recimo nekateri)!!! Zakaj ga pa to moti (je ljubosumen - na kaj:hudicek: )?!?!?!?!?! Pa sej ne greš k drugemu ampak domov k staršem!!!!!!!??????

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   a sem čudna
7.7.2005 10:58:26   
Pia73
Nisi čudna je pa res, da je čuden tvoj mož! Zelo!

Samo tale, da so punce bolj na dom navezane kot fantje je tudi bosa. Jaz poznam take in onake primere,.......

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   a sem čudna
7.7.2005 10:59:10   
puncica
ne nisi čudna, tudi jaz bi šla verjetno domov če bi moj bil tako dolgo odsoten, kaj pa naj 110 km stran delam nekje bogu za hrbtom. Mogoče ja pa ljubosumen na tvoje starše ker so več s tamalim kot on.:ups:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   a sem čudna
7.7.2005 10:59:24   
dory
brez zamere...ampak zakaj te hoce imet v sahu? skoz doma? ma mogoce slabo vest??

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   a sem čudna
7.7.2005 11:06:29   
žiža
uf ste pa kr ostro reagirale. Sej tko hudo drugač ni. Ampak res ima težave s tem, ker očitno misli, da če sem v družbi, ne mislim najn in ga nič ne pogrešam. Tale moj je drugač blazno občutljiva dušica. Imamo pa drugače zelo dobre in pošlihtane odnose tako z mojim kot z njegovimi. Sej bo kmal boljš, konec avgusta se selimo. Tu pa imava oba več poznanih, jaz bom bolj mobilna in bo vse skupaj bolj enostavno.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   a sem čudna
7.7.2005 11:32:42   
Tinna
No fanj, da bosta pol vse lepo pošlihtala in bosta več časa skupaj.
Moj :love: tudi čez teden dela do večera in včasih še kakšno soboto zato pa ve, da sem jaz vedno potujoča - grem k mami, k prijatelcam samo, da nisem doma in poslušam moje taščice :hudicek:. Ko pa on pride domov se ponavadi že vrneva. Ne predstavljam si, da bi bila vedno doma v hiši in samo čakala nanj. Naredit pa tako al tako ne morem kej dosti, ker Luka zahteva že celega človeka.
Torej ti mu kar lepo razloži, da pač rabiš družbo in tvoja :duda: tudi pa da tudi rabiš malček oddiha, če greš k tvojim. Verjamem, da bo razumel, če si rekla, da je taka dušica.:bravo:

Lp:rozica:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   a sem čudna
7.7.2005 11:46:33   
Marogica
Če je tvoj mož v dobrih odnosih s tvojimi starši, ga enostavno ne razumem. Še pa ni- je pa seveda delno, ampak samo delno (zaradi negativnih čustev) razumljivo

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   a sem čudna
7.7.2005 11:46:34   
Marogica
Če je tvoj mož v dobrih odnosih s tvojimi starši, ga enostavno ne razumem. Še pa ni- je pa seveda delno, ampak samo delno (zaradi negativnih čustev) razumljivo

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   a sem čudna
7.7.2005 11:54:10   
piščanc
mogoče te pa samo pogreša,

al pa ima slabo vest, ker ga ni s tabo zaradi službe in mu je žal, da ne more pomagati

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   a sem čudna
7.7.2005 12:26:10   
Anonimen
Po moje je samo malo premalo samozavesten, pa se čuti ogroženega.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   a sem čudna
7.7.2005 14:37:42   
Moyca_
ja full si čudna









































































































ker se sploh sprašuješ take bedarije









idi nekam čez vikend pa pusti malega z možekom

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   a sem čudna
7.7.2005 17:00:13   
Joe
Kakor opažam, sta na tej forumu dve pogosti obliki tem:

1. Avtor naloži v temo, mu odleže že pri zadnjem stavku prvega sporočila, nato sledi malo trepljanja ali graje, na koncu zahvala in gremo dalje.

2. Avtor zateži, kako je grozen, sledi rahlo opravičilo, ker s tem obremenjuje še druge, nato drugi rečejo "Kje pa!" in "Fajn si (naredil)!", sklene se z avtorjevim "sjosdifiosi" in parimi forami, pri katerih rad sodelujem.

Zdi se mi, da odgovori po vsebini niso zares pomembni; pomembnejše je njihovo število in čustvenost. Neverjetno. Kdo bi razumel te moške...

Vas pozdravlja

Zmedeni Pepi.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   a sem čudna
7.7.2005 17:06:40   
Joe
Pa še to: HuAnita, tvoja frizura SUCKS!!!!!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   a sem čudna
7.7.2005 21:32:32   
žiža
Uf, ko sem zdele spet prebrala vse odzive pa tistole temo viši, mi je kr mal žal ratalo, da sem se sploh lotila tegale. Moj namen ni bil v kritiziranju mojega moža. Problematična je bila situacija. Problem tud ni obisk mojih staršev ampak to, da pač tam prespim, ko pa imam doma svojo spalnico pa svojo posteljo.
Midva z možem se čist u redu razumeva. In tud drugač nisem tiste vrste deklica, ki bi plesala tako kot bi drugi špilali. Da pa sem čudna, ker sploh sprašujem take stvari? :zmeden: Ja mogoče pa sem čudna, da se pri svojih letih pa svoji družini hodim tako rekoč "crkljat" domov. :zmeden:
V jezi včasih človek res prehitro reagira in jaz zgleda sem, ker je na koncu izpadlo kot linč vsem moškim.
:rozica:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?