|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a sem normalna
17.5.2007 9:13:32   
sasa78
Živjo punce!

Že dalj časa se sprašujem če sem normalna. Po dveh sončkih, ki sta se mi rodila 2003 in 2005 si želim še enega user posted image . Čist takoj ne ampak naslednje leto. Mož se nato samo smeje - pravi da sem nora!!!!
Finančni, stanovanjki problem je rešen!! Neki mi manjka!
Jaz biiiiiii
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a sem normalna
17.5.2007 9:14:27   
Anonimen
Zakaj pa ne bi bla normalnauser posted image

Jst nimam še nobenga pa si želim triuser posted image

(odgovor članu sasa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a sem normalna
17.5.2007 9:21:01   
soncece24
Seveda da si normalna user posted image user posted image user posted image kako vprašanje. Moža boš pa že prepričala ko bo treba user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a sem normalna
17.5.2007 9:21:02   
TinkiBinki
user posted image user posted image user posted image ! 3 kratno veselje, bodo pa trije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a sem normalna
17.5.2007 9:21:14   
Anonimen
Kot bi brala sebe!!!
Tudi jaz se to sprašujem. Imam hčerko (2003) in sina (2005) pa bi imela še enega.
So dnevi, ko sta sitna pa mnenje spremenim in si rečem, da sta dovolj dva, so pa dnevi, ko že računam, kdaj bi bil najboljši čas še za eno štruco. Mož pa pravi, da sta dovolj dva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a sem normalna
17.5.2007 9:21:47   
*maja
Ja in zakaj ne bi bila normalna user posted image , pri nas pričakujemo že četrtega user posted image , pa sem si ga ravno tako zaželela in ga bomo imeli. In kaj je tukaj nenormalno user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a sem normalna
17.5.2007 9:24:38   
eva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja super...zakaj pa ne,saj niso tako redke družine s 3 otroci! 

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a sem normalna
17.5.2007 9:42:38   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: tajalan

Kot bi brala sebe!!!
Tudi jaz se to sprašujem. Imam hčerko (2003) in sina (2005) pa bi imela še enega.
So dnevi, ko sta sitna pa mnenje spremenim in si rečem, da sta dovolj dva, so pa dnevi, ko že računam, kdaj bi bil najboljši čas še za eno štruco. Mož pa pravi, da sta dovolj dva.


In moj! Oba imava dobro službo in ker hoče iti študirat se ne vidi da bi imel še enega. Večkrat napeljem na pogovor in do sedaj nisem prišla dlje kot do ... Kaj praviš? jaz sem za tri pa ti? on Še tedva komaj obvladava. Ja res je včasih hudo. Ampak vseeno. Želja je zeeelllloooo velika. Zavedam se, da bova sedaj iz vsega hudega že ven in jaz bi imela še enega user posted image . Kako so moški naravnani?

Vsem, ki se trudijo, pa ČIMPREJŠEN USPEH. MENI JE OB MOJIH SONČKIH NAJLEPŠE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a sem normalna
17.5.2007 9:48:53   
t*e*j*k*a
Jaz si tudi želim 3 pa nimam še nobengauser posted image , no eden je na poti...

Imava pa v novi hiši pripravljene tri otroške sobe, tako da jih moreva napolnitiuser posted image !!!

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a sem normalna
17.5.2007 9:55:39   
Anonimen
Pa saj imajo moški po eni strani prav. Moj pravi, da bomo zdej lahko začel zares uživat (pojedla bova lahko v miru - še toplo, popoldanskega spanja kmalu ne bo več, na počitnice bi lahko šli v tujino in bi tudi kaj videli....)
Če pa se odločimo še za enega, se pa še par let ne bo nič spremenilo (no, nekaj se bo: več joka, krega med vrstniki....) Jaz bi bila pa rada še enkrat noseča, pa dojila bi še rada...., nočem se sprijaznit, da je sedaj tega konec. Po drugi strani mi pa že ta dva včasih pošteno načneta živce, da se vprašam, če bi lahko obvladala še enega!!?? 

(odgovor članu sasa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a sem normalna
17.5.2007 10:00:25   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: tajalan

Pa saj imajo moški po eni strani prav. Moj pravi, da bomo zdej lahko začel zares uživat (pojedla bova lahko v miru - še toplo, popoldanskega spanja kmalu ne bo več, na počitnice bi lahko šli v tujino in bi tudi kaj videli....)
Če pa se odločimo še za enega, se pa še par let ne bo nič spremenilo (no, nekaj se bo: več joka, krega med vrstniki....) Jaz bi bila pa rada še enkrat noseča, pa dojila bi še rada...., nočem se sprijaznit, da je sedaj tega konec. Po drugi strani mi pa že ta dva včasih pošteno načneta živce, da se vprašam, če bi lahko obvladala še enega!!?? 


k si moja dvojčica????
Pa to ni res? ! ? !
Hvala enako.

Zdaj ko je mali odšel  v svojo sobo - je najina spalnica tako mirana!!! Premirna!!!!
Grozno mi je. 

Želja je VELIKA, dvomi in vse ostalo pa na žalost tudi!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a sem normalna
17.5.2007 10:10:59   
L & L
Joj jest bi tut še enga, sam ne še zdej mam doma dva pikca eden 2005 eden pa 2006, mojega ne bo težko prepričat, ker on bi jih meu ceu mali bateljonuser posted image , samo jaz mu tega ne morem izpolnit, sem imela že dvakrat CR in mi preostane samo še enkrat max dvakrat, vsaj upam.
Tko da čez ene 3-4 leta bi res še enega, zgleda da imam pre pridne otrokeuser posted image , ja valdauser posted image .

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a sem normalna
17.5.2007 10:23:06   
Jančika_
Tudi pri nas je še letos v načrtu tretji (imamo letnik 2004 in 2006). Nimam pojma, če je to čudno, o tem se sploh ne sprašujem. 

< Sporočilo je popravil Jančika -- 17.5.2007 10:25:04 >

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a sem normalna
17.5.2007 10:31:47   
sasa78
Pred takim pa kapo dol! 3user posted image zaporedoma ali več user posted image . Sam da ne čutijo pomanjanja. Takim družinam bi morabi dati velike nagrde - pa ugodnosti tudi.
V vrtcu je "ena" družina, ki imajo tudi 3user posted image .  Pa so tako umirjeni, sproščeni,...
Nobene nervoze,....

Starejši sinek (2003) pravi da bi imel še sestrco. Že pol leta teži. Celo spat ne rabim hodt z njim samo da bi jo dobil. Pa sej ni on pobudnik - jaz sem.

Pol pa berem tiste, ki tako nestrpno polno upanja pričakujejo 1 user posted image , jaz pa tuki težim za 3user posted image .

Danes ni moj dan!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a sem normalna
17.5.2007 10:45:17   
Jančika_
No, saj pri nas bomo videli, kako bo kaj ratalo. Od prejšnjič imam slabe izkušnje, med obema fantkoma sem imela dva spontana splava. Še en razlog več, da ne bova preveč zavlačevala. Želja je, pogoji recimo tudi (stanovanje je sicer premajhno, a dokler so otroci še tako majhni, bo šlo, potem se bomo pa selili). Če kaj vem, bi mož rad imel štiri otroke. To pa jaz nisem prepričana, da bi se šlauser posted image .

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a sem normalna
17.5.2007 10:49:15   
puri
Jaz imam tudi že 3 (2002,2004,2006), pa sedaj delamo na četrtem. Tudi jaz nisem nikakor mogla reči, da je bilo to zadnič. Ne vem pa, kaj bo po četrtemuser posted image user posted image
Tudi moj najstarejši že pol leta navija za še eno sestrico, samo o tem sanjauser posted image

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a sem normalna
18.5.2007 3:38:24   
Pat74
Tudi mi ta mesec začenjamo delati na tretjem user posted image , prvi sončica je letnik 2001, druga pa 2005. Naj nam rata še v tretjo-pa naj bo sončica ali sonček, je vseeno. Sicer pa, ko imaš "mušter", se pač ta obdrži.user posted image

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a sem normalna
18.5.2007 19:50:51   
Anonimen
Jaz bi tudi imela 3, sam kaj ko mi je EMŠO že pri tadrugem visok. Imamo pa mi letnik 2005, ta bo 2007... in eden 2009 bi bil še super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sam pa ne bo šlo, ker bom potem stara že 37user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Vama pa vso srečo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 18.5.2007 19:51:54 >

(odgovor članu Pat74)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a sem normalna
18.5.2007 20:14:52   
lunca2
Seveda si normalna, le zakaj ne bi bila. Prou fajn, da si želiš imeti velik otrok malo je takih.
Jaz si želim imeti dva user posted image . V juniju se nama bo rodil najin prvorojenec, se že veselim.user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a sem normalna
18.5.2007 20:17:19   
Naja31
Midva bi tudi imela 3, samo za zdaj moramo še drugega narediti.
Niti ne pomislim, da bi zaradi tega bila "čudna".

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a sem normalna
19.5.2007 11:53:15   
polonca78
Raho, mene (ta tretjega otroka) so imeli pri 39 oz. 40 in sem izpadla čist normalna (ok, dokaj) user posted image user posted image user posted image in tud njima se ni strgalo. user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a sem normalna
19.5.2007 14:54:00   
sayuri
Seveda si normalna user posted image user posted image user posted image
JAz si tudi zelo želim tri otročke. Enega že imava, sedaj sva v postopku umetne oploditve in upam, da bo uspelo.user posted image   Čez kaki dve leti pa še ta tretjega user posted image

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a sem normalna
20.5.2007 16:19:44   
Anonimen
Aha...Si normalna...Jaz še nimam otroka (je eden na poti) in si želim še več otročkov.. Kako bo pa moj partner sprejel to, pa nevem... Vem, da si jih želi največ 2 met, samo jaz bi mela 3.. Pač punce smo take user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a sem normalna
22.5.2007 18:41:42   
sasa78
Punce mislm da mi je uspelo!

Danes sem se lotila pospravljanja malih stvari - avtosedeža za dojenčka, pa vozička,... Vse skupaj sem slikala in moj je to vidu in me vprašal kaj delam. Slikam, da bom dala v oglas, da podarim ali pa prodam - itak mi ne bomo več rabili. Pa je sm debele oči naredil.user posted image user posted image user posted image user posted image !!!  Ha za nameček je bilo pa še to, da pri sosedovih bodo v naslednjih dneh rodili -user posted image punčko user posted image - in sušijo vse tiste male oblekice - k so tako cartane da je groza - pa je le po dolgem molku rekel - A NE BI MEL ŠE ENGA? Pa sem se samo nasmejala in ga napotila naj v spalnici podre posteljico , ker itak je več ne rabimo. Mala moja (2003,2005) že sptita vsak v svoji sobici. Pa je šel - a je hitro prišel nazaj češ da je ne bo! user posted image  user posted image  user posted image . jE TO TO KAJNE!!!user posted image user posted image user posted image


HA UPAM NO DA JE TO TO! Komaj čakam da pri sosedovih prime malo v naročje sej potem bo pa ziher za!!

kaj menite?

Mam kej upanja ali moški gledajo na to čisto drugače?

Lep pozdravček vsem user posted image  in tistim ki še delate na tem!

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a sem normalna
22.5.2007 19:24:41   
Anonimen
sasa super, da si je premisliluser posted image user posted image user posted image

No, jaz si tudi želim najmanj 3 otroke, moj si želi 2, jaz pa 4, tak da je zaenkrat kompromis na triuser posted image

Kaj pa bo v resnici, pa bomo videliuser posted image

(odgovor članu sasa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?