|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 13:25:42   
Anonimen
 
Zanima me kako vam je kaj uspelo naredituser posted image , če ste vsak dan od konca M pa do tam nekje ene 14 dni vsak danuser posted image . Ta mesec sva se res potrudila in bi bila res razočarana , če jo dobim. Imava že eno punčko tko, da  plodna verjetno sem še... upam.
Pa oproste za anonimnost, se bom že izdala če bo kaj iz tega ratalouser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 13:30:36   
Gwendolen
Ni še ratalo, ampak se bova še naprej trudila. Pa še zabavno je.

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 13:39:55   
T1979
Nama ne. Žal. user posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 14:08:48   
Arual
Oj.
Nama žal ni uspelo, pa sma vse dni. Včasih celo večkrat dnevno, ampak ni uspelo. Upam, da bo zdaj, ko se ne obremenjujem več s tem da mora ratat.

Lp

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 14:22:38   
Naja30
Nama je vedno ratalo, če sva vsaj vsaj drugi dan.

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 15:32:58   
fragola
Nama  je tudi zmeraj ratalo, vendar sva vsak drugi, tretji dan, vendar nosečnost se je zmeraj končala zaradi ss!



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 15:35:25   
tinč407
nama ne bi ratalo tudi če bi 10x na dan sexala. to pa zato, ker nimam ovulacij user posted image user posted image
tak da ni vse odvisno od količine sexa

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 15:39:20   
Anonimen
nekje sem prebrala, da vsak dan ali večkrat na dan ni ravno najbolje (za sex ja, zua zanositev pač ne) - ne me zdaj držat za besedo, ampak v istem članku je pisalo, da s sexom na 2 dni ne moreš zgrešiti (če je vse v redu, seveda). No, nama je 2x uspelo po tem principu in to tako, ko sva se lotila user posted image

(odgovor članu tinč407)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 16:11:13   
...Martina...
mi smo probali že vse variante... pa res ne vem kje je pravilo...

pa če kera zna to razložit... bi vam bila zelo hvaležna...

"po moje je fora vsaki drugi dan samo v kontroli sluzi oz. ovulacije... "

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 16:43:36   
jazzz27
nama še ni ratalo, pa verjetno nama tudi nebi, če bi 10 x na dan....ti kar poizkušaj naprej. Jaz pravim, če mi je namenjeno, je dosti, da samo enkrat, pa bo. Do sedaj se ta namen še ni izpolnil, tako, da pridno na dva...tri dni. Če bi s silo vsak dan bi se mi verjetno že mal vse skup zamerilo. Odvisno od posameznice.

Veliko sreče in ne razmišljaj o tem, da ne moreš zanosit, sicer pa imaš doma dokaz, da je s tabo vse ok...hčerko.

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 18:03:38   
ursa30
midva sva tudi že sprobala vse možne kombinacije, pa še zmeraj ni uspelo user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 19:43:40   
uršika***
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

nekje sem prebrala, da vsak dan ali večkrat na dan ni ravno najbolje (za sex ja, zua zanositev pač ne) - ne me zdaj držat za besedo, ampak v istem članku je pisalo, da s sexom na 2 dni ne moreš zgrešiti (če je vse v redu, seveda). No, nama je 2x uspelo po tem principu in to tako, ko sva se lotila user posted image


Ni dobro, da vsak dan seksata zato, ker se kvaliteta spermijev poslabša in niso tako dobri in kvalitetni plavalci. Itak spermijo ostanejo živi 4-5 dni in če bosta vsake2-3 dni seksala nimata kaj zgrešit. Imata pa vsak mesec samo 25% možnosti za zanositev, pa čeprav bi vsak dan 10 krat seksala.
Good luck

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
3.9.2008 23:21:01   
glen
Ne, nama je ratalo glih tisti mes. ko sva zelo malo.
Dvat ri mes. sva zelo pogosto pa se ni prijelo,pol je pa moj službo menjal,pa malo stresa in vse se je vrtelo okoli tega,tako da sva mogoče 5x v celem mes. in je ratalouser posted image user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
4.9.2008 10:28:31   
...Martina...
 

"Ni dobro, da vsak dan seksata zato, ker se kvaliteta spermijev poslabša in niso tako dobri in kvalitetni plavalci. Itak spermijo ostanejo živi 4-5 dni in če bosta vsake2-3 dni seksala nimata kaj zgrešit. "


a vem tem je štos. no pa sej še dosti stvari ne vem...

< Sporočilo je popravil ...Martina... -- 4.9.2008 10:29:43 >

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
4.9.2008 10:56:31   
Anonimen
Midva sva vsak 3 dan in je ratalo v prvo. Po mojem ni pravila. lp

(odgovor članu ...Martina...)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
5.9.2008 13:02:25   
snežinka7
nama pa je ratalo, ko sem jaz malo pozabila na vse skupaj in se nehala obremenjevat bo ali ne bo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
6.9.2008 12:28:16   
spps
en mesec sva vsak dan,razen med M, pa ni ratalo

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
25.9.2008 17:04:01   
Anonimen
Ratalo, ko sem pozabila na vse skupaj. Zato je to zdaj moje načelo in  nisem tako aktivna na RR. Ne vem no, ampak se mi zdi, da je to bolje kot pa da vsak dan o temu razmišljam.
lp

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
25.9.2008 21:11:02   
loveforever
no moje mnenje pa je, da tudi če vsak dan ali pa vsak drugi dan sexate po mojem ni tako pomembno ampak je bol po moje pomembna kakovost moške sperme. sem pša že vilokokrat slišala da  tistim moškim ki pride večkrat na dan nimajo tako kakovostne sperme kot tisti ki vsake dva dni ( sperma naj bi bila premalo močnauser posted image . tako je bilo slišati ne me držati za besedo lahko da drži ali pa tudi ne!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
13.2.2020 11:13:54   
Lelly28 RR
Nama je 2x ratalo v prvem mesecu poskušanja. Je pa res, da se nisva ozirala ali je to večkrat dnevno ali vsak 2,3 dan. Ko sva začutila željo pač sva. Prav tako se sama nisem ozirala na plodne dneve, ker imam zelo neredne menstruacije in itak ne bi vedela kdaj so. Namesto, da se sekirata ali bo ali ne, rajši uživajta v spolnosti in vse se bo uredilo user posted image

(odgovor članu ajanta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
19.3.2020 13:33:24   
beba92
Nama zal ni uspelo, pa sma vsak dan...

 Morm pa povedat, da sem se znova prijavila na ta forum, nazadnje sem zagledala feb 2015 dve crtici ... zdaj je pa spet zelja po otrocku 😁 In upajmo skupaj na + 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a vam je ratalo, če ste vsak dan...
4.4.2020 2:24:23   
Anonimen
Veliko zapisov je o tem kako seksat da zanosis. In sicer tudi G priporocajo na vsake 2, 3 dni, saj se gre za obnavljanje semencec, da imajo boljso kakovost in na koncu boljsi ucinek - zanositev. Torej ce ti seksas vsak dan to pomeni da so bila semenceca samo prvi dan kakovostna, vsak naslednji dan so se "šibila" in zato ni prislo do zanositve. Seveda pa obstajajo redki primeri ki jim tako uspe.No nama je uspelo tako da sva na vsake 2,3 dni seksala, ampak se je zal koncalo s splavom v 3.mesecu.

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?