|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a vam kdaj vaš malček zaspi sredi igre?
15.1.2006 18:24:02   
karmy
moj se je igral na kavču in jaz sem bila na računalniku...naenkrat nastane tišina, jaz se obrnem on pa spi user posted image  tam okol petih ga je zmankalo k klado...

a tud pr vam kdaj tako zaspi?

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a vam kdaj vaš malček zaspi sredi igre?
15.1.2006 18:59:54   
Marogica
Ne, to se mi še ni nikoli zgodilo, niti pri enem niti pri drugem. Mislim pa, da zato, ker imata "svoje" ure spanja, katerih se držim in sem na to tudi pozorna.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a vam kdaj vaš malček zaspi sredi igre?
15.1.2006 21:12:33   
Anonimen
Ne, Tiborju se tudi še ni. Se je pa nečaku, pa še hujše je bilo kot na kavču. Zaspal je namreč na obisku pri babici, ampak ko je bil zunaj. Kar nekaj časa smo ga pogrešali in ko smo šli ven, na dvorišče pogledat, kaj dela toliko časa, je revež spal na stopnicah. In to pozimi, ko je bil sneg. V kombinezonu.user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a vam kdaj vaš malček zaspi sredi igre?
15.1.2006 22:48:13   
KODA
Našemu tamalemu se zadnje čase dogaja,da mi zaspi v stolčku za hranjenje.
Največkrat takrat,ko poje obrok in začne gledati televizijo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a vam kdaj vaš malček zaspi sredi igre?
15.1.2006 23:04:43   
bamby
Pri njemu je zaspal enkrat, ko sta na računalniku igrala igrice in to kar v naročju. Se pa dogaja kdaj tudi to, da zaspi med večerjo na stolu.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a vam kdaj vaš malček zaspi sredi igre?
16.1.2006 16:45:01   
Moyca_
mi nimamo take srečeuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a vam kdaj vaš malček zaspi sredi igre?
30.1.2006 22:06:06   
Anonimen

Mogoče bi pa poskusila tako, da bi malo manj "visela" na računalniku?

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a vam kdaj vaš malček zaspi sredi igre?
30.1.2006 23:33:07   
karmy
user posted image user posted image user posted image vem kdo je to napisal... nekdo nima jajc da bi to napisal pod svojim pravim nickom user posted image

ja veš..da te updatam...user posted image  ne boš verjela ampak od 5 zjutraj pa do 3 zjutraj "visim" na računalniku... neprestano, non-stop... user posted image user posted image  ma še jest ne grem... mam shujševalno kuro na računalniku... user posted image moj mali sploh ne dobi za jest tako visim na računalniku... noč in dan.. ni šans da se premaknem dol z računalnika...računalnik je moje življenje user posted image ... ga ne zamenjam za nič...user posted image

p.s. brigaj se zase user posted image  oz. get a life user posted image  ---> to velja za vse, ki pišejo ala take poste kot je ta tazadnji...user posted image

< Sporočilo je popravil karmy -- 30.1.2006 23:38:45 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a vam kdaj vaš malček zaspi sredi igre?
1.2.2006 19:47:32   
Anonimen
Ne vem od kje bi me lahko poznala in s kom si me zamenjala, vendar sem se na ta portal prijavila pred dvema dnevoma in do danes žal še nisem imela časa kaj več napisat. Ni bilo namenoma, da sem svoj prvi post napisala tule.

Lep pozdrav

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?