|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a vas smem prositi za mnenje
4.4.2006 12:04:37   
hati
Torej trenutno sem v fazi  ne čakanja na user posted image . Zadeva je sledeča. Zadnje menstruacije so bile 11.1, 7.2. in 6.3. torej sem okrog 28 dni. 20.3. sem imela uz in folikel mal čez 20mm ki naj bi še tisti dan počil...po besedah ginekologa....torej bi menstrucaija prišla 14 dni za tem? user posted image  Nekako 2.4.... No definitivno se je napovedala že takrat z vsemi pripadajočimi znaki. Boli me trebuh, zdi se mi kod da se bo vsak čas ulilo...na wcju sem na tri minute.... in kar je še najhuje sedaj sem začela upati, da mogoče kaj je.... Bijem živčno vojno s testom v roki in se komaj zadržujem, da ga ne grem delat. Sklenila sem, da počakm  do zjutraj in če tečke še ne bo ( glede na to da se intenzivnost bolečin stopnjuje, kar dvomim) naredim test. Kaj mislite ve? Je še prezgodaj?

Uff sem se vsaj malo spihala. Pa ne mi zamerit.

pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a vas smem prositi za mnenje
4.4.2006 12:15:03   
Anonimen
Bijem živčno vojno s testom v roki in se komaj zadržujem, da ga ne grem delat. Sklenila sem, da počakm do zjutraj in če tečke še ne bo ( glede na to da se intenzivnost bolečin stopnjuje, kar dvomim) naredim test. Kaj mislite ve? Je še prezgodaj?


Sem se morala kar malo nasmejat, zato ker si točno takšna kot jaz vsak mesec. Ko zamuja dan, dva pa sem že vsa iz sebe, pa kaj če je kaj ratalo, pa se mi zdi da je to to. Pa si rečem, ko bo teden dni zamujala naredim test... ja pa ja, naredim ga kr naslednji dan, pa mi zaenkrat še ni pokazal nič. Upam, da bo pri tebi seveda drugače.
Če bi bila jaz ti, bi jutri naredila test, da se vsaj ne bi več sekirala, če bi bil minus bi pač bil... pa veliko sreče.

Lp

(odgovor članu hati)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a vas smem prositi za mnenje
4.4.2006 12:19:57   
hati
user posted image  user posted image  Ja Jasna sej edino sreča me reši.... Verjemi da ni enostavno že 31. pričakat rdečko...ampak človek se seveda vsega nauči. Sicer sem pa teste delala samo enkrat. Takrat sem jo dobila na 36 dan zaradi Klomifena. Mater je blo panike, vsak dan sem ga nardila :) In seveda sledilo je razočaranje. Upam in verjamem da se enkrat tudi meni nasmehne sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a vas smem prositi za mnenje
4.4.2006 12:20:22   
lana38
hati!
Tudi jaz sem pri zadnji nosečnosti imela občutek, da se bo zdaj zdaj vlilo, pa se ni. Bila sem noseča. Test pa sem naredila, ko je Muser posted image   4 dni zamujala. Pokalzal je user posted image . Bila sem najsrečnejši človek na svetu. Kot veš pa se ni srečno izteklo, ampak to je že druga zgodba. Mislim, da ti je tokrat uspelo in držim user posted image .
Lp

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a vas smem prositi za mnenje
4.4.2006 12:23:15   
hati
user posted image Lana hvala za lepe želje. Tvojo zgodbo poznam in me je pretresla. Upam, da tudi ti ponovno zagledaš user posted image  in bo takrat vse v najlepšem redu. Tvoj angelček pa naj te čuva in ti izbere najlepšo pikico.user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a vas smem prositi za mnenje
4.4.2006 14:19:58   
copka
jaz drzim pestke, da je ne bo.

V spodbudo pa ti lahko recem le to, da je moja mami, ko me je pricakovala, imela se en mesec in vec po zanositvi obcutek, da bo dobila menstro.

                                          user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a vas smem prositi za mnenje
4.4.2006 19:15:35   
GoYa
Ne muči živcev user posted image  in naredi test. Če bi M morala dobiti 2.4., ti bi že danes pokazal pravilno. Jutri zjutraj pa tudi. Tako da ga naredi in skrivnost bo razrešena.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a vas smem prositi za mnenje
4.4.2006 19:20:43   
Sulfinija
Naredi test in boš takoj na jasnem na čem sploh si.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a vas smem prositi za mnenje
4.4.2006 21:15:52   
tinkamiška
No, tudi pri meni so spremljali O z UZjem in ravno tako sem nečakala Francouser posted image in tudi pri meni so se pojavili vsi možni znaki za user posted image (kot že neštetokrat prej), sem pa podlegla živcem in delala test en dan po dnevu D in pokazali so se mi božanskiuser posted image , tako, da ti kar delaj test zjutraj in s tabo upam na najlepšeuser posted image user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a vas smem prositi za mnenje
5.4.2006 9:02:37   
hati
JA hvala za nasvete. Ubogala vas in sebe in pomirila živce. Aja nisem jih zagledala ne, čarobnih črtic.  Narisal se je en nesramno velik minus. Seveda ni šlo brez solzic,user posted image user posted image ampak živa sem pa še. Sesuta pa tudi. Ne vem kaj naj si mislim. Pač življenje se poigrava z mano. Nosečnosti ni, user posted image  pa zaostaja in mislim da mi je zaostanek uničil datum laparoskopije. Tko da, maja se bo potrebno prenaročit. Edino če dočakam čudež. Skratka naj gre vse skupaj nekam....

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a vas smem prositi za mnenje
5.4.2006 9:44:16   
lana38
user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a vas smem prositi za mnenje
5.4.2006 11:02:54   
copka
zelo mi je zal!!user posted image

Bo pa naslednji mesec. Ves, januarja oz. februarja je bolje rodit, december ni tako fajn saj ljudje hodijo po domovih, ker so prazniki. user posted image  Pa se ce se januarja rodi, se bodo vsi izprsili z evri, ne pa s tolarji. Pa noben ne bo tocno vedel, koliko bo daluser posted image user posted image ...

Tolazit pa res ne znam! Samo mi je res hudo!


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a vas smem prositi za mnenje
5.4.2006 11:27:43   
hati
user posted image  user posted image  ha ha copka.... no pol pa januarja, da bo popolnoma europski tale naš otrok ha ha..... Ah sej sem se že mal potolažila....jezi pa me ker še kar ne pricurlja...vedno je točna, ko bi pa človek potreboval točnost pa zajeuser posted image .  Sicer pa upam, da ne bom sedaj spet mogla čakat dva meseca za drugi datum laparoskopije... Mogoče majska pride prej pa se pokompenzira.

Lana hvala za sočustvovanje.... sej bo... enkrat.....

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a vas smem prositi za mnenje
5.4.2006 15:41:33   
copka
user posted image no, me veseli, da je vsaj malo boljse!!user posted image  

A ni cudno, vedno ko si nekaj zelimo, da se ne bi zgodilo, si lahko ..... ma ne samo 100% ampak 300%, da se bo zgodilo.

Pa ko mislis, da bo nekje ful zabavno, se izkaze za tak doooolgcas. Jaz grem vedno kamorkoli z obcutkom (si ga kar ustvarim), da bo ful dolgcas, potem pa je taka zurka.

Zato, si od danes naprej, draga moja, fuuuuuuul zeli da pride- pa je ne bo, hahaha, Ker ta packa vedno dela vse kontra!!user posted image   user posted image

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a vas smem prositi za mnenje
5.4.2006 15:59:57   
anabanana
Hati, sebi v tolažbo pojdi prebrat kakšne izpade sem jaz imela vceraj na tem forumu. Ti bo lažje ko boš videla, da nisi edina v taki situaciji pa še nasmejala se boš dobrouser posted image user posted image Totalno sem bila evforična!!!

Copka, ti si pa težka faca, sem se mogla prav nasmejatuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a vas smem prositi za mnenje
5.4.2006 16:01:41   
anabanana
Sorry, izpade sem imela na forumu Želimo si novega člana.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a vas smem prositi za mnenje
6.4.2006 7:39:34   
hati
user posted image  user posted image  Anabanana, sem te brala ja.... Edino ne vem koliko časa že delate na user posted image .

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Ime za fantka
Mesečnica

Katero od teh imen bi izbrali?

Gabrijel (28%)

Nikolaj (19%)

Benjamin (53%)


Število vseh glasov: 809

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!