|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   abrazija in bolečine
17.9.2008 11:29:22   
*lena*
zanima me, če je katera imela po abraziji močne bolečine (krčenje maternice) in koliko časa so trajale bolečine, koliko dni? prav tako me zanima koliko časa je normano, da krvaviš?

hvala

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: abrazija in bolečine
17.9.2008 11:32:27   
Balonchy
Bolečin ni bilo.

Krvavela sem pa več kot mesec dni. In to ne malo!!! Pa ni blo nič kaj drastičnega narobe (sem trenutno v 20 tednu user posted image ). Tako, da pogumno naprej! user posted image

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: abrazija in bolečine
17.9.2008 11:34:50   
jagnje
Pozdravljena!

Včeraj sem imela abrazijo v 12t nosečnosti zaradi odmrlega ploda. Včeraj po posegu sem imela krče kot pri menstruaciji, danes pa ne več in tudi krvi ni več. Bom videla, kako bo naprej. Se ti oglasim.

Lep pozdrav!

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: abrazija in bolečine
17.9.2008 11:35:17   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: *lena*

zanima me, če je katera imela po abraziji močne bolečine (krčenje maternice) in koliko časa so trajale bolečine, koliko dni? prav tako me zanima koliko časa je normano, da krvaviš?

hvala
Men so rekli, da če po splavu krvaviš več kot 7 dni, da to ni normalno, no jaz sem krvavela 12 dni in so odkrili vnetje maternice, ker niso dobro sčistili. Nato sem jemala antibiotike še 2 tedna in čež 6 tednov je prišla M. Kar se pa krčenja tiče je normalno, vzemi kak busopan ali nalgesin, da te ne matra preveč.



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: abrazija in bolečine
17.9.2008 11:38:45   
Anonimen
Krvavela sem dolgo, mislim da več k dva tedna. Narobe ni blo nič. Bolelo me je prve dva dni.

Vzami kkšn tablet.

user posted image

(odgovor članu Shuka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: abrazija in bolečine
17.9.2008 11:55:54   
Naja30
Kakšna dva dneva so bile bolečine hujše, potem pa vedno manj. Le tu in tam kakšen špik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: abrazija in bolečine
17.9.2008 12:25:34   
drobtinica29
pozdravljene!
sem čist nova na tem portalu. spremljam vas že 3 mesece, vendar sem se komaj sedaj uspela opogumit in se vam pridružit! tudi sama sem imala abrazijo prejšnji teden v 10t.user posted image to je bila moja prva nosečnost. krvavela sem 2 dni, krči pa so prisotni v lažji obliki.
vendar grem pogumno naprej!
lp

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: abrazija in bolečine
17.9.2008 12:56:09   
pilotina
ojla *lena*,

abrazijo sem imela julija na četrtek in me je bolelo le tisti dan...naslednji dneve nič...čez en teden v sredo pa sem imela močne krče, v četrtek zgodaj zjutraj sem sveže zakrvavela...šla sem na urgenco kjer so mi z UZ odkrili, da mi niso pobrali vsega ven...za dve čajni žlički je ostalo not tkiva...z obrazložitvijo, da sem bila kar fajn noseča (noseča sme bila devet tednov, maternica pa je bila velika za 11 tednov) in da se pač to dogaja...bila sem tešče tako, da sem še isti dan šla na ponovno čiščenje...dobila sem antibiotike za preprečitev vnetja maternice

po drugi abraziji sem imela rjav izcedek dva tedna

sedaj po enem mesecu mi je na kontrolnem UZ bilo rečeno, da je maternica prazna

želim ti, da se čimprej pobereš

user posted image

(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: abrazija in bolečine
17.9.2008 12:59:16   
pilotina
dobrodošla drobtinica29 user posted image


(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?