|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
11.1.2010 21:58:02   
tasak
lep pozdrav,

sem novopečena dvojna mamica enomesečnega Jaka in Matica. Mala dva sta prava korenjaka, ki že veliko pojesta. Ker nimam mleka trenutno uporabljamo aptimil premature.

zanima me če ima katera informacije, kje je prilagojeno mleko najceneje oz. če imajo kje popuste za dvojčke.

kolikor sem se pozanimala je najceneje aptimil premature v pikapolonici 13,90. Kako je z nadaljevalnim mlekom? Katerega in kje kupiti?

vsak nasvet bo prišel prav.

hvala in lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
12.1.2010 6:43:49   
CUKRČEK
V Kolinski so imeli včasih dvojčki popust (brez davka) na vse milupine izdelke. Pokliči na njihovo upravo, če še delijo kartice ugodnosti. Jaz sem jo 2 leti nazaj imelauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tasak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
12.1.2010 9:09:06   
mlinčka
Ja, kartico ugodnosti Kolinska še ima. Dobiš 20% popusta na Milupine izdelke. Če vam Aptamil premature odgovarja, je smiselno poskusiti potem z Aptamil 1, ki ga torej v Kolinski s tem popustom dobiš najugodneje. Ti sicer ne znam točne cene napisat, vem pa, da je cenejši od tistega v Mullerju, če upoštevaš velikost pakiranja. V Kolinski je pakiran po 900g, v Mullerju pa 800g.






_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
12.1.2010 9:30:49   
tasak
hvala obema,
bom poklicala in malo raziskala. brala sem da so izdelki od novalaca v italiji bolj poceni, mogoče katera ve koliko stane pri nas? ali sploh obstaja novalac 1?

pri nas ni specializiranih trgovin ali večjih trgovin in nimam pojma kaksne so cene, mala dva sta še majhna in se težko zapeljem kam v večjo trgovino, da bi malo preverila kako je s cenami.

lp



(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
12.1.2010 9:52:37   
nokes
smo pred časom ugotavljale, da je najugodnejši miller (mi smo na Beba 1,2, kmalu 3user posted image ), največji nateg pa so lekarne. tudi glede vseh kremic, pripomočkov, pumpic, plenic itd. jaz nakupujem vse tam in mi je okej, ker vse dobim na kupu.

_____________________________

nokes

(odgovor članu tasak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
12.1.2010 11:35:04   
ninčy
Tudi Medis (Novalac) ima popust za dvojčke. Potrebuješ le rojstna lista.

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
13.1.2010 10:52:34   
tasak
hvala vama.

nokes koliko pa je paker bebe 1 - če veš? po koliko je pakirano?

ninčy kje je Medis in kakšna je cena?

lp

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
13.1.2010 10:56:34   
štrumfek
http://www.milupa.si/novice.html

tukaj imaš kartico ugodnosti od milupe (novice preberi pa jo najdes user posted image )



(odgovor članu tasak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
13.1.2010 11:11:29   
ninčy
Medi se nahaja na Brnčičevi. Njihov Novalac se sicer dobi samo v lekarnah, če pa vzameš pri njih in jim daš rojstne liste, ti dajo popust. Midva sva nabavila zalogo do 6 mesecev in prihranila 100 €. Kontaktna oseba je pa ga. Martina Rovanšek.

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
13.1.2010 14:32:25   
pikatara
Novolac je najcenejši v Avstriji v lekarnah. 800 g pakunga Novolaca 1 je 10 eur. Pa do 31.1. imajo Ljubljanske lekarne 20% in pride 11 eur.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
13.1.2010 22:23:18   
tasak
hvala vsem.

danes sem opravila kar nekaj telefonskih klicev, sem dobila podatke. bom jutri napisala kar sem izvedela - če bo še komu pomagalo.

če ima še katera kakšne koristne informacije pa naj sporoči user posted image

lp

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
15.1.2010 16:12:23   
tasak
kot sem obljubila, cene začetnih mlek za novorojenčke - mogoče bo še kateri prišlo prav, sama sem morala opraviti kar nekaj telefonskih klicev in poslati par mailov, da sem prišla do podatkov.

nokes - si napisala da uporabljate beba od mullerja - kakšne imaš izkušnje? kaj pa ostale?

nagibamo se za novalac, saj smo blizu italije in bi ga kupili tam, ker je pol bolj poceni.

če ima katera še kakšne druge podatke, pa naj kar sporoči :)

lep pozdrav



Aptimil 1
Kolinska 16,48 evr – 20% popust za dvojčke = 13, 18 evr -900g
Baby center 15,99 evr
Pikapolonica 16, 99 evr – 900g
DM 16,50evr -900g
Muller 12,99evr – 800g
Lekarna 9,05 evr– 400g
Interšpar 9,51 evr – 400g
Mercator 18,34 – 900g  


Milumil 1 – 800g
Pikapolonica 13,70evr
Muller 7,45evr – 550g  



Hipp 1
Pikapolonica 6,4evr – 450g
Muller 7,95evr – 600g
DM 11,89evr- 800g
Interšpar 12,32evr – 800g  


Beba - Nestle 1
Interšpar 15,50evr – 600g
Muller 8,99evr – 600g  


Alete- Nestle 1
Muller 6,99evr- 600g  


Novalac 1
Lekarna Ljubljana 10,22evr- 800g
Lekarna 9,01 evr – 400g
Lekarne v italiji in avstiji okoli 10 evr – 800g
Medis, d.o.o. – 20% popust za dvojčke -  cena?    

Bebe vita 1 – Mullerjeva znaka 3, 75evr – 600g

BabyLove1 – DM-ova znaka 4,95evr – 600g

< Sporočilo je popravil tasak -- 15.1.2010 16:14:26 >

(odgovor članu tasak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: adaptirano mleko- dvojčki - cene, kje?
2.6.2010 20:44:51   
MikicaMiki
Pozdravljene vse skupaj.

Pri nas imamo pa skoraj pol leta stara fanta - Nejc in Luka. Vidim, da vas je tukaj kar nekaj - jaz do sedaj nisem uspela preveč pisati na forume, čeprav sem jih vsaj neaj prebrala, saj so mi nekatere informacije prišle zelo prav.

Odgovarjam še na sporočilo "tasak" glede adaptiranega mleka. Glede na to, da nisem dojila, ker nisem imela mleka, smo pač morali pristati na adaptiranem mleku - tu pa se je kar hitro zapletlo. Imeli smo obupne težave z napenjanjem, krči... in smo probali kar nekaj različnega mleka. Po dolgem raziskovanju interneta pa sva s partnerjem našla še eno adaptirano mleko, ki v Sloveniji še ni povsem poznano, je pa to ena boljših zadev v zahodni evropi, in sicer gre za mleko Holle - tako da mamicam, ki bi imele podobe težave definitivno priporočam Holle. Holle lahko kupite na spletni strani biovan, jaz kupujem v Lekarni Bitenc, ker imam zaradi poznanstev popust. Ima pa to mleko tudi Mercator Center in je cena 7,32 eur (če se ne motim) za 400g, kar je nekako tam tam z Aptamilom (odvisno, kje ga kupite). Holle ima tudi mleko, ki je narejeno na osnovi kozjega mleka - v primeru, da se ugotovi, da je veš otrok oz. dojenček alergičen na kravje mleko, je to najboljša opcija, ki jo predlagajo tudi pediatri, saj naj sojina in riževa mleka ne bi bila tako dobra. Pred kratkim pa sem opazila, da se to mleko in tudi druge izdelke lahko dobi še v Baby Centru ali v Maxi Marketu (ki pač spada pod Mercator), kjer lahko dobite tudi knjigico z njihovimi izdelki in nekatere obrazložitve. Prilagam še link, če bo katero kaj več zanimalo: http://www.bio-trgovina.si/index.php?act=viewDoc&docId=19.

Upam, da bom sedaj večkrat uspela kaj napisati in želim vsem mamicam, da ne bi imeli podobnih problemov kot smo jih imeli mi:-).


Lep pozdrav vsem skupaj, Alenka

P.S. Nejc in Luka sta rojena še v 2009, in sicer 18. 12. 2009, Nejc je imel 48 cm in 2575g, Luka pa 50 cm in 2800g, rojena pa sta bila v 38 tednu.

(odgovor članu tasak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?