|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adaptirano mleko
13.1.2010 19:28:48   
d4rj4.84
zanima me katero adaptirano mleko je najbolj kakovostno oz. je najbolj podobno materinemu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 19:33:04   
Najaa
Vsak proizvajalec se trudi, da je njegovo mleko kar najbolj kakovostno in podobno materinemu mleku. Na vsaki škatli tako piše. Okusi se mal razlikujejo. Moja ima aptamil.

(odgovor članu d4rj4.84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 19:41:29   
d4rj4.84
ja, sej to je tudi res.user posted image  katero pa priporočajo pediatri oz. strokovnjaki?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 19:43:35   
tasa_m
Naša ima Novalac, je edino tega sprejela.
Ne vem katerega priporočajo pa P. oz. strokovnjaki. Nama je P. in patronažna rekla, da sva dobro izbrali. Tak da nebi vedela..

(odgovor članu d4rj4.84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 19:46:52   
manna
Pediatri ponavadi rečejo Novalac ali Aptamil. V resnici je menda zelo malo razlike med vsemi. 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 19:50:47   
Hanuši
Ko sem se sama odločala sem teto(pediatrinjo) vprašala za nasvet. Skupaj sva šli v DM in čekirali sestave. Ugotovitev: vsa mleka so si po sestavi zelo podobna. Mi smo bili na Aptamilu čez dan, večerni obrok pa je dobil Milumil (je bolj nasiten in mogoče je zato spal celo noč, beri; 10-12 ur)

Mi je pa rekla, da nekateri dr. forsirajo eno mleko, drugi drugo, a zaradi REKLAME. Pač delajo enemu uvozniku uslugo.

Aja sva pa prišli do ugotovitve, da Aptamil in Babylove od DM nimata kakih bistvenih razlik, sta si še najbolj podobna. KO je enkrat uvozniku zmanjkalo Aptamila1, sem kupila 1 škatlo Babylove in ga je ravno tako sprejel, sva celo škatlo potem popila

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 19:58:55   
Petka09
Babylove od DM je bil in je še za nas zakon. Pa še poceni... Nasiten, itd. Pri Aptamilu in sploh Novalacu sam znamko plačaš... v primeru, da otrok nima kakih težav pri sprejemanju adaptiranih mlek, potem absolutno cenejši Babylove.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 19:59:53   
zmajaz
Ma vsa so tu nekje - za ta mleka itak veljajo strogi standardi, ki jih morajo upoštevati proizvajalci. Mi smo najprej uporabljali Milumil, potem smo pa preizkusili Babylove, ker sem brala povsod same pohvale o tem mleku (tudi na tujih forumih), na nemškem ÖKO testu je pa itak dobilo boljše ocene kot Aptamil, pa ga je naš še raje jedel kot Milumil, tako da smo ostali pri njem.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 20:04:30   
tasa_m
Babylove je cenovno res dost ceneje. Tudi mi smo upali da ga bo sprejela pa ga ni hotela user posted image ..sprejela je edino Novalac. 

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 20:24:38   
Anonimen
Men je patronažna rekla, da je najlažje prebavljivo mleko Beba od Nestleja in da imajo dojenčki po njem najmanj težav z želodčkom. Tak da mi smo že na Bebi 3 in je fajn ... prej smo pa sprobali Novalac, Aptamil, Hipp pa ji ni noben odgovarjal.

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 20:41:39   
manna
Tiste, ki ste napisale da vam otrok ni sprejel določenega AM - kako to mislite - ga ni hotel pit ali ga je po njem napenjalo ali kaj ? Koliko časa pa ste sprobavale eno mleko da ste potegnile zaključek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 20:47:06   
Anonimen
Po Novalacu jo je zvijalo ful, Hipp je bil pregost in ga ni hotla pa še flaška se je ful mašila, Aptamil jo je pa tut ful črvinčil ... od dneva ko smo začeli uporabljati Bebo, se je črvinčenje in popoldnaski jok nehalo. Aja pa od vsakega mleka smo ji dali sigurno vsaj 2 škatli preden smo zamenjali.

(odgovor članu manna)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 20:47:47   
zmajaz
Babylove naj bi tudi bilo eno najbolj prebavljivih mlek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 20:51:35   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Tiste, ki ste napisale da vam otrok ni sprejel določenega AM - kako to mislite - ga ni hotel pit ali ga je po njem napenjalo ali kaj ? Koliko časa pa ste sprobavale eno mleko da ste potegnile zaključek?
pr nam ni hotela pit ne Aptamila, ne Hippa, Babylove,Milupe... enostavno je dvakrat potegnila in konec. Odklonila mleko in sploh ni odprla več ust. Pa sem probavala po parkrat..
Ko smo pa probali Novalac pa ga je takoj sprejela.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 20:54:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Babylove od DM je bil in je še za nas zakon. Pa še poceni... Nasiten, itd. Pri Aptamilu in sploh Novalacu sam znamko plačaš... v primeru, da otrok nima kakih težav pri sprejemanju adaptiranih mlek, potem absolutno cenejši Babylove.


se strinjam,smo ga imeli pri prvi in zdej pri drugem.sm samo upala, da jima bo odgovarjal, ker je res razlika v ceni.
Pediatri pa itak sam reklamirajo

(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 21:52:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hanuši)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: adaptirano mleko
13.1.2010 23:00:27   
ema111
nam je v lekarni rekla, da je "Beba" najbolj podobna materinemu mleku. Ker sem dojila in imela premalo mleka sem dodajala Bebo in je lepo sprejela, sedaj, ko se pa več ne dojive, pa smo prešli na Bio Babylove3 in je tudi super sprejela., lepo prespi celo noč :)

upam, da čimprej najdete AM, ki ji bo odgovarjalo :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: adaptirano mleko
14.1.2010 7:37:51   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Tiste, ki ste napisale da vam otrok ni sprejel določenega AM - kako to mislite - ga ni hotel pit ali ga je po njem napenjalo ali kaj ? Koliko časa pa ste sprobavale eno mleko da ste potegnile zaključek?


Jaz sem začela z Aptamilom, pa je bil po par dni ali pa tudi po 1 teden zaprt, potem sem kupila Aptamil Comfort, ki naj bi ugodno vplival na prebavo, pa ni bilo nič boljše, potem pa sem po kakšnih 2-3 tednih kupila Novalac in prebava se je v parih dneh uredila tako da smo potem kar ostali pri Novalacu.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: adaptirano mleko
14.1.2010 8:01:31   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši


Aja sva pa prišli do ugotovitve, da Aptamil in Babylove od DM nimata kakih bistvenih razlik, sta si še najbolj podobna. KO je enkrat uvozniku zmanjkalo Aptamila1, sem kupila 1 škatlo Babylove in ga je ravno tako sprejel, sva celo škatlo potem popila


A si ti tudi ti dve mleki probala? Ker sta popolnoma drugačnega okusa.

Naš je bil dojen, pa sem mu zaradi refluksa zvečer začela dajat Aptamil. Itak da ni sprejel flaške in sem pač probala kakega okusa je moj emleko in kakega aptamil. Pri aptamilu (iz mullerja) se mi je želodec obrnu, že pri vohanju, kaj šele pri okušanju, daleč od materinega sladkega mleka. Nekako mi ga je uspelo prisilit, da je flaško zagrabil in 2 škatli smo porabili, potem pa smo menjali za novalac, saj ga je aptamil ful napenjal in zapiral. Novalac je imel vse do 1 leta,super mleko, nobenih težav po njem, pa tudipo okusu je bolj podobno maminemu mleku, potem smo prešaltali na DM babylove 3 in to je tudi fajn, brez problemov in normalnih vonjav ter okusa.

Pa še to, pri aptamilu so se non stop kristalčki delali, medtem ko pri ostalih mlekih nismo imeli nobenih problemov

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.1.2010 8:04:20 >

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: adaptirano mleko
14.1.2010 8:19:31   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: ema111
nam je v lekarni rekla, da je "Beba" najbolj podobna materinemu mleku.

Ja - itak da ti bodo probali prodati najdražje mleko, če se le da. user posted image  V lekarni ti zagotovo ne bodo rekli, da je v redu mleko Babylove, že zato, ker ga sami ne prodajajo in ne bodo imeli nič od tega.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: adaptirano mleko
14.1.2010 8:31:40   
kristinaj
moja sta bila na aptamilu....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu d4rj4.84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: adaptirano mleko
14.1.2010 8:54:05   
manna
Kristalčke sem jaz opazila tudi pri Bebi, pa tudi pri Hipp-u. Ni jih pa pri Milumil. Kristalčki samo pomenijo da se mleko slabše stopi v vodi ali še kaj drugega? Ali morda pomenijo da je mleko že zelo dolgo bilo na polici...?
Glede okusov pa nevem - meni se zdijo vsi ful podobni. Mogoče je Milumil malenkost "slajši" kot ostali, pa ni sile. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: adaptirano mleko
14.1.2010 9:17:54   
zmajaz
Pri Babylove tudi nisem še nikoli opazila kristalčkov. Po okusu je pa skoraj zagotovo najbolj ogaben aptamil.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: adaptirano mleko
27.1.2010 19:34:46   
ammam
Kakšno je kaj mleko od DM? Kakšne izkušnje imate z njim?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: adaptirano mleko
27.1.2010 20:56:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ammam

Kakšno je kaj mleko od DM? Kakšne izkušnje imate z njim?

Babylove je mleko od DMa.

(odgovor članu ammam)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?