|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija in zaprt nos
20.5.2009 8:25:53   
mala zirafa
Katere kapljice brez recepta so najboljše?meni operil razžre sluznico in potem ne voham, Olinthov efekt mi traja le za kratek čas.Poskusila sem tudi ital. kplj. Rinogutt, ampak so tudi švoh.Mislite da bi morala jemat kakšne klaritine tbl.?Ne diham na nos že 2 tedna, vsake tolko pa kiham večx zapored.
Na kaj mislite da bi bla lahko alergična?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija in zaprt nos
20.5.2009 9:15:24   
tintin
verjetno trave, ki so zdaj v "zagonu".

Za nos pomaga pršilo Nasonex ali Flixonase (na recept), v lekarni dobiš Clarinase tablete (fajn odmašijo nos).

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija in zaprt nos
20.5.2009 9:33:42   
Felicita
ja, men je tut nasonex pomagu... vsekakor ti pa svetujem še kakšne claritine/flonidan/letizen, vsaj tolko da čez najhujšo krizo prideš.
in ja, verjetno so res trave... sicer pa lahko (glede na količino težav) mal spremljaš glede na tole: http://www.ivz.si/index.php?akcija=novica&n=654


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija in zaprt nos
20.5.2009 9:37:25   
Splišni
Jaz bi probala Sinupret, mojemu otroku res fuuul pomaga. Po dveh mesecih nahoda se je ob jemanju Sinupreta končno pozdravil, pa tudi moji dve sodelavki prisegata nanj.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija in zaprt nos
20.5.2009 9:42:56   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz bi probala Sinupret, mojemu otroku res fuuul pomaga. Po dveh mesecih nahoda se je ob jemanju Sinupreta končno pozdravil, pa tudi moji dve sodelavki prisegata nanj.


u Splišni, vidš, na to pa še pomislla nisem... jest sinupret jem samo pozimi, kadar se mi vnamejo sinusi in je res super... če pri alergijskem rinitisu pomaga pol tok kot pri vnetju sinusov je odličen, res.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija in zaprt nos
28.5.2009 8:28:22   
mala zirafa
Sedaj je že 1 teden bolje.Mogoče je nehalo kaj cvetet.V glavnm ni blo za zdržat, v nos sem pa imela rane.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alergija in zaprt nos
28.5.2009 12:35:27   
pupika
Kaj pa nasaleze prašek, to je baje zelo dobro za alergijske nahode in naj bi se za 80% zmanjšalo. Ko sem jaz spraševala za sinupret, mi je P rekla, naj rajši malemu ne dajem, ker suši sluznico, in je imel v tistem času zamašene sinuse.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alergija in zaprt nos
28.5.2009 16:16:36   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Kaj pa nasaleze prašek, to je baje zelo dobro za alergijske nahode in naj bi se za 80% zmanjšalo. Ko sem jaz spraševala za sinupret, mi je P rekla, naj rajši malemu ne dajem, ker suši sluznico, in je imel v tistem času zamašene sinuse.


mene zanima, ja, kakšen je in kako kaj pomaga,
jaz sem dobila v lekarni kremo Nisita za nos, da je vlažna sluznica in je bolje, tega praška pa niso imeli, pa je baje dobruser posted image
Claritine je super, a ni dobr, da se ga telo navadi, fliksonase sprej pa tudi, a jaz tako noro čiham, pa sem po njem tudi, tisto po 5-8x zapored čisto na kratko  kihnem,user posted image me moj že "čihi" kličeuser posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alergija in zaprt nos
30.5.2009 15:04:33   
šnucika
Sem poskusila Nasalese prašek,pa mi ni nič pomagal...je pa res,da imam hudo alergijo.
Meni za nos pomaga Flixonase,ko pa najbolj vse cveti pa še kakšen Flonidan ali ****al tablete.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: alergija in zaprt nos
30.5.2009 19:57:06   
tanjusi
jaz sem šla k zdravnici pa mi je napisala aerius, avamys in singulair bom vidla kako bo , dala mi je tudi antibiotik karadi sinusov.
Ali ima kdo izkušnje z prej omenjenimi zdravili...


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: alergija in zaprt nos
31.5.2009 8:11:35   
šnucika

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

jaz sem šla k zdravnici pa mi je napisala aerius, avamys in singulair bom vidla kako bo , dala mi je tudi antibiotik karadi sinusov.
Ali ima kdo izkušnje z prej omenjenimi zdravili...




po aeriusu sem imela blazno suha usta,pa mi je menjala za ****al...avamysa ne poznam,singulair pa je odličen preprečevalec astme na dolgi rok.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: alergija in zaprt nos
31.5.2009 13:47:28   
sunny24
mala zirafa, če te daje alergija pejdi v lekarno v Italijo (če maš možnost) in si kupi tablete Fienamina (spiješ 1 tableto na dan). Full pomagajo, jst z njim lahko spomladi normalno funkcioniram in grem ven (alergična na vse rožice, cvetni prah, trave, topoli pa so najhujši). Claritine pa so meni isto kot da bi navadne bonbončke jedla..Nič mi niso pomagale.

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?