|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija na pršico - prevleka za vzmetnico
27.7.2012 12:18:18   
ribica84
Pozdravljeni!

Kupiti morm prevleke za vzmetnico proti pršici - 90x 200! Zanima me katere kaj uporabljate, katere so vredu? Ali se po pranju kaj skrčijo?

Rada pa bi kupila tudi jogi rjuhe, ki zadržijo tekočino (urin). Za tamalo pojsteljco sem imela Leklerkove, pa so se mi pri prvem pranju skrčile user posted image Zanima me katere uporabljate in ali se ob pranju tudi skrčijo?

Hvala že v naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija na pršico - prevleka za vzmetnico
27.7.2012 20:41:38   
K_a_t_i
Pa daj luba duša, kaj nima danes že vsak modroc original prevleke proti pršicam user posted image Preveri najprej to - če ga že nima.

Glede nepremočljive rjuhe - imam Dormeo-vo. V bistvu ne vem, če bi imenovala rjuha - zgornja stran ležišča je cela prekrita, potem se pa z elastičnim trakom zahakla na vseh 4ih vogalih preko ležišča, da drži gor. Je super - na zgornji strani iz frotirja, spodaj nek pvc. Uporabljam že pri 2gem mulcu iste, redno perem na 60C.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ribica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija na pršico - prevleka za vzmetnico
28.7.2012 18:34:56   
hubi
Nepremočljive prevleke ima Racman. Različnih dimenzij, naročiš po netu, dobiš v dveh dneh. Jaz jih perem na 90 stopinj.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija na pršico - prevleka za vzmetnico
10.8.2012 7:31:59   
mala
Mi smo jo kupili v Sanolaborju, te prevleke prepereš samo vsake toliko časa ali malo pobrišeš po vrhu...meni so na dermatološki
priporočili Allergocover prevleke, samo te bomo kupili, ko bo šel mali v večjo posteljo zdaj smo kupili cenejšo varianto - za tamal jogi.




_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija na pršico - prevleka za vzmetnico
10.8.2012 9:28:04   
Tasika
Mi imamo Allergocover in sem zelo zadovoljna.
pred nakupom sem malo pregledala opcije, prav veliko jih ni.
V ožji izbor sta prišli Sanolaborjeva in Allergocover. Sanlaborjeva je kot rjuha, Allergocover pa je cel ovoj za jogi, bistvene razlike v ceni ni bilo, tako da smo izbrali Allergocover.

Raznorazni jogiji in nadvložki proti pršicam so sicer ok za zdrave uporabnike (je manj pršic). Za hude alergike in astmatike je pa to premalo. Žal.


Pereš 1x letno, vmes samo pobrišeš. Pri pranju se ne pokrčijo. V bistvu se ne smejo, ker potem ne bi jogija več not spravla.

< Sporočilo je popravil Tasika -- 10.8.2012 9:29:41 >


_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu ribica84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija na pršico - prevleka za vzmetnico
10.8.2012 10:45:50   
mala
Kot je Tasika rekla je pomembno, da gre cel jogi noter, na to moraš biti pozorna...

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alergija na pršico - prevleka za vzmetnico
27.11.2012 22:13:19   
Leela
Meni so tudi dali v alergo ambulanti reklamo za alergocover. Sem ga tudi nameravala kupiti ampak ima jogi višino 22 cm in takega nimajo.
Zdaj sem naročila na http://www.taja-arkus.com/taja_evodom.htm

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?