|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je Bepanthen OK za šive?
30.9.2005 19:47:43   
Sugy
Punce pomagajte! Bla sem ful šivana in to se je zdaj po parih dneh razbolelo ko user posted image . V porodnišnici so rekli samo Lekadol, men se pa zdi da sem enkrat brala, da je Bepanthen OK. Kaj bi torej vsaj malo ublažilo bolečine?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.9.2005 20:01:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sugy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je Bepanthen OK za šive?
30.9.2005 20:19:13   
Pikabu
Tuširanje z mrzlo vodo zelo pomaga, drugače je pa tudi mene mož mazal z bepantenom in je pomagalo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je Bepanthen OK za šive?
30.9.2005 20:21:31   
freyakali
Bepanthen zelo pomaga, samo kupi tistega, na katerem piše Bepanthen plus. Ta je z antibiotikom.

LP
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čas bo zacelil svet. Čas bo pomlajšal ta planet. In ko naju ne bo, ostala bo duša, ne telo.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je Bepanthen OK za šive?
30.9.2005 20:32:20   
Marogica
Bepanthen Plus je bil zame učinkovitejši

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu freyakali)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je Bepanthen OK za šive?
1.10.2005 8:44:42   
SaaS
Jaz sem si mazala z Bepanthenom. Nisem vedela, da obstaja Bepanthen plus. In patronažna mi je svetovala, naj si spiram s kamilicami. Se mi zdi, da je pomagalo. Samo z blagimi kamilicami, ker močne izsušujejo kožo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je Bepanthen OK za šive?
2.10.2005 14:03:29   
LONA13



Jest sm se tuširala z mrzlo vodo, hodila naokrog s šlaufom. Najbol pa pomaga, če šive preluftaš. Na zraku se najlepš posušijo. Po šestih tednih se pa maži s kremo Contractubex - ful pomaga, da se ti zatrdlina ne nardi!




_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?