|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je brez veze?
6.4.2007 2:57:26   
Anonimen
Pozdravljeni.
Že kar nekaj let je odkar je umrl moj stari ata.Takrat se je tudi vse spremenilo.Na zapuščinski sta se najprej skregala naša mami in njen brat in posledično so tudi z mano prenehali govoriti.Govorile smo samo jaz in moji 2 sestrični,sta prišli tudi večkrat na obisk k meni,jaz k njima,Ker je tudi moja stara mama tam doma.Ampak sem vedno čutila s strani strica,da nisem zaželjena.Mi je pa zelo hudo,ker smo včasih veliko hodili skupaj,obe družini na izlete in po nakupih čez mejo in se večkrat obiskovali.Sedaj sta se pa še ti 2 sestrični obrnili proti meni in očitali stari mami,da dela razlike med mano in njima,potem vse mozno da sem......Ne vem kaj se je zgodilo.Ful mi je grozno,ker so to moji edini sorodniki,saj so po očetovi strani že vsi pokojni.
Zdaj pa ne vem,ker so letos tudi razne obletnice,abraham(stric),ali naj grem voščit ali ne ?Pa čeprav nas zavrača?Ali naj vse skupaj pustim in se sprijaznim?Ali naj pošljem po mobiju čestitko,kot vsako leto?

Najlepša hvala za nasvete.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 7:35:31   
coolbabe
Zdaj odvisno kako se počutiš ko prideš tja. Če te res zavračajo potem jaz nebi šla. Bi pa verjetno poslala čestitko po pošti, ker očitno ti nekaj ti ljudje vendarle pomenijo.

Torej glede na to, da si verjetno želiš čestitati samo ne veš kako, pošlji čestitko potem je pa od njih odvisno, ti si s svoje strani voljo pokazala, če nočejo več imet stikov pa ne sili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 7:39:51   
Anonimen
Se strinjam s coolbabe.

(odgovor članu coolbabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 7:46:24   
lenika
Se strinjam s predhodnicama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 7:47:09   
Anonimen
ne se silit. brezveze. samo v slabo voljo se mečeš. k sreči nisi odvisna od njih a ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 7:56:23   
Marogica
Če ima stric abrahama, ne pošlji čestitke po SMS, pošlji telegram. Pa je. Se pa resnično ne sili in se počasi sprijazni, da so vaši odnosi takšni, kot pa so. Če so starejši toliko neumni, da svoje spore in razprtije prenašajo še na otroke, je to res žalostno. Vendar tako pač je.

Žlahta je raztrgana plahta. Tudi ta rek prekleto drži....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 8:01:07   
Anonimen
Tipični slovenski kreg zaradi dediščine.
Ti pa dokaži, da nisi taka in mu lepo voščui, saj je tvoj stric. Navsezadnje tebe ne bo bolelo, kvečjem njega. Sej ponavad tud v takih primerih otroci nastradajo.Žal. Jest sem se zaradi takih stvari sprijaznila in navadila živeti s tem, kljub temu, da sem izgubila stike z 2 sestričnama in 2 bratrancema.
Srečno!

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 8:02:03   
kalbo
Jest bi pa stricu direkt v obraz povedal, da se mi zdi skrajno neumno in grdo od njega, da svoje spore s svojo sestro prenaša nate, ki nisi nič kriva.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 8:39:25   
coolbabe
ja samo Kalbo, a ni to prenašanje krega naprej? Mislim tak komentar verjetno nebi dobil nazaj odgovora v smislu "joj se zavedam svoje napake, oprosti mi."

Včasih je boljše samo na novo probat komunicirat brez obnavljanja zgodovine.
Probat pravim, če ni volje na drugi strani pa nima haska nič. Odvisno od zrelosti oseb.


< Sporočilo je popravil coolbabe -- 6.4.2007 8:40:43 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 8:51:23   
Dejča
Jaz pa se strinjam s Kalbom - vendar bi to storila na malo bolj diplomatski način. Enkrat bi še šla k njim, ko bi bili vsi tam in bi sprožila to temo - v stilu, da je res neumno, da se bi zdaj vsi skregali ipd. Če se bo kreg nadaljeval ali celo stopnjeval, potem je boljše, da pozabiš na vse skupaj, v nasprotnem primeru lahko obdržite kolikor toliko normalne odnose. Lahko da se tudi čutijo oškodovani - ne poznam situacije - in ne bo nikoli več tako, kot je bilo. Jaz z nobenim v žlahti nisem tako zelo povezana - mislim seveda na drugo koleno, ne na starše, pa mi je prav fajn, da se ni treba še z njimi obremenjevati. Če pa ste si bili blizu, pa verjamem, da ti je zdaj hudo. Poskusi ohraniti stike vsaj s sestričnama, če bosta za to. Glede stričevega abrahama pa le to - čestitko mu le pošlji, če pa vas na rojstni dan ne bo povabil, mu jaz tudi čestitat ne bi šla.

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 8:52:00   
Anonimen
Še enkrat hvala lepa za odgovore.
Saj jaz vedno,ko pridem k njim pozdravim in se poskušam pogovarjat,ampak ni odziva,No zdaj včasih odzdravi.Jaz bi mu vse dala,če bi kaj imela,samo da bi bilo tako kot prej.Samo to pomoje ne bo nikoli več.Meni veliko pomeni,da bi se razumeli med sabo,mah ne vem več,ful mi je hudo.

(odgovor članu coolbabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 8:52:58   
Anonimen
Najbolj me boli,zakaj sta tamali dve taki postali,pa vedno smo bile skupaj ,si zaupale,....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 10:02:48   
Anonimen
Kjer je vprašanje denarja ali dediščine ni ne prijateljstva ne soeodstvenih vezi.
Z denarjem se vse konča.
Ti pa pokaži in dokaži,da nisi taka,da imaš več srčne kulture,kot vsi skupaj.
Ne sprašuj ne dvigaj prahu,ker bo lahko še slabše,počakaj.
Telegrame-voščilnice pa le pošlji,to je znak tvoje človečnosti,ki presega
pohlep.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 13:13:52   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Najbolj me boli,zakaj sta tamali dve taki postali,pa vedno smo bile skupaj ,si zaupale,....


Verjetno ju je oče tako prepričal, druge razlage ne vidim.

Ti pa ne bodi takšna, kot oni, pa stricu čestitaj. Sama najbolje veš, kaj ti leži na duši in kaj ti govori razum.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je brez veze?
6.4.2007 18:52:17   
žirafica
Žlahta, raztrgana plahta. Nič čudnega, da so si omislili ta rek. Vse pa se začne in konča pri "imeti" oz. denarju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je brez veze?
7.4.2007 12:48:18   
Anonimen
Potem kakega darila naj ne kupujem.No jaz sem mu hotela spečt torto in gor napisat kakšen verz,zraven pa kakšno buteljko.Jaz ne računam na nobeno povabilo na rojstni dan.Jaz bi želela samo svojega strica,teto in sestrični nazaj.

(odgovor članu žirafica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je brez veze?
7.4.2007 14:49:48   
mama54
No jaz sem mu hotela spečt torto in gor napisat kakšen verz,zraven pa kakšno buteljko.Jaz ne računam na nobeno povabilo na rojstni dan.Jaz bi želela samo svojega strica,teto in sestrični nazaj.



Napiši mu čestitko in pripiši (No jaz sem ti hotela speči torto.......itd.Jaz bi želela samo svojega strica.......itd.Mislim da je prišel ta stavek iz srca in ni vrag,da se nad tem ne bo zamislil.Mene bi zelo ganilo,če bi mi kdo tako napisal.Upam,da ti bo uspelo. 



_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali je brez veze?
7.4.2007 15:19:25   
Marogica
Ne peči torte. Zakaj pa? Je mogoče tako jezen, da je še jesti ne bo hotel, ti pa si se trudila. Kaj veš, kaj se v njegovi glavi mota. Kot sem rekla, telegram, pa konec. Ne se vsiljevat, ker ne bo nič drugače. Na koncu bo še pomilsil, da ima on prav, ker se mu prilizujete.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali je brez veze?
7.4.2007 19:54:29   
Anonimen
Tako kot je rekla coolbabe.Drugač pa še tale rek:žlahta je strgana plahta!
Jaz se tega držim, in ne sekiram preveč.Pošlji čestitko če že moreš, ne hodi se pa tja sama sebe v slabo voljo spravljat, če nisi zaželena!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?