|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je možno....
15.11.2009 16:13:46   
Anonimen
da ne morem shujšati zaradi nabiranje vode v telesu, nekateri pravijo da je to možno, kaj pa ve mislite, grem pa ta teden k DR. da se prepričam da so moja ledvica vredu, sam me vseeno zanima a je to sploh možno??????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je možno....
15.11.2009 16:18:16   
somic
možno da ti res zastaja limfa, si probala mogoče pospešit limfni obtok z limfno drenažo?

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je možno....
15.11.2009 16:22:55   
Anonimen
to pa prvič slišim, kje se da o tem kaj več prebrat??

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je možno....
15.11.2009 16:55:25   
urška
če bi ti zastajala voda, bi bila otekla. recimo pri prstih bi se to dobro videlo. zna pa bit problem v ščitnici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je možno....
15.11.2009 17:13:55   
somic
ni nujno, da se zastoj vode v telesu kaže tako, da si videti zatečen. vse je odvisno od posameznika.

limfna drenaža pa je masaža. pozanimaj se v kakšnem salonu ali še bolje v toplicah. če se boš odločila, ti predlagam, da narediš eno kuro, lahko kombiniraš med ročno in strojno masažo.

masaža je zelo učinkovita, razultat pa se vidi kmalu. aja, in če se odločiš, vzami limfno celega telesa.

se pa pogovori tudi z zdravnikom, ker je res lahko problem tudi v ščitnici.

< Sporočilo je popravil somic -- 15.11.2009 17:14:34 >


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je možno....
15.11.2009 18:24:02   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

da ne morem shujšati zaradi nabiranje vode v telesu, nekateri pravijo da je to možno, kaj pa ve mislite, grem pa ta teden k DR. da se prepričam da so moja ledvica vredu, sam me vseeno zanima a je to sploh možno??????

Izgubljanje kilogramov je definitivno pogojena s pravilnim delovanjem mehurja, ledvic, jeter, limfnih žlez in navsezadnje tudi hormonskih žlez. Več težav z zastajanjem vode ima ženski spol. Ogromno se da storiti z redno limfno drenažo, pravilno prehrano, gibanjem in pitjem vode. Kako veš, da zastaja voda v telesu? Počutiš se dejansko napihnjeno, koža oz. tkivo na dotik boli, prst se v tkivo kar vdre, po drugi strani pa nisi "špehast" ampak so te obloge kompaktne in kot nakak lateksov jogi.
Jaz sem začela zatekati 4 tedne po porodu. V enem mesecu sem se napihnila kot balon - če povem v kg je to za 5 kg. Bila sem kot nosečnica v 6 mesecu. Nihče se me ni smel dotakniti, ker je peklensko bolelo. V kadi sem komaj klečala ob umivanju glave, ko sem vstala, so bila meča kar bela. Občutek na dojkah je bil, kot da bi imela košarico xxxxxxxxxlllllllll. Pri dr. sem opravila vse teste - krvne, urinske, ultrazvok mehkih organov in ekg. Vse je bilo bp. Potem sem hodila na limfno drenažo, kjer sem po 5 dneh izgubila 27cm obsega telesa, merjeno od kolen do pasu. Po 6. mesecih sem zaradi drugih težav začela obiskovati bioresonanco, kjer mi je in mi še vedno vzpodbuja delovanje zgoraj omenjenih organov. Imela sem terapije s pitjem čaja /zeli za izločanje urina, zeliščne tablete za čiščenje jeter itn.
Glede prehrane: sol je treba omejiti, adijo slanim prigrizkom, ananas, peteršilj odlično odvajata vodo, pitje vode vode vode. Druga stvar, ki sem jo pri sebi opazila: 1 mesec nisem smela uživati mleka, mlečnih izdelkov in hrane, ki je vsebovala karkoli iz mleka in počutila sem se mnogo manj napihnjeno in zatečeno.
Če te še kaj zanima, mi lahko pošlješ ZS.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je možno....
15.11.2009 21:10:31   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: urška

če bi ti zastajala voda, bi bila otekla. recimo pri prstih bi se to dobro videlo. zna pa bit problem v ščitnici.


user posted image slab izgovor oz. tolažba.

Imam tudi sama probleme s težo in z obolelo ščitnico...
Res je, da je ob nagajanju ščitnice težje shujšati, ni pa nemogoče. Ob pravilni prehrani in gibanju bo še tak "ščitničar" shujšal- Seveda težje in počasneje... ni pa nemogoče.

Torej draga Cveka30, tudi, če ti kaj na ščitnici odkrijejo, ti je pogumno vztrajaj! S pravilno prehrano in gibanjem boš kmalu videla rezultate!

user posted image

Zastajanje vode je pa tako očitno otekanje, da bi to že opazila. Najbrž ni s tvojimi ledvicami nič narobe. Sicer pa pij koprivin čaj in jej manj slano, pa boš takoj izgubila odvečno vodo, če ti zastaja v telesu.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je možno....
16.11.2009 7:57:46   
Anonimen
zaotečena sem , ker opazim to zvečer sploh pri nogah, ki mi ful velik obroč ostane od štonfov, prste na roki imam tud zaotečlene, sem pa tud jaz 6 mesecev po porodu, in opažam da zaotekam že ene tri mesece, zato pa sem začela z hujšanjem, vodo ful pijem, po 2-3 litre na dan, sol sem ful omejila, slane jedi jih ni v hiši in jih ne uživam....

danes grem k DR. in mi bo povedala kaj je narobe, ker bi mogla vsaj kakšno kg izgubit če že od septembra mirkam kaj in koliko pojem, po 18h nič ne jem in vsak dan se gibljem po 2-3 ure, pa še na aerobiko hodim, tako da bi po logiki mogla vsaj 2kg izgubit, sam bi mogla več!

ko bi vsaj 2kg, da bi vedla da je neki na temuser posted image

kar se pa tiče ščitnice, pa vem da je ful težko shujšat, sam upam da ni to, no ja bom vidla kaj bo danes DR. reklauser posted image



vsem hvala za nasvete, bom tud to limfno drenažo poskusila! hvala!!

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je možno....
16.11.2009 14:59:56   
Janey
seveda da je možno. poskusi s koprivovim čajem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je možno....
16.11.2009 15:04:11   
Anonimen
evo sm bila pri dr. in mi je dala za v laboratorij, tako da jutri grem dat vodo in kri za ščitnico in ledvica, pa bomo videli kako in kaj, ker če ni eno od teh dveh stvari pol res nimam pojma zakaj nič ne shujšam in se samo redimuser posted image user posted image user posted image user posted image

sem pa kupila koprivov čaj in ga že pijem, hvala punceuser posted image

(odgovor članu Janey)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je možno....
22.11.2009 16:00:00   
discoamela
prav iste težave imam!!! jaz grem v torek k zdravniku, tudi jaz sumim na kakšno bolezen, ker že od junija "hujšam" pa sem šla le 1 kg dol. To ni normalno. Telovadim po 3 ure na dan ( vaditeljica ) in še tečem dopoldan (3x tedensko vsaj 5km). Pazim na hrano, poskusila sem Montignac 2 mesca in ni šlo niti malo dol...?!?!?! Ne bi verjela, če ne bi tega doživela. Prej nisem nikoli imela težav s hujšanjem, kadarkoli sem si želela dati kakšen kg dol, sem samo pazila na večerjo in da sem 2x tedensko kaj povadila pa je šlo kar hitro dol. Isto je bilo po prvem porodu. v 3 mescih sem imela že svoje kg. V maju mesecu pa sem imela splav in se bojim da ni kaj povezano s hormoni, a je sploh možno, da zaradi tega ne shujšam?? Se pa ne počutim napihnjeno in polno vode kot to opisujejo v zg.postih. Čudno čudno, res.... sporočim kaj bo rekel dr.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je možno....
27.11.2009 10:43:39   
discoamela
ni ščitnica...:( ??? ???

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je možno....
27.11.2009 10:51:24   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: discoamela

prav iste težave imam!!! jaz grem v torek k zdravniku, tudi jaz sumim na kakšno bolezen, ker že od junija "hujšam" pa sem šla le 1 kg dol. To ni normalno. Telovadim po 3 ure na dan ( vaditeljica ) in še tečem dopoldan (3x tedensko vsaj 5km). Pazim na hrano, poskusila sem Montignac 2 mesca in ni šlo niti malo dol...?!?!?! Ne bi verjela, če ne bi tega doživela. Prej nisem nikoli imela težav s hujšanjem, kadarkoli sem si želela dati kakšen kg dol, sem samo pazila na večerjo in da sem 2x tedensko kaj povadila pa je šlo kar hitro dol. Isto je bilo po prvem porodu. v 3 mescih sem imela že svoje kg. V maju mesecu pa sem imela splav in se bojim da ni kaj povezano s hormoni, a je sploh možno, da zaradi tega ne shujšam?? Se pa ne počutim napihnjeno in polno vode kot to opisujejo v zg.postih. Čudno čudno, res.... sporočim kaj bo rekel dr.


Pa saj je logično, da ne hujšaš.
Pri gibanju se iz maščobe oblikuje mišična masa, ki je težja kot maščoba.
Ti dejansko izgubljaš maščobo in pridobivaš mišice.

Tudi jaz sem 2x hujšala uspešno. Ko sem se lotila tretjič, pa kilogrami niso šli nikamor. Seveda sem ob tem redno tekla. Ko so me ljudje srečali po daljšem času se je vsak začudil, češ koliko sem shujšala. Jaz pa vsa žalostna, da nisem. Potem sem pokapirala, da se mi je postava totalno spremenila in da z istimi kilogrami zgledam vsaj 5kg lažja.

tako da ni nunjno da je karkoli narobe. Malo preveri obliko svojega telesa, pa ti bo kmalu jasno.

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je možno....
1.12.2009 10:49:03   
discoamela
sej to mi je jasno, se tudi vidim, da sem bolj "čvrsta", samo kako naj jaz zdaj SHUJŠAM v smislu - da iz št.42 pridem na manjšo (se gre za velik kup hlač, krilc in majčk, ki jih sploh ne morem dat gor, pa bi takooo rada...) kljub temu, da imam več mišic - me ne moti če imam toliko in toliko kilogramov, jaz bi shujšala v celoti če me zastopiš... pa ne vem kako...vnos hrane je itak normalen, si ne upam zmanjšati več kot toliko, ker bi bilo že premalo, glede na količino vadbe, ki jo izvajam... izvidi so bili ok, zato ne vem več kje se lotit... :( svetovali so mi naj vztrajam, mogoče pa metabolizem potrebuje več časa, da preklopi in začne telo hujšati...mah. bomo vidli ... se mi pa res malo mudi, ker bi rada čim prej ponovno zanosila in s temi kg bi bila kmalu 100kilska na 163cm višine... user posted image vsaka ideja bo dobrodošla...

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je možno....
1.12.2009 11:41:03   
miapia
sI KDAJ RAZMIŠLJALA O DRUGAČNEM NAČINU PREHRANJEVANJA? (Oprosti za črkeuser posted image ) Dejstvo pa je, da tudi če pridobivaš na mišicah in topiš maščobo, na št. 42 ne moreš ostati, ker to ni normalno. Kilaža pa res včasih ni relevantna, sploh pa po porodu, ko se večini žensk spremeni sama struktura telesa. Poznam veliko mamic, ki so veliko bolj suhe oz. lepše oblikovane, imajo pa več kil kot pred nosečnostjo. Jaz imam npr. 2 kili več samo zaradi prsi, ki se mi (še) niso zmanjšale, ostale 4 viška so pa verjetno malo v večjih mišicah, malo pa seveda v špehcu.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je možno....
8.12.2009 14:57:48   
discoamela
Ja, pozna se pri obliki telesa., je videt mišice in vem, da ne bom več kot takrat ko sem bila stara 18 let.....sam to ni to kar želim jaz. Jaz bi res shujšala, da bi lahko manjšo konf.št.nosila - tam, 38.. Kako misliš drugačen način prehranjevanja? Npr. prva 2 meseca sem bila na Montiju in nisem zgubila nič. Nato sem poskusila še s temi sadnimi/zelenjavnimi napitki, sladko in mastno ven, pojem vsake toliko kakšen bombonček ali košček čokolade, drugače pa ne. Prav tako večerjam do 18h najkasneje (lahko večerjo - ponavadi kakšen kos mesa in solato, ali jogurt, ribo,...). Ta mesec sem npr.namesto jabolk dopoldan prešla na mandarine in me je še bolj "odprlo" glede prebave. Kosilo je ponavadi pašta/riž, juha in solata. Brez kakšnih omak, malo olivnega olja in malo soli, kakšen krat si skuham samo jajca in dam v solato, ali pa par kuhanih krompirjev v olupku,...Se bojim da si bom čisto uničila želodec in organizem nasplošno, če bom zmanjšala obroke oz če bi še kje zmanjšala... namreč precej vadim in potrebujem energijo. Pred 1 letom bi s tako prehrano šla 10 kg dol kot za šalo - pri tej količini vadbe.. Meseci gredo hitro mimo in jaz še vedno z istimi kg, sem pa sama sebi rekla, da ne bom zanosila ponovno dokler teh kil ne dam dol. Sem nagnjena k prekomernemu pridobivanju kg med nosečnostjo in bi najverjetneje imela precej težav tudi s pritiskom /sladkorno/ ... če bi dobila na teh 70kg še kakšnih 15-20kg! Če imaš kakšen nasvet ali če mi zaupaš kako tebi uspe ti bom res hvaležna...sem se začela že obremenjevati s tem...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je možno....
10.12.2009 15:39:59   
Anonimen
no jz sem po 15 dneh čakanja dobila izvide, ščitnica je v začetku, tako, da JA  težje bom shujšala kot sem mislila, vendar še vedno je mogoče, je pa tojk na začetku da ne bom dobila zdravil moram samo mirkat da ne bom poskučila v KG, zdaj imam spet pregled 1.3. tako da vmes so mi priporočli zdravo prehrano, prehrano po montignacovi metodi user posted image tako da že zberam jedilnike in se pripravljam na začetek ki bo 1.1.2009user posted image

(odgovor članu discoamela)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?